Quantcast

Istrazivanje o metabolizmu

sofffy

Elita
Poruka
23.068
Peruzzi:
zapazio sam da na svakoj ekskurziji, letovanju, bilo chemu gde je hrana redovna i krecem se malo vishe, obavezno nabacim koje kilo

kad sam bio manji nisam mogao da prezivim dan bez litra mleka.

ja smrsavim po par kila na ekskurziji....bas mi je fujava ona hrana,a bas i nemam vremena da klopam.ali zato-kad sam bila na vlasicu ove godine 21.,22.,23.april- zbog one fantasticne klope u hotelu (gdje je u isto vrijeme odsjedao pedi esdaun) sam nabacila 3 kg... za svaki dan po jednu... :)

a ovo u vezi mlijeka- ja svaki dan pijem po l mlijeka i cesto i jogurta... i ne mogu ziviti bez hljeba...

minna-

Domaćin
Poruka
3.433
visoka 170cm, 52kg
nisam debela, ali ni mrsava
mislim da mi je metabolizam jaaaako spor. zato sto jedem jako malo (ne treba mi vise), a i to malo sto pojedem negde mi se uvek "zalepi"
obozavam slatkise i voce
ne volim povrce (jedem ga ali retko), meso veoma retko jedem
pijem dosta mleka
kada sam bila mala bila sam bucmasta, takodje sam jela jako malo, ali...
"ne mogu da zivim bez hleba"

ali....
imam celulit na nogama :(

:( :( :(

cyb3r

Zainteresovan član
Poruka
190
stavio sam i ''ovo,ovo'' sto podrzava sve ostale vidove gubljenja celulita :),ne znate vi kako je meni bilo kad sam na skolskom kompu video sliku nastavnice (od 100 kila) u kupacem,ono je bilo...zivot mi se slosio posle te slike.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.