Istrazivanje o metabolizmu

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Ovako voleo bi da sprovedem istrazivanje na temu metabolizma. Tj da proverim koliko kod ljudi koji su se u detinjstvu isto hranili metabolizam priblizne brzine. Tj da li zavisi od ishrane u detinjstvu.

Ovde dolaze nadam se tinejdzeri pa su i najbrliza ciljna grupa koja mi treba a dovoljno zrela da odgovori na pitanja.

1. Kakav je vas metabolizam?

2. Kakav je vas fizicki izgled po pitanju sala da li si ste debeli, mrsevi, popunjeni

3. Ovo ptianje je najvaznije i cilj je istrazivanja. Da napisete nesto o vasoj izhrani u detinjstvu, sta ste najvise jeli, koliko puta na dan, sta vam je mama spremala, sta ste uzinali u skoli.

Hvala
 
batitze, ja se ne secjam ni shta sam juche doruchkovao a ne kad sam bio mali :lol:

secjam se samo da mi je omiljena hrana za vreme inflacije bilo svinjska mast na hlebu sa mlevenom paprikom, jeo sam to svaki dan za doruchak i vecheru, valjda zato shto nije bilo nicheg drugog da se jede :lol:

shalu na stranu, meni je metabolizam.... khmm..... zhilav. i mrshav sam, a do pre godinu dve sam bio uvek popunjen. i ne razumem ovo istrazhivanje ;p
 
Meni je metabolizam uzasno brz jedem sve zivo u ogromnim kolicinama ali sa 70kg nemogu da se pomerim shto je stvarno premalo s obzirom da sam visok 191 cm :( Ako neko zna neki uspesan nacin za nabacivanje tezine nek mi javi pliz spreman sam sve da probam :D
 
Kako nekome padnu na pamet ova pitanja? :D
Metabolizam mi je savim u redu,...ne secam se da sam ikad bila nesto debela,osim mozda sa nekih 6-7 godina,kad su me svi sopali sa cime su stigli,a ja se jos nisam branila.
Sad sama posteno hasam,ali posto treniram to ga dodje nekako uvek potroseno,i uvek sam nanovo gladna. :)
A sta sam jela kao mala-pojma nemam!Ali znam da sam juce jela od muke jedan ogavan sendvic sa kupusom posle nekog predavanja na kome sam bila.Jel to pomaze? :D
 
1.sto se tice metabolizma za sada da kucnem u drvo nisam imao problema :D
2.visok sam 184, tezak 90 ali u fazonu sve misici posto furam teretanu i veslanje :D
3.juuu nedaj boze kao klinac nisam izlazio iz bucka, cuvena pica sa govedjom salatom :D
koliko sam im para ostavio mogo sam i ja sam jednog bucka da otvorim :D
 
moj metabolizam je dobar,jedem bas puno,dosta skinem,aa sto se tice gradje,imam malo krupniju gradju- bas sam misicava,nisam debela(sve mi je na svom mjestu) ali sam pojaka.i visoka sam,pa nisam iskompleksirana zbog toga.... mnogi mi kazu da kad bi jeli kao ja da bi imali 1000X kg...
sto se tice uzine-jedem neki sendvic,smoki,sok,jogurt,voce...a nikad ne jedem cips... jednostavno mi se..gadi!nikad nisam nosila pare za uzinu,nego uvijek kupovala.nosim uzasno puno para na uzinu a obicno sve tosim na sminku i novine,al to je vec druga storijaaa.....
 

Back
Top