Исто као омладина ДС некад

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
BEOGRAD - Gnevni na vlast!
Više od 1.000 građana, aktivista i simpatizera SNS okupilo se sinoć ispred zgrade Radio-televizije Srbije u Beogradu kako bi izrazili protest zbog izveštavanja ove kuće o štrajku lidera te stranke Tomislava Nikolića.
Omladina SNS je u 19.30, kad počinje Drugi dnevnik na RTS, održala performans pod nazivom "Gnevnik", u kom je čitala "realne vesti iz Srbije".

http://www.kurir-info.rs/vesti/naprednjaci-okupirali-rts-86512.php

___________________________________________________

Тако је и ДС омладина радила исто. Па и нема неке разлике између СНС и ДС.
 
Ovo su sada novi narastaji, verovatno nemaju svest o radu gosn Vucica pre 13 godina....sta tek reci za ove nove komunce na fakultetima...

Ма иди бре ... Ужас ... Треба едуковати ту омладину, мало им пуштати филмове, да виде како изгледају студентски протести, како бије полиција, да осете адреналин кад кренеш на полицију ... а не као неке сека персе да се разбеже... И све док је тако, ова багра има да нам сиса крв
 
Ма иди бре ... Ужас ... Треба едуковати ту омладину, мало им пуштати филмове, да виде како изгледају студентски протести, како бије полиција, да осете адреналин кад кренеш на полицију ... а не као неке сека персе да се разбеже... И све док је тако, ова багра има да нам сиса крв

Ja bi ih poslao u Grcku na edukaciju....kad su protesti...jes da su tamo anarhisti u pitanju, ali ovim nasim sisicama bi dobro doslo malo pravih protesta uzivo...
 
Ja bi ih poslao u Grcku na edukaciju....kad su protesti...jes da su tamo anarhisti u pitanju, ali ovim nasim sisicama bi dobro doslo malo pravih protesta uzivo...

Не знају они шта је то. Не знају они ни шта се радило у фебруару 2008. године. Не не. Не знају они ни шта је Коларчева улица 96/97, не знају они ништа о томе
 
Nojkicu, kako ti covece vise ne dosadi da pozivas na nasilnu promenu vlasti?:sad2:

Da se u Srbiji sada desi nasilna promena vlasti, na vlast bi dosli 'ljudi iz naroda' koji su 10 puta vece vucibatine od Tome i Tadica zajedno. Otprilike, svi bi bili kao Velja Selja. Najveci olos je UVEK medju obicnim narodom. Osim Velje, on se nekako dokopao establismenta:sad2:
 
Nojkicu, kako ti covece vise ne dosadi da pozivas na nasilnu promenu vlasti?:sad2:

Da se u Srbiji sada desi nasilna promena vlasti, na vlast bi dosli 'ljudi iz naroda' koji su 10 puta vece vucibatine od Tome i Tadica zajedno. Otprilike, svi bi bili kao Velja Selja. Najveci olos je UVEK medju obicnim narodom. Osim Velje, on se nekako dokopao establismenta:sad2:

Где сам ја то позивао на насиље? Ниси ти баш добро све прочитао
 
Где сам ја то позивао на насиље? Ниси ти баш добро све прочитао

Nemoj da me zezas.

Sasvim je jasan kontekst u kome pises.

Ti mislis da su vucibatine poput Mladena Obradovica i Zorana Vujovica pravi primeri omladine. A jedan je nasilnik, a drugi je bio nasilnik i huligan.

U odnosu na njih je svaki mladi SNS-ovac ili DS-ovac 10 puta manje opasan po ovo drustvo.
 
Nemoj da me zezas.

Sasvim je jasan kontekst u kome pises.

Ti mislis da su vucibatine poput Mladena Obradovica i Zorana Vujovica pravi primeri omladine. A jedan je nasilnik, a drugi je bio nasilnik i huligan.

U odnosu na njih je svaki mladi SNS-ovac ili DS-ovac 10 puta manje opasan po ovo drustvo.

Ово је први знак помирења ДС-оваца и СНС-оваца на форуму

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ово је први знак помирења ДС-оваца и СНС-оваца на форуму

:hahaha::hahaha::hahaha:

Niti sam DS-ovac niti SNS-ovac samo racionalna osoba koja shvata da nema nista gore od pomahnitalih romanticarskih budala koje izlaze na ulice da bi se borile za neko 'Srpstvo'. NISTA nije gore od toga. Nije gore ni ukrasti 100 milijardi. Ni prevariti komsiju. Ni dezertirati. Jedino je u istom rangu silovanje i nasiljem nad zenama. Te budale, kada bi vladale, krv bi tekla u potocima, nema tog lopova koji moze da nadmasi to.
 
Niti sam DS-ovac niti SNS-ovac samo racionalna osoba koja shvata da nema nista gore od pomahnitalih romanticarskih budala koje izlaze na ulice da bi se borile za neko 'Srpstvo'. NISTA nije gore od toga. Nije gore ni ukrasti 100 milijardi. Ni prevariti komsiju. Ni dezertirati. Jedino je u istom rangu silovanje i nasiljem nad zenama. Te budale, kada bi vladale, krv bi tekla u potocima, nema tog lopova koji moze da nadmasi to.

Не разумем ја о чему ти причаш заиста. Прежи на неку другу тему, пишеш глупости које немају везе са темом
 

Back
Top