Quantcast

Italijani skinuli zastavu Evropske unije i zamenili je Kineskom

iig

Aktivan član
Poruka
1.583
Znam za toliko da ne mešam Prvi i Drugi svetski rat, što mu opet dođe više od tebe. Ergo, tvoja klasifikacija je slabo validna u svetlu pomenute činjenice, dok je moja potvrđena na terenu.
...potvrdu...jesil potvrdu našao u hrvatu stjepanu filipoviću koji je obješen 1941.u srbiji a slika njegovih u kliktanju podignutih ruku krasi ulaz u UN.

Bren

Veoma poznat
Poruka
14.080
Kao sto ne vidis, jer da vidis ne bi ostavio takav komentar, danas je otvorena tema bas o zabrani nasih lekara da dodju u Srbiju i pomognu nasem zdravstvu vec moraju da ostanu u evropskim bolnicama kako bi lecili zarazene Evropljane, naterali ih da potpisu ugovor.
Pa nisu ih puškom terali da potpisuju te ugovore. Ko nije želeo da ga potpiše mogao je da se vrati u Srbiju. Izgleda, da ih je mnogo malo odbilo. Ne vidim da lekari iz EU hrle nazad u Srbiju.

Tanhojzer

Aktivan član
Poruka
1.852
Ako će ih Kinezi spasti onda im već sad spasa nema. Kina - zemlja u kojoj Komunistička partija odredjuje šta je dobro a sta je loše, zemlja u kojoj vlada jedino kult novca, zemlja u kojoj nema ni tradicije ni religije, zemlje koja ne shvata budizam, zemlje koja ekonomiju uzdiže na štetu običnog čoveka, pri tom i zagađujući okeane i rušeći sve ekološke standarde da bi uštedeli, koji varaju na svakom koraku, koji su se međusobno klali više nego bilo koji narod mislim, itd itd. Dokle više sa tom idealizacijom Kine ili EU ili Rusije ili bilo koje političke tvorevine ili države. Zaista detinjasto.

Tanhojzer

Aktivan član
Poruka
1.852
Каква гомила глупости.
Gomila gluposti je sentimentalno idealizovanje čitave države , a da pri tom za to nema nikakvih plemenitih razloga, osim eto da udaramo kontru i vodimo se parolom neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj. Detinjaste budalaštine i u vidu fraza tipa ozbiljna nacija, ozbiljna država, spasioci čovečanstva i slični nonsensi. Isto važi i za idolopoklonike spram Evropske Unije , SAD , Rusije. Ali ko će više slepcima oči otvarati i terati ih da vide da vladaju surovi materijalistički i interesni zakoni samo, bez ikakvog višeg cilja ili ideala, koja god savremena imperija da je u pitanju. A što se tiče situacije, tamo odakle zaraze dolaze ti i neka "pomažu" primarno. Samo da ne uvaljuju falš testove...

Tanhojzer

Aktivan član
Poruka
1.852
Кина земља без традиције, ту си га лупио....
Nisam rekao da nemaju tradiciju jer i sam poštujem npr. taoističku filozofiju i zen budizam, ali ova moderna Kina jeste zemlja koja funkcioniše tako kao da nema tradiciju nikakvu. Što i nije čudno s obzirom da su još uvek dobrim delom krvoločni komunisti, bar u modernijem i pokapitaliziranom ruhu.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
37.413
Gomila gluposti je sentimentalno idealizovanje čitave države , a da pri tom za to nema nikakvih plemenitih razloga, osim eto da udaramo kontru i vodimo se parolom neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj. Detinjaste budalaštine i u vidu fraza tipa ozbiljna nacija, ozbiljna država, spasioci čovečanstva i slični nonsensi. Isto važi i za idolopoklonike spram Evropske Unije , SAD , Rusije. Ali ko će više slepcima oči otvarati i terati ih da vide da vladaju surovi materijalistički i interesni zakoni samo, bez ikakvog višeg cilja ili ideala, koja god savremena imperija da je u pitanju. A što se tiče situacije, tamo odakle zaraze dolaze ti i neka "pomažu" primarno. Samo da ne uvaljuju falš testove...
A ti predlazes - sta? Ukidanje granica, mozda?

Nisu to nikave gluposti, glupost je jedino da je EU drzava.

Tanhojzer

Aktivan član
Poruka
1.852
A ti predlazes - sta? Ukidanje granica, mozda?

Nisu to nikave gluposti, glupost je jedino da je EU drzava.
Ne, već posmatranje stvari sopstvenim razumom i odsustvo sentimentalnog i glupavog veličanja neke države ili nacije kao idealne ili kao spasioca čovečanstva, a to rade upravo rusofili, kinezofili, evrofili i raznorazni fanatici koji iluziju proglašavaju za istinu i osmatraju samo jedan aspekt stvarnosti ... ograničeni idioti zaslepljeni plebejskom emocijom i resantimanom , tj prikrivenom i podsvesnom zavišću. Jer eto ja lično znam nekoliko primera gde mogu da kažem da nikad nikom ne dao bog da ima posla sa kinezom, od iznajmljivanja stana kada ti navuku jos njih 20 za vrat i usmrde ceo stan i upropaste sve od poda do plafona bez imalo griže savesti, pa do slučaja gde su biznismeni kineski pokušavali na suptilne načine raditi neviđene prevare. Ali opet ja na osnovu toga ne proglašavam da je cela kineska nacija takva, jer svuda ima raznoraznih, pa i među nama... već samo pišem protiv obožavanja raznoraznih kolektiva i država, kao što čine ovi Tihi klonovi, jer Kina nije nikakav spasilač čovečanstva niti imaju humaniju politiku i ideologiju od recimo Amerike.

Kamael

Buduća legenda
Poruka
38.564
Pa nisu ih puškom terali da potpisuju te ugovore. Ko nije želeo da ga potpiše mogao je da se vrati u Srbiju. Izgleda, da ih je mnogo malo odbilo. Ne vidim da lekari iz EU hrle nazad u Srbiju.
Vecina ljudi su takvi, na zapadu veci procenat nego kod nas, pa ih zato treba i yebati virusima, gladju i bolestima, filozofija je niluminata.

Normalno potpuno. Tako i treba da se radi.
Znas li da je u Srbiji jos pre proglasenja vanrednog stanja postojao deficit u ljudstvu kod hitne pomoci. I kazes za one koje su otisli da hitno intervenisu kod onih koji su nas izbombardovali rakom i leukemijom, a samo zbog vece zarade, da tako treba?

Droid

Buduća legenda
Poruka
35.456
Znas li da je u Srbiji jos pre proglasenja vanrednog stanja postojao deficit u ljudstvu kod hitne pomoci. I kazes za one koje su otisli da hitno intervenisu kod onih koji su nas izbombardovali rakom i leukemijom, a samo zbog vece zarade, da tako treba?
Ti nisi zreo. Shvati da zivis u kapitalistickom uredjenju. Osim toga i zamenotezijanac si. Kakve veze ima bombardovanje sa emigracijama radne snage?! Emigriraju ljudi i iz Slovenije pa sad traze doktore daju im plate 2700 eur.

Kazes samo zbog vece zarade?

Ne nije zato. Nego nece covek koji je posten, inteligentan i skolovan, obrazovan da bude u drzavi u kojoj mu je ministar odbrane Vulin na primer. U drzavi u kojoj ima malu zaradu pri tom. Ovde mogu da opstanu samo tri vrste ljudi

1. Onaj kome je dobro i ima lepe prihode
2. Onaj koji je nesposoban da ode
3. Onaj koji je degenerik i misli da mu je ovde lepo a ima male prihode.

Gde spadas ti?

Kamael

Buduća legenda
Poruka
38.564
Ne nije zato. Nego nece covek koji je posten, inteligentan i skolovan, obrazovan da bude u drzavi u kojoj mu je ministar odbrane Vulin na primer. U drzavi u kojoj ima malu zaradu pri tom. Ovde mogu da opstanu samo tri vrste ljudi

1. Onaj kome je dobro i ima lepe prihode
2. Onaj koji je nesposoban da ode
3. Onaj koji je degenerik i misli da mu je ovde lepo a ima male prihode.

Gde spadas ti?
Otisao preko da bi "lepo" zaradjivao i gde nece gledati Vulina nego nekog tranvestita iz Bundestaga. Ne mogu da se mlatim dalje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.