Isto to, al na drugi način...

_Ata_

Iskusan
Poruka
6.344
Ah, stara dobra prevara...

Nekima život prosto ne funkcioniše bez nje. Neki bi se razveli iz o'ma. Neki varaju, neki bivaju konstantno varani.

A, drage dame, ako biste otkrile da ste ( bile ) varane na malo drugačiji način?

Evo, kaže lik, a ja ne znam da li da mu verujem, da sve više muškaraca vara svoje žene - sa muškarcima :eek:

Evo teksta u spojleru, a ispod i linAk. Naveli me na dumanje...

... stvarno, kako biste reagovale...?

Šokantna ispovijest biseksualca: Mnogi varaju svoje žene s muškarcima

Veliki broj oženjenih muškaraca u Srbiji vara svoje žene, ali ne s drugim ženama, već s muškarcima. Uplašio sam se samo jednom, kada mi je prišla žena jednog poznatog političara i ponudila da imam seks s njenim mužem – kaže muškarac koji tvrdi da nije žigolo niti klasična “muška *****”.
Veoma privlačan
– Ne volim seks s političarima jer su često isuviše nesigurni u sebe i totalna su suprotnost onome kako ih vidimo na televiziji. Mnogi od njih uživaju da se oblače kao žene i da budu potčinjeni. Za večer je znalo da me startuje i po 5-6 muškaraca iako sam cijelu večer bio na poslu – ovako započinje svoju priču muškarac koji je nekoliko godina radio u jednom tada elitnom beogradskom klubu.
– S nekima sam bio, neke sam odbijao, a uplašio sam se samo jednom, kada mi je prišla žena jednog poznatog političara i ponudila da imam seks s njenim mužem.
Uplašio sam se jer nisam želio da imam išta s njim, a nisam smio ni da kažem ne. Ispostavilo se na kraju da je čovjek veoma privlačan, a seks s njim bio je odličan.
Kako kaže, posao mu je bio takav da je tokom samo jednog dana bio u komunikaciji i sa 300-500 ljudi. Neke sam viđao preko dana, neke noću…
– Ja sam biseksualac i jednostavno obožavam seks pa platežna moć nije mjerilo. Uživam da drugima pružam zadovoljstvo, ali i da sam uživam. Lijepo izgledam, imam manire, lijepo se oblačim, a sve to ima svoju cijenu. Dok sam živio u Beogradu, važio sam za jednog od najboljih ljubavnika – ističe on.
Samo piće
Danas živi u jednoj zapadnoevropskoj zemlji. Oženjen je strankinjom, koja je, kao i on, biseksualka.
– Mnogi ni danas ne znaju, ali veliki broj oženjenih muškaraca u Srbiji vara svoje žene, ali sa muškarcima. I dok će vam mnogi od njih reći da su izašli da nešto završe ili samo da popiju piće s ortacima, situacija je, zapravo, sasvim drugačija.

http://super-vicevi.com/zanimljivos...ksualca-mnogi-varaju-svoje-zene-s-muskarcima/

Poslednja izmena:

Nekima život proto ne funkcioniše bez nje. Neki bi se razveli iz o'ma. Neki varaju, neki bivaju konstantno varani.

A, drage dame, ako biste otkrile da ste ( bile ) varane na malo drugačiji način?

Evo, kaže lik, a ja ne znam da li da mu verujem, da sve više muškaraca vara svoje žene - sa muškarcima :eek:

Veliki broj oženjenih muškaraca u Srbiji vara svoje žene, ali ne s drugim ženama, već s muškarcima. Uplašio sam se samo jednom, kada mi je prišla žena jednog poznatog političara i ponudila da imam seks s njenim mužem – kaže muškarac koji tvrdi da nije žigolo niti klasična “muška *****”.
Veoma privlačan
– Ne volim seks s političarima jer su često isuviše nesigurni u sebe i totalna su suprotnost onome kako ih vidimo na televiziji. Mnogi od njih uživaju da se oblače kao žene i da budu potčinjeni. Za večer je znalo da me startuje i po 5-6 muškaraca iako sam cijelu večer bio na poslu – ovako započinje svoju priču muškarac koji je nekoliko godina radio u jednom tada elitnom beogradskom klubu.
– S nekima sam bio, neke sam odbijao, a uplašio sam se samo jednom, kada mi je prišla žena jednog poznatog političara i ponudila da imam seks s njenim mužem.
Uplašio sam se jer nisam želio da imam išta s njim, a nisam smio ni da kažem ne. Ispostavilo se na kraju da je čovjek veoma privlačan, a seks s njim bio je odličan.
Kako kaže, posao mu je bio takav da je tokom samo jednog dana bio u komunikaciji i sa 300-500 ljudi. Neke sam viđao preko dana, neke noću…
– Ja sam biseksualac i jednostavno obožavam seks pa platežna moć nije mjerilo. Uživam da drugima pružam zadovoljstvo, ali i da sam uživam. Lijepo izgledam, imam manire, lijepo se oblačim, a sve to ima svoju cijenu. Dok sam živio u Beogradu, važio sam za jednog od najboljih ljubavnika – ističe on.
Samo piće
Danas živi u jednoj zapadnoevropskoj zemlji. Oženjen je strankinjom, koja je, kao i on, biseksualka.
– Mnogi ni danas ne znaju, ali veliki broj oženjenih muškaraca u Srbiji vara svoje žene, ali sa muškarcima. I dok će vam mnogi od njih reći da su izašli da nešto završe ili samo da popiju piće s ortacima, situacija je, zapravo, sasvim drugačija.

http://super-vicevi.com/zanimljivos...ksualca-mnogi-varaju-svoje-zene-s-muskarcima/
sto ne zove na trojku :lol:

meni je to fantazija :rumenka:

Ih vi žene, sta sve nećete izmisliti samo da ne pustite muževe u kafanu................:lol:

Pozdrav Ato..............:bye:

Si vid'o bluda i nemorala.. si vido loših žena... :lol:

:bye:

pa zapanjila bih se,sta bi drugo:zcepanje:

Mislim da bi bilo prvo ovako nešto :eek:
pa ovako :zcepanje:
pa ovako :rotf:
pa ovako :cepanje:

Onda bi bilo ovako nekako :confused:
pa onda :besna:
zatim :bljak:

pa nova faza ovako nekako
:azdaja:
:mafijas:
:koto:

I konačno
:pop:

- - - - - - - - - -

sto ne zove na trojku :lol:

meni je to fantazija :rumenka:

:tajna:

Ššššš, nemoj da te čuje... :lol:

To bi mi mnogo teze palo nego prevara sa zenom. Da me prevari sa zenom vise bih bila uvredjena :lol: nego povredjena. A posle prevare sa muskarcem bih se osecala namagarceno i svoju zenstvenost bih stavila pod znak pitanja. Mislim, ako ga privlaci i suprotan pol, a ipak je mogao biti sa mnom, naginjem li ja na musko!?!:think: Ili sam dovoljno naivna da nekome budem paravan kako bi se uklopio u drustvo koje ne podrzava njegove sklonosti? Ili, ili...?
Nemam nista protiv homoseksualaca. Ali biseksualizam mi je prljav i neka vrsta izivljavanja. Znas li zuopste sta hoces!? Mislim, OK je i to ako se tako predstavis pa osoba sa kojom si ima izbor da bude sa tobom ili odbije. Ali glumiti jedno, a svrljati na taj "drugi" nacin... Ipak mi je "postenija" stara prevara :lol: Ne znam kako bih se posle ovoga oprala.
Zato i nisam protiv ugnjetavanja "drugacijih". Ko zna koliko je takvih, laznih brakova da bi se zadovoljila forma i posle svi nesretni. I zena koja je prevarena sa muskarcem, i muskarc koji spava pored zene a masta o drugom tipu i deeca koja saznaju da im porodica znatno odudara od drugih. Odmah se setim "Tajne niske tvrdjave". Zena poslala muza u prodavnicu, a ovaj se nije ni vratio kuci. Ubio ga Dzipsi koji se prostituisao po hodnicima tvrdjave a ovaj mu bio musterija.

Otkud znaš ako nisi probo ovo drugo? :lol:

Ponovicu ono sto i vi jako dobro znate, ali svaki put popizdite kada vam to neko kaze: vi zene imate u sebi malo vise toga...vucete na bi, zelim reci.
Znate to jako dobro, neke od vas smeju cak i da priznaju (ali su retke).

Ne probavam ono sto me ne privlaci ni najmanje, ne znam kako da ti objasnim.

- - - - - - - - - -

Pa imamo jednu "dubinu" vise od muskarca, kada vec pricamo o ovim odnosima :lol:

Da, i to je sve kod mnogih. Tuga...

Ok je, Only beer, samo sam se šalila. ;)

Imamo više toga bi u sebi, istina. ali sve je to kulturološki uslovljeno

Pa i svakodnevno ponašanje... gde si video da se muškarci grle i ljube kada se sretnu u prolazu ( ne pričam o susretu posle x godina, ili rodjačkom susretu ), a žene se vide pre podne, pa popodne i redovno se cmaču prilikom susreta... :)

Nekima život prosto ne funkcioniše bez nje. Neki bi se razveli iz o'ma. Neki varaju, neki bivaju konstantno varani.

Veoma privlačan
Samo piće

...ne smemo da zaostajemo za evropom i svetom...:)

...moramo trasirati put ka evropi guzicom...:lol:

...vučić prvi...:lol:

Homoseksualnost i biseksualnost je tabu u nasem drustvu (a i u drugima), i sigurno ima solidan broj muskaraca (a i zena) koji imaju neke sklonosti ka istom polom.
Opet, zena da kaze da smatra drugu zenu privlacnom ili da je poljubila drugu zenu, malo "opipala teren" biva prihvaceno, cak se i velica.
I na forumu, video sam par zena da su pisale o nekom iskustvu sa zenom, pa makar to bio poljubac samo, i svi su ok sa time, sprdaju se.
Da neki muskarac kaze da se povatao sa drugim muskarcem bilo bi bolest, hederluk, sodomija :bljak: .

Tako da, kada je tolika hajka na muskarce koji vole muskarce, nije ni cudo da muskarac koji je u braku, a ima takve sklonosti, mora da krije to ko zmija noge, jer ce verovatno i njegovoj dragoj biti to odbojno.
S druge strane, da je draga eksperimentisala sa drugaricom bilo bi "a kad ces opet, je l' mogu da gledam" :per:

pa u nekim drustvenim krugovima nije tabu, negde se izjasnjavaju nezno, negde verovanto mogu i da se setaju u parovima i tako. negde brane ta prava itd.

- - - - - - - - - -

ili tabu se provuce kroz branjenje prava i tako dalje. nikad se ne zna de ces zavrsiti na kraju krajeva

mozda samo ne umes da vidis

Ni ne pokusavam, nemam potrebu za tim.

Ok je, Only beer, samo sam se šalila. ;)

Imamo više toga bi u sebi, istina. ali sve je to kulturološki uslovljeno

Pa i svakodnevno ponašanje... gde si video da se muškarci grle i ljube kada se sretnu u prolazu ( ne pričam o susretu posle x godina, ili rodjačkom susretu ), a žene se vide pre podne, pa popodne i redovno se cmaču prilikom susreta... :)

To pedersko cmakanje i zvalenje je i kod likova uzelo maha...mislim ima toga sve vise. Debilno...

Back