Rudjer
Iskusan
- Poruka
- 5.512
Sta vi mislite, da li su tacne one izreke tipa: Jesi li bio u Banja Luci/Kragujevcu/Vranju/Doboju/Rudom/Novom Sadu/Trebinju? Jesam. Jesi li ****? Nisam. Onda nisi ni bio.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
A sta ako u Banjaluci naidje na Kragujevcanku? Da li se tad racuna da je bio u Banjaluci?
A sta ako u Banjaluci naidje na Kragujevcanku? Da li se tad racuna da je bio u Banjaluci?
Sta vi mislite, da li su tacne one izreke tipa: Jesi li bio u Banja Luci/Kragujevcu/Vranju/Doboju/Rudom/Novom Sadu/Trebinju? Jesam. Jesi li ****? Nisam. Onda nisi ni bio.

izreka je seljacka.![]()
Jesi li kad stupila u odnose sa nekim u Banja Luci/Kragujevcu/Vranju/Doboju/Rudom/Novom Sadu/Trebinju? Da vidis te akcije!


Sta vi mislite, da li su tacne one izreke tipa: Jesi li bio u Banja Luci/Kragujevcu/Vranju/Doboju/Rudom/Novom Sadu/Trebinju? Jesam. Jesi li ****? Nisam. Onda nisi ni bio.
Sta vi mislite, da li su tacne one izreke tipa: Jesi li bio u Banja Luci/Kragujevcu/Vranju/Doboju/Rudom/Novom Sadu/Trebinju? Jesam. Jesi li ****? Nisam. Onda nisi ni bio.

desi oranz![]()
Sta vi mislite, da li su tacne one izreke tipa: Jesi li bio u Banja Luci/Kragujevcu/Vranju/Doboju/Rudom/Novom Sadu/Trebinju? Jesam. Jesi li ****? Nisam. Onda nisi ni bio.
bod u gostima je nemoguce uporediti sa gol razlikom na domacem terenu
![]()
ček sad dok ovo moj mozak sažvaće...
bod u gostima je nemoguce uporediti sa gol razlikom na domacem terenu

Sta vi mislite, da li su tacne one izreke tipa: Jesi li bio u Banja Luci/Kragujevcu/Vranju/Doboju/Rudom/Novom Sadu/Trebinju? Jesam. Jesi li ****? Nisam. Onda nisi ni bio.