"Istorijsko pomirenje" u praksi: Orban nosi šal na kojem je Vojvodina deo Mađarske!

Screenshot_20221122_131551_com.android.chrome_edit_566847941733818.jpg
Screenshot_20221114_193803_com.google.android.googlequicksearchbox_edit_251643483644935.jpg

Nije problem što mađarska nacionalna manjina ima prava u Srbiji. I treba da ima. Problem je što Srbi u Mađarskoj nemaju ni približna, a ima nas i tamo, samo da podsetim.
To sam pisao odavno,da Srbi u Madajarskoj nemaju ni delic slobode,kao Madjari u Srbiji,a tako je i sa Rumunima.

Pa ne mislim baš da će svi Rusi izginuti, mada mnogi već jesu.

Znam da ti ne misliš, ali zato Rusi ozbiljno misle da sve naciste sravne sa zemljom. Pardon, pokopaju u zemlju, tako će biti korisniji nego što su ikada bili dok su gmizali okolo i trošili vazduh namenjen ljudskim bićima :whistling:

Znam da ti ne misliš, ali zato Rusi ozbiljno misle da sve naciste sravne sa zemljom. Pardon, pokopaju u zemlju, tako će biti korisniji nego što su ikada bili dok su gmizali okolo i trošili vazduh namenjen ljudskim bićima :whistling:
Ako misle da unište naciste moraće da krenu prvo od sebe.

Inače očigledno Orban računa na rušenje principa o nepovredivosti granica. Time bi on došao u priliku da uzima ono što je nekad bilo njegovo. Upravo zato je Srbiji u interesu da sistem nepovredivosti granica ne bude srušen, jer će onda naše doći u opasnost.
Zato se Ukrajina zapravo bori za Evropu, pa i za nas.
Naravno da ovdašnji rusofili to ne mogu da shvate. Suviše je komplikovano za njih. :mrgreen:

Inače očigledno Orban računa na rušenje principa o nepovredivosti granica. Time bi on došao u priliku da uzima ono što je nekad bilo njegovo. Upravo zato je Srbiji u interesu da sistem nepovredivosti granica ne bude srušen, jer će onda naše doći u opasnost.
Naravno da ovdašnji rusofili to ne mogu da shvate. Suviše je komplikovano za njih. :mrgreen:

Nešto sumnjam da će tebe pitati. Uzgred, princip nepovredivosti granica je srušen kada je ovde pala prva bomba od strane NATO, tako da nas živo zabole za nacističke teritorije koje će uskoro biti njihove samo po broju grobnih mesta u koja će ta stoka da bude pokopana :whistling:

Vojvodina je bila deo,danas nepostrojece drzave,a orban moze samo da misli.meni je drago sto u Vojvodini zive ljudi,a ne pitaju ko je odakle i koje je vere.To je najvece bogastvo,a politicari,mogu samo da misle i sanjaju.

Nešto sumnjam da će tebe pitati. Uzgred, princip nepovredivosti granica je srušen kada je ovde pala prva bomba od strane NATO, tako da nas živo zabole za nacističke teritorije koje će uskoro biti njihove samo po broju grobnih mesta u koja će ta stoka da bude pokopana :whistling:
Ustvari princip smo srušili mi još u Bosni i Hrvatskoj. Naravno da niko neće pitati mene, a ni tebe da li treba da uništi ruske naciste. Naravno da treba. To će onda obeshrabriti i Orbanovu bratiju.

Ustvari princip smo srušili mi još u Bosni i Hrvatskoj. Naravno da niko neće pitati mene, a ni tebe da li treba da uništi ruske naciste. Naravno da treba. To će onda obeshrabriti i Orbanovu bratiju.

Zapravo nismo, s obzirom na to da su tamošnji separatisti prvi počeli sa napadima na regularnu vojsku. Što se tebe i mene tiče, meni ovo što se dešava savršeno odgovara, dok ti ridaš jer tvoji drugari nacisti trenutno đubre plodnu zemlju onoga što je nekada bilo poznato kao Ukrajina :whistling:

Šta su Mađari uradili pa da se kaže kako nikad nisu prestali da imaju pretenzije na Vojvodinu? Oni su najbrojnija i ujedno najlojalnija manjina u Srbiji, mnogi od njih su ginuli za ovu zemlju čak i u poslednjim ratovima. Ovo na slici je navijački šal, pričati kako su to nekakve realne pretenzije bilo bi isto kao kada bi nas Grci optuživali za pretenzije na njihovu zemlju jer se u školama uči o caru Dušanu...
Navijački šal :lol:

A da vidiš navijački šal sa kartom NDH, sito bi rekao, gle, navijački šal :hahaha:

Back