Istrazivanje o metabolizmu

i ja sam kontala kad se udebljam da idem na liposukciju... al nadam se da nece biti tako skoro :)

a za sve muske koji ne znaju : strije su linije uglavnom po bedrima,grudima i stomaku(kod trudnica).uglavnom su ili crvene ili bijele. nastaju od prebrzog gojenja i prebrzog rasta.
 
sofffy:
i ja sam kontala kad se udebljam da idem na liposukciju... al nadam se da nece biti tako skoro :)

a za sve muske koji ne znaju : strije su linije uglavnom po bedrima,grudima i stomaku(kod trudnica).uglavnom su ili crvene ili bijele. nastaju od prebrzog gojenja i prebrzog rasta.
Hehe, ja znam to a i vise od toga ;) Da dodam, nastaju i od naglog povecanja misicne mase, inace dosta su poznate u bodi bildingu :D
 
Ma vecina muskaraca nema pojma ni sta su strije ni celulit..... nista ne primecuju.... ali ja sam imao srece pa sam u medicinskoj naucio svasta nesto, i sada sam veliki detaljista po tom pitanju..... profesionalna deformacija.....
 
laura87:
Strije mozes da uklonis samo laserskim putem,koliko ja znam.A celulit(ako bas nemas preterane naslage)moze da uklonis i masazom i preparatima za razbijanje.
Bas tako... Strije se ne mogu ukloniti tj. mogu samo laserskim putem a raznim kremama se mogu samo smanjiti. A celulit se moze ukloniti na milion nacina ;)
@Bliz
Nemoj da mislis da ja imam strije, ipak sam ja profi :)
 
minna-:
celulit izgleda mnogo ruzno....
npr. na plazi
iz daleka se mozda i ne vidi, ali iz bliza....

a strije se vide svakako...koza ti je sarena
pa ne vide se toliko..iako-ja sam vidjela jednu zenu u kupacem koja ima debljinu strija oko 3-4 cm... a duzinu da ne spominjem.jako ruzno izgleda,a jako je mlada... i zgodna...ali ipak...
 

Back
Top