Isus - sin Božiji

Паметан би узео у обзир све цитате из Библије који су му предочени и не би морао да се прави паметан као ти и теби слични који наваљују са том глупом опаском да је Син Божји, а не Бог, као да једно искључује друго. И осим те глупе опаске ништа друго и немате. Истом логиком може неко, на основу тога што у Библији не пише ,,Исус није Бог", да тврди да јесте, јер ето, не пише да није. А, као што сам ти показао, у Библији на више места заправо пише лепо да је Исус Бог.
Чекајући блажену наду и јављање славе великог Бога и Спаса нашег Исуса Христа,

I spasa našega Isusa Hrista. To je druga rečenica.
 
Чекајући блажену наду и јављање славе великог Бога и Спаса нашег Исуса Христа,

I spasa našega Isusa Hrista. To je druga rečenica.
Ако ти ниси у школи научио како се раздвајају реченице, ја јесам, и видим само једну реченицу ту, у којој је Исус Христос ,,велики Бог и Спас наш".

Уосталом, патетично је то што покушаваш сад да се искобељаш из очигледног пораза некаквим граматичким акробацијама. Погледај колико сам ти стихова цитирао и ти мислиш сад да ћеш нешто доказати ако овај један оповргнеш некако, мада не можеш. Смешно. То показује да ћеш радије да идеш против суве логике и јасних чињеница и да тврдиш да је 2+2=5 јер ти его не допушта да признаш да си погрешио. Хај реци ми опет да нигде не пише да је Исус Бог, можда ме овог пута убедиш, ко зна. :roll:
 
Ако ти ниси у школи научио како се раздвајају реченице, ја јесам, и видим само једну реченицу ту, у којој је Исус Христос ,,велики Бог и Спас наш".

Уосталом, патетично је то што покушаваш сад да се искобељаш из очигледног пораза некаквим граматичким акробацијама. Погледај колико сам ти стихова цитирао и ти мислиш сад да ћеш нешто доказати ако овај један оповргнеш некако, мада не можеш. Смешно. То показује да ћеш радије да идеш против сиве логике и јасних чињеница и да тврдиш да је 2+2=5 јер ти его не допушта да признаш да си погрешио. Хај реци ми опет да нигде не пише да је Исус Бог, можда ме овог пута убедиш, ко зна. :roll:
I ne piše. To što ti radiš se zove vađenje iz konteksta i spinovanje.
 
FB_IMG_1684119811356.jpg
 

Back
Top