Истраживање: Само пет одсто грађана Србије би гласало за улазак у НАТО

А ко је Војислав Сесељ?
Vidis o tome ti pricam. To tvoje debilno ponasanje sada, neki humor sta? Neki Zikina dinastija motiv zabune... toliko neobrazovano delujes da mi nije potrebno da te nesto posebno upoznajem kada ti svakim postom odises energijom budaletine. :)
 
Kmecao si ti 1999. bice pre. :hahaha:

Колико сте се трудили, сва средстав употребили и - ништа.
Јебени 5% болесника сте успели да скупите. Ко зна колико сте и њима морали да платите да се изјасне за НАТО.
 
Колико сте се трудили, сва средстав употребили и - ништа.
Јебени 5% болесника сте успели да скупите. Ко зна колико сте и њима морали да платите да се изјасне за НАТО.
Kako nista? A Kosovo? A sto milijardi stete? A ozraceno stanovnistvo?
Nisi ti normalan stvarno...

A to 5%... pa sta si ocekivao od najgluplje nacije u Evropi?!

iq-europe.jpg
 
Sasha Smirnoff
Има разлике, али се слажу у једном - да им је туђинска застава дража од сопствене.
Произвољно тумачење, које си преузео по инерцији, не размисливши добро о логичкој и чињеничној утемељености таквог погледа на ствар.
Амерофили су то што су јер се диве том фантому, познатијем као "западне вредности" јер и сами тако "израчунавају свет". То је један суштински непоштен и неправедан систем, који никад није ни постојао, али је толико рекламиран да је утувљен у мозак свима у свету, веровали у њега или не.
Русофили, пак, са друге стране- имају једну горљиву наду у "мајчицу Рассију", која ће нас, као мусаво у уплакано чедо- пригрлити на своја топла у удобна недра, ако нас неко опет буде кињио, а то траје- од кад је Срба и Србије, па се, од неких 100 пута- то догодило у пар случајева; а Нада и Вера имају огромне очи... :eek:
Иначе, као што не можемо да заборавимо Космет, Крајину... не би требали да заборављамо ни Санстефански мир, после којег никада више нисмо имали чисту ситуацију у Македонији.
Нема ту никаквог заборављања.
Док год има Срба- биће и таквих који су спремни да на тим пројектима раде, а свет неће доживети да Срби од тога одустану.
Просто је; као Јевреји; ако треба- чекаћемо.

Али, одустајања, на неком националном нивоу- нема.
((Само немој у следећем посту да ме питаш "А, која је разлика" и остала реторичка питања, јер је свима јасна о чему се ради.))
Еее, јбг, а баш сам то хтео...:sad2:
 
Sasha Smirnoff

Произвољно тумачење, које си преузео по инерцији, не размисливши добро о логичкој и чињеничној утемељености таквог погледа на ствар.
Амерофили су то што су јер се диве том фантому, познатијем као "западне вредности" јер и сами тако "израчунавају свет". То је један суштински непоштен и неправедан систем, који никад није ни постојао, али је толико рекламиран да је утувљен у мозак свима у свету, веровали у њега или не.
Русофили, пак, са друге стране- имају једну горљиву наду у "мајчицу Рассију", која ће нас, као мусаво у уплакано чедо- пригрлити на своја топла у удобна недра, ако нас неко опет буде кињио, а то траје- од кад је Срба и Србије, па се, од неких 100 пута- то догодило у пар случајева; а Нада и Вера имају огромне очи... :eek:

Нема ту никаквог заборављања.
Док год има Срба- биће и таквих који су спремни да на тим пројектима раде, а свет неће доживети да Срби од тога одустану.
Просто је; као Јевреји; ако треба- чекаћемо.

Али, одустајања, на неком националном нивоу- нема.

Еее, јбг, а баш сам то хтео...:sad2:
Lep post glavonjo lep post.
 
prelepa vest

znaci nema u srbiji mnogo komsija nosferatua jaguara i njima slicnih autosovinista.
dezertirali na vreme, sta cemo mi kukavci kad nas raptori i steltovi opet zaprashe? nego cuo sam kako se dobija karta za izdaju ali mi bi dobili samo karu, treba naime da se uclanimo kod jurisnika draskovica koji je za vreme svog ministrovanja odobrio da nato trupe setaju po srbiji, a usput ni slucajno da ne pominjemo da smo cetnici jer sada su partizani njihovi, sve socijaldemokratije su in a monarhisti out. tako cemo da dobijemo zeleni karton i domognemo se usa. a onda bas nas briga, postanemo pobednici tranzicije i dobijemu neku ulogu u nekom olivudskom filmu kao unuk pokojnog jova kapicica, ihaaa...
 
Није веровало у корону, и- ето...:roll:
Ударио га резервни точак са руског шлепера код Каћа,
тренутно на опоравку од малера. :)
 

Back
Top