Isus je rekao da se treba biti musliman, dokaz iz Biblije na hebrejskom

Cackalica21

Domaćin
Poruka
4.083
335804992_955738495627335_3925150181696154364_n.jpg


335090937_734970314804518_5971154870515677527_n.jpg


Luka 6,40Učenik ne stoji nad učiteljem. Svaki, koji je (Shalam,musliman), jest kao učitelj njegov.

kao sto mozete da vidite i Biblijska stranica Biblehub potvrdjiva da je to rijec Muslim/Moslem
 
Igra reči.
Polako, ne istrčavajte se!
Svako poštovanje muslimanskom življu... od mnogih koje poštujem sam čula da su po mnogo čemu bolji od hrišćana, ali ipak... nije to, nikad nije ni bilo, niti može da bude.
ne može biti bolji musliman od hrišćanina niti obrnuto, već bolji čovek.
 
Igra reči.
Polako, ne istrčavajte se!
Svako poštovanje muslimanskom življu... od mnogih koje poštujem sam čula da su po mnogo čemu bolji od, nas, hrišćana, ali ipak... nije to, nikad nije bilo, niti može da bude.
da, igra rijeci izmedju jevrejskog i arapskog jezika..to kazi cackalici da se ne istrcava sa ali ataie fazonima..
 
da, igra rijeci izmedju jevrejskog i arapskog jezika..to kazi cackalici da se ne istrcava sa ali ataie fazonima..
Ne mogu reći ništa.
Znam samo da pokušaji da se islam i hrišćanstvo poistovete nemaju nikakvih izgleda. Neka ima dobrih muslimana, neka ima dobrih hrišćana... to, prosto nikad ne može biti jedno isto.
Toliko za večeras.Lepo ili ružno... tako je.
Možemo da se poštujemo, ali se asimilovati nećemo.
 
335804992_955738495627335_3925150181696154364_n.jpg


335090937_734970314804518_5971154870515677527_n.jpg


Luka 6,40Učenik ne stoji nad učiteljem. Svaki, koji je (Shalam,musliman), jest kao učitelj njegov.

kao sto mozete da vidite i Biblijska stranica Biblehub potvrdjiva da je to rijec Muslim/Moslem
Запетљао си се. На ком језику је писан Нови Завет у оригиналу ?
Ekser zakucan bas onako kako treba.

🥰 🐈
Немој тако, свима Бог некада затреба.
Нисмо рођени да једемо, трошимо паре и плаћамо порез. Има нешто што је битније од тога.
To su fakti.

Na sudnjem danu Alah će pitati Isusa: "Jesi li ti rekao ovima da obožavaju tebe i tvoju majku?"

Kaže: "Naravno da ne."
Чачкалице, пробај са другачијим аргументима.
 
Ne mogu reći ništa.
Znam samo da pokušaji da se islam i hrišćanstvo poistovete nemaju nikakvih izgleda. Neka ima dobrih muslimana, neka ima dobrih hrišćana... to, prosto nikad ne može biti jedno isto.
Toliko za večeras.Lepo ili ružno... tako je.
Možemo da se poštujemo, ali se asimilovati nećemo.
to poistovjecivanje sa hriscanima je samo malo grebanje po povrsini..u sustini njima nije do toga da se "poistovjete" sa hriscanima, njima je do nasljedstva avrama..
 
to poistovjecivanje sa hriscanima je samo malo grebanje po povrsini..u sustini njima nije do toga da se "poistovjete" sa hriscanima, njima je do nasljedstva avrama..
Pa, gde god da su krenuli, sreli su Isusa i nisu Ga zaobišli lako.
Oni Ga identifikuju kao proroka.
Isa nije prorok, Isa je Sin Božiji.
U svakom slučaju, nije mi cilj da se oko toga svađam sa svojom braćom... to bi bilo kao da se svađam sa braćom oko toga koje boje je nešto.
Možda moj brat nema oči za sve boje, pa je bolje da sarađujemo po drugim nekim pitanjima nego da se svađamo oko boje.
 
Pa, gde god da su krenuli, sreli su Isusa i nisu Ga zaobišli lako.
Oni Ga identifikuju kao proroka.
Isa nije prorok, Isa je Sin Božiji.
U svakom slučaju, nije mi cilj da se oko toga svađam sa svojom braćom... to bi bilo kao da se svađam sa braćom oko toga koje boje je nešto.
Možda moj brat nema oči za sve boje, pa je bolje da sarađujemo po drugim nekim pitanjima nego da se svađamo oko boje.
Hmmm,šta je pisac htio da kaže??
 
Pa, gde god da su krenuli, sreli su Isusa i nisu Ga zaobišli lako.
Oni Ga identifikuju kao proroka.
Isa nije prorok, Isa je Sin Božiji.
U svakom slučaju, nije mi cilj da se oko toga svađam sa svojom braćom... to bi bilo kao da se svađam sa braćom oko toga koje boje je nešto.
Možda moj brat nema oči za sve boje, pa je bolje da sarađujemo po drugim nekim pitanjima nego da se svađamo oko boje.

i te kako ga zaobilaze...
 
Možda u odnosu na vas... jer ih izazivate.
Nisam na taj način izazovna, pa i ne nailazim na slično.

da, ja sam doso na krstaricu, forum iz srbije i na religji temi izazivam islam..daj nemoj me golicati molim te..:hahaha: djecko pise gluposti od pojedinih islamskih skolara..radi cisto copy paste u cilju provokacije..
 

Back
Top