isus

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.027
Oduvek verujem, ne oduvek želim odmah da se korektujem, od skora verujem kako je isus sebi, pored toga što je lečio bolesne i činio da invalidi prohodaju, obezbedio sledbenike zbog svog dobrog izgleda, razmislimo malo na nivou kolektivne svesti
, koja bi žena odolela muškarcu sa smedjim talasima koji padaju preko ramena,zelenim očima i svetlim tenom i isposničkim telom savršene proporcije kao što ga je imao isus, obaška što se okolo šećkao u improvizovanim gaćama i bos, taj nije bio metroseksualac i bio je zdrav i nije bio poročan osim što je nekad pio vino a zna se da vino dobro utiče na dugovečnost što će se kasnije i pokazati, a činjenica da je bio moćan i uticajan stoji čvrsta kao stubovi pre nego što ih je samson polomio rukama ili dunuo u njih ne mogu da se setim, ali je imao snagu u kosi.
odakle inače imamo izreku na globalnom nivou ''imaš telo kao bog'' ili kažu neke tetke sa l.a. filma kad ih neko odradi, kažu: da, baš tu, ti si bog''
odbacićemo odmah pretpostavku da potiče iz antičke grčke i njihovih bogova jer je to zastarelo, a i bilo je pre mnogo decenija i vremena, a muhamed sigurno nije pošto je muhamed jeo baklave i tufahije a bio je i nizak znači imao je dupe veliko od slatkiša i miriso je na loj i bio je krojač u novom pazaru ti nisu bogovi, ali nije muhamed bog nego alah, nego je alah uzeo obličje muhameda. buda nije , buda ima telo kao ja, on je bog na nekom metafizičkom fiktivnom nivou. višnu nije mada je konkurencija najozbiljnija isusu jer ima četiri ruke ali je previše feminiziran i tako voli neke ženske predmete kao što su školjke i cevke i slično
Logično da je to isus
 
Oduvek verujem, ne oduvek želim odmah da se korektujem, od skora verujem kako je isus sebi, pored toga što je lečio bolesne i činio da invalidi prohodaju, obezbedio sledbenike zbog svog dobrog izgleda, razmislimo malo na nivou kolektivne svesti
, koja bi žena odolela muškarcu sa smedjim talasima koji padaju preko ramena,zelenim očima i svetlim tenom i isposničkim telom savršene proporcije kao što ga je imao isus, obaška što se okolo šećkao u improvizovanim gaćama i bos, taj nije bio metroseksualac i bio je zdrav i nije bio poročan osim što je nekad pio vino a zna se da vino dobro utiče na dugovečnost što će se kasnije i pokazati, a činjenica da je bio moćan i uticajan stoji čvrsta kao stubovi pre nego što ih je samson polomio rukama ili dunuo u njih ne mogu da se setim, ali je imao snagu u kosi.
odakle inače imamo izreku na globalnom nivou ''imaš telo kao bog'' ili kažu neke tetke sa l.a. filma kad ih neko odradi, kažu: da, baš tu, ti si bog''
odbacićemo odmah pretpostavku da potiče iz antičke grčke i njihovih bogova jer je to zastarelo, a i bilo je pre mnogo decenija i vremena, a muhamed sigurno nije pošto je muhamed jeo baklave i tufahije a bio je i nizak znači imao je dupe veliko od slatkiša i miriso je na loj i bio je krojač u novom pazaru ti nisu bogovi, ali nije muhamed bog nego alah, nego je alah uzeo obličje muhameda. buda nije , buda ima telo kao ja, on je bog na nekom metafizičkom fiktivnom nivou. višnu nije mada je konkurencija najozbiljnija isusu jer ima četiri ruke ali je previše feminiziran i tako voli neke ženske predmete kao što su školjke i cevke i slično
Logično da je to isus

qq izgleda je vazdushasta u pravu obrazovanje nam stvano oshlo u qurac u kratkom roku
sretjo,isus ako je postojao uopshte nije mogao izgledati kao nordijski plavooki i smedjokosi plavushan svetle puti nego je izgledao ko crni arapin i polukromajnonac sav zaraso glavat izbechen nosat taman i zapechen

esusleadlg.jpeg


kad malo bolje razmislim...pljunut bert,bash za tebe :hahaha:
 
qq izgleda je vazdushasta u pravu obrazovanje nam stvano oshlo u qurac u kratkom roku
sretjo,isus ako je postojao uopshte nije mogao izgledati kao nordijski plavooki i smedjokosi plavushan svetle puti nego je izgledao ko crni arapin i polukromajnonac sav zaraso glavat izbechen nosat taman i zapechen

esusleadlg.jpeg


kad malo bolje razmislim...pljunut bert,bash za tebe :hahaha:

crnpurasti jevrejin, što i jeste bio
 
Oduvek verujem, ne oduvek želim odmah da se korektujem, od skora verujem kako je isus sebi, pored toga što je lečio bolesne i činio da invalidi prohodaju, obezbedio sledbenike zbog svog dobrog izgleda, razmislimo malo na nivou kolektivne svesti
, koja bi žena odolela muškarcu sa smedjim talasima koji padaju preko ramena,zelenim očima i svetlim tenom i isposničkim telom savršene proporcije kao što ga je imao isus, obaška što se okolo šećkao u improvizovanim gaćama i bos, taj nije bio metroseksualac i bio je zdrav i nije bio poročan osim što je nekad pio vino a zna se da vino dobro utiče na dugovečnost što će se kasnije i pokazati, a činjenica da je bio moćan i uticajan stoji čvrsta kao stubovi pre nego što ih je samson polomio rukama ili dunuo u njih ne mogu da se setim, ali je imao snagu u kosi.
odakle inače imamo izreku na globalnom nivou ''imaš telo kao bog'' ili kažu neke tetke sa l.a. filma kad ih neko odradi, kažu: da, baš tu, ti si bog''
odbacićemo odmah pretpostavku da potiče iz antičke grčke i njihovih bogova jer je to zastarelo, a i bilo je pre mnogo decenija i vremena, a muhamed sigurno nije pošto je muhamed jeo baklave i tufahije a bio je i nizak znači imao je dupe veliko od slatkiša i miriso je na loj i bio je krojač u novom pazaru ti nisu bogovi, ali nije muhamed bog nego alah, nego je alah uzeo obličje muhameda. buda nije , buda ima telo kao ja, on je bog na nekom metafizičkom fiktivnom nivou. višnu nije mada je konkurencija najozbiljnija isusu jer ima četiri ruke ali je previše feminiziran i tako voli neke ženske predmete kao što su školjke i cevke i slično
Logično da je to isus

Ja :aha:
 
e tako ja kad sam usamljena ja ću sad da odemi gledam film misim da će izbor pasti na hanu montanu, a posle ću da čitam ubijao sam bikove, šalim se čitaću andersenove bajke ćao :(
 
Poslednja izmena:

Back
Top