Isus je sledbenike pozvao na poniznost, al sta to znaci...?

robivek

Aktivan član
Poruka
1.830
A gde BIBLISKI imaš meniđera u SZ/NZ?
Mislis propovednika ?
Pa svi oni koji prihvacaju Isusov nalog da se propovjedi jevandjelje svim narodima su propovednici koji ujedno mogu biti i lekari,inzinjeri,piloti i t.d. ali ukoliko su odlucili da iskljucivo to rade u zivotu onda su samo propovednici...
Inace evo ti teksta koji sadrzi nalog za propovednike

Mar.13,10:
"...I u svima narodima treba da se najprije propovjedi jevanđelje..."

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
25.860
A gde nadje svestenika u NZ ??? :D
Nego,hajde da kazem da sam te razumeo da mislis na popa,onda ti moram reci da te je pop debelo prevario !!!
Da bi se uverio da je to zaista tako,dakle da ja ne optuzujem doticnog neosnovano,sledci put mu potrazi da ti to njegovo pojasnjenje obrazlozi Biblijom pa ako to uradi daj se vrati na temu i iznesi Bibliski tekst koji ce to dokazati i ja cu se javno izviniti da sam pogresio.
U suprotnom dovoljno je da kazes hvala...ma ne moras ni to uraditi,salim se...:)
Znas kako, religija nije ono sto ti mislis. Religija je sledjenje rituala koje propisuje Crkva. Van toga ne zalazim, nije bitno sta pricam
nego sta radim. Pa mnogi sveci nisu bili kompatibilni sa mainstream-om pa su opet praktikovali Pravoslavlje :P

Tom Jones 1

Domaćin
Poruka
3.803
Znas kako, religija nije ono sto ti mislis. Religija je sledjenje rituala koje propisuje Crkva. Van toga ne zalazim, nije bitno sta pricam
nego sta radim. Pa mnogi sveci nisu bili kompatibilni sa mainstream-om pa su opet praktikovali Pravoslavlje :P
Ni njihovi meniđeri nisu svi isti. Ti mu daš para da kupi jedan auto, on kupi 2!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.