nojkic_problem
Buduća legenda
- Poruka
- 26.329
BEOGRAD - Gnevni na vlast!
Više od 1.000 građana, aktivista i simpatizera SNS okupilo se sinoć ispred zgrade Radio-televizije Srbije u Beogradu kako bi izrazili protest zbog izveštavanja ove kuće o štrajku lidera te stranke Tomislava Nikolića.
Omladina SNS je u 19.30, kad počinje Drugi dnevnik na RTS, održala performans pod nazivom "Gnevnik", u kom je čitala "realne vesti iz Srbije".
http://www.kurir-info.rs/vesti/naprednjaci-okupirali-rts-86512.php
___________________________________________________
Тако је и ДС омладина радила исто. Па и нема неке разлике између СНС и ДС.
Više od 1.000 građana, aktivista i simpatizera SNS okupilo se sinoć ispred zgrade Radio-televizije Srbije u Beogradu kako bi izrazili protest zbog izveštavanja ove kuće o štrajku lidera te stranke Tomislava Nikolića.
Omladina SNS je u 19.30, kad počinje Drugi dnevnik na RTS, održala performans pod nazivom "Gnevnik", u kom je čitala "realne vesti iz Srbije".
http://www.kurir-info.rs/vesti/naprednjaci-okupirali-rts-86512.php
___________________________________________________
Тако је и ДС омладина радила исто. Па и нема неке разлике између СНС и ДС.



