Istinom unistiti tuđe snove

Ta odluka je veoma teska,ali mislim da bi trebalo da joj kazes... Ne treba se mesati u tudji zivot,ali ti si joj ipak najbolja drugarica... Mozda ces se posle kajati sto si to uradila ili ne... Ali ona bi trebalo da zna... Bilo bi jos teze da cuje od nekog drugog (tj, od dezurnih alapaca uglavom) koji ce jos neku laz dodati ili da sazna da si ti znala i da joj nisi rekla...
Tako nesto ne treba precutati...
A ona ce morati da shvati da nista nije onako kako izgleda...
 
Treba da joj kazes.U svakom slucaju ce se ljutiti na tebe,ali ako joj ti kazes,uradices to mnogo neznije od neke torokuse,a ona ce i sama shvatiti da joj nisi mislila nista lose.A ako i ne shvati onda ti i nije neka drugarica
 
lolla:
Alisa u zemlji čudesa...:
Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...

Nishta nisi videla, nishta nisi cula... na kraju ces josh ti da ispadnesh kriva za sve...

Kazala ne kazala ti na kraju najeb-la.Nisi smela ni da vidis.Takve stvari uvek se na kraju obiju po tvojoj glavi.
 
Alisa u zemlji čudesa...:
Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...[/quot

Mislim da bi trebalo da joj to kazes!!!Govorim ti to iz iskustva.Imala sam slicnu situaciju,ali nije sad za Forum,samo cu reci da kad sam joj rekla ona mi se cak i zahvalila,mada sam se ja mozda naredna 2 dana glupo osecala cak mi je u nekim trenutcima bilo krivo sto sam to uradila,ali kad mi je ona rekla da sam luda sto se tako osecam i da je dobro sto sam to uradila i cak da sam znala a da joj nisam rekla,to mi nikad ne bi oprostila!Tako da nam je obadvema bilo dobro!
Eto ja sam ti rekla svoj primer,a ti sad odluci sta ces da uradis! :)
 
Anonymous:
Alisa u zemlji čudesa...:
Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...[/quot

Mislim da bi trebalo da joj to kazes!!!Govorim ti to iz iskustva.Imala sam slicnu situaciju,ali nije sad za Forum,samo cu reci da kad sam joj rekla ona mi se cak i zahvalila,mada sam se ja mozda naredna 2 dana glupo osecala cak mi je u nekim trenutcima bilo krivo sto sam to uradila,ali kad mi je ona rekla da sam luda sto se tako osecam i da je dobro sto sam to uradila i cak da sam znala a da joj nisam rekla,to mi nikad ne bi oprostila!Tako da nam je obadvema bilo dobro!
Eto ja sam ti rekla svoj primer,a ti sad odluci sta ces da uradis! :)
A to sam ja ixi samo sam zaboravila da se potpisem!
Eto onda ti odluci pa nam javi sta si uradila i kako je bilo!Vazi? :D
 
Anonymous:
lolla:
Alisa u zemlji čudesa...:
Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...

Nishta nisi videla, nishta nisi cula... na kraju ces josh ti da ispadnesh kriva za sve...

Kazala ne kazala ti na kraju najeb-la.Nisi smela ni da vidis.Takve stvari uvek se na kraju obiju po tvojoj glavi.

Ma moze da se izvuce samo ako se pokrije ushima... Mislim, ne bukvalno;0
 
Anonymous:
Alisa u zemlji čudesa...:
Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...[/quot

Mislim da bi trebalo da joj to kazes!!!Govorim ti to iz iskustva.Imala sam slicnu situaciju,ali nije sad za Forum,samo cu reci da kad sam joj rekla ona mi se cak i zahvalila,mada sam se ja mozda naredna 2 dana glupo osecala cak mi je u nekim trenutcima bilo krivo sto sam to uradila,ali kad mi je ona rekla da sam luda sto se tako osecam i da je dobro sto sam to uradila i cak da sam znala a da joj nisam rekla,to mi nikad ne bi oprostila!
***

Ne bi imala shta da ti oprasta kad ne bi ni mogla da sazna...odakle? A kad imash tajnu, ne pricas je n i k o m... cak ni spomenaru, dnevniku, ili gde vec...

A ako je vezana za decka, ima milion mogucis neugodnih scenarija.. Moze on nju da ubedi da je njena drugarica ljubomorna ,pa da izmislja... Kod prve svadje ima drugarica da je oshamari tom cinjenicom i da dovede u pitanje istinitost njene izjave da je decko vara...
Ma, bespotrebno komplikovanje...
 
lolla:
Anonymous:
Alisa u zemlji čudesa...:
Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...[/quot

Mislim da bi trebalo da joj to kazes!!!Govorim ti to iz iskustva.Imala sam slicnu situaciju,ali nije sad za Forum,samo cu reci da kad sam joj rekla ona mi se cak i zahvalila,mada sam se ja mozda naredna 2 dana glupo osecala cak mi je u nekim trenutcima bilo krivo sto sam to uradila,ali kad mi je ona rekla da sam luda sto se tako osecam i da je dobro sto sam to uradila i cak da sam znala a da joj nisam rekla,to mi nikad ne bi oprostila!
***

Ne bi imala shta da ti oprasta kad ne bi ni mogla da sazna...odakle? A kad imash tajnu, ne pricas je n i k o m... cak ni spomenaru, dnevniku, ili gde vec...

A ako je vezana za decka, ima milion mogucis neugodnih scenarija.. Moze on nju da ubedi da je njena drugarica ljubomorna ,pa da izmislja... Kod prve svadje ima drugarica da je oshamari tom cinjenicom i da dovede u pitanje istinitost njene izjave da je decko vara...
Ma, bespotrebno komplikovanje...
Jest,ali ja nisam bila sama tu,bilo je i drugih osoba koje su to videle,ali ona nije ni bila toliko vezana za njega,zapravo bilo je ono,ona se njemu puno svidja,on se njoj isto tako puno svidja,i samo je bilo pitanje vremena,mozda i sata kad ce da krenu,ali onda..... :!:
 
Alisa u zemlji čudesa...:
Otkrila si da se dečko tvoje najbolje drugarice potajno viđa sa drugim devojkama. Da li da budes iskrena i unistis njene snove o uspesnoj vezi, ili jednostavno da se pravis da nista nisi videla...
normalno da bi trebala da joj kaze... niti je ta veza uspesna, stoga joj i ne treba dozvoliti da se zanosi mislju o "idealnoj" vezi, niti bi to bila neka drugarica, kada bi to precutala... 8)
 
"samo"...Pa dobro ja mislim da treba reci istinu i da je sasvim bezveze sakrivati tako nesto.Taj tip je ionako neki seljober tako da joj kad sazna i kad ga preboli nece biti ni vazno...
Da sam ja na mestu te devojke smesta bih otrcala kod drugarice i rekla joj to.
 

Back
Top