Istiniti horor dogadjaji

Pozz ljudi,mislim da se svima barem jednom desilo neko horor iskustvo...pa ajde da se malo druzimo.
Јесење време... око четири ујутро. Киша, која тако злослутно лије... Не чује се ништа, до лавежа паса луталица у даљини. Кућа, наизглед напуштена... али, само наизглед... јер на прозору, обасјаном тек једном свећом... стоји жена, у белој хаљини. Сво време, љуљашка на дрвету се лагано клати, а из комшијске гараже почињу да се чују страховити, готово нељудски, срцепарајући крици...

Ал' то и није неки нарочит хорор... то се само ја довозим другара његовој кући након суботњег изласка, док га мајка чека, а комшија који се пијан закључао у гаражу покушава да изађе.
 
Pozz ljudi,mislim da se svima barem jednom desilo neko horor iskustvo...pa ajde da se malo druzimo.
Šetnja kroz šumu...srećom nisam bila sama i od tada više nikada nisam ni pomislila sama otići. Bila sam sa prijateljima, počelo je nevreme i jak pljusak.Vraćamo se nazad i negde u šumi susrećemo ubijene životinje. Ali bile su preklane, krv na sve strane...pada nam na pamet da ih nisu ubili lovci, nego neka zver. Od tog momenta,trčeći po najvećem vremenu izašli smo iz šume i trebalo mi je ceo dan da se saberem od tog prizora! Baš kao u horor filmu, srećom nije nas napala divlja životinja pa da bude "kompletan doživljaj"!
 
Oluja i nevreme na brodu! Brod se ljuljao tri dana...mene i još par ljudi uhvatila morska bolest.Talasi zapljuskuju brod non-stop,meni loše...u jednom trenutku sam pomislila prevrnuće se brod i to je: THE END! "Titanic part two" !
 
Krenuli pre 10ak godina oko ponoći za CG kum, njegova devojka sa sinom i ja... on ludak rešio preko Rudnika...
Krivuda onaj put kroz šumu ka vrhu, a nas dvojca se sprdamo kako je sablasno dok nas ova od pozadi opominje da smanjimo doživljaj jer je frka i njoj i sinu...
Ja malo dao po gasu a kum opominje da upalim bar duga da ne zveknemo neku dvljač...
Kako sam upalio tako na putu pogurena baba... :eek:
Usporim, ukočim... ništa sa škripanjem guma... vratim u rikverc da vidimo da l možda treba da je povezemo do negde... izađem ja, izađe kum a babe nigde... :confused:
Gledaj levo, gledaj desno, dozivaj... samo put i šuma...
Nismo se više zaustavljali do granice... a mali navuko ozbiljne traume :lol:
 
Krenuli pre 10ak godina oko ponoći za CG kum, njegova devojka sa sinom i ja... on ludak rešio preko Rudnika...
Krivuda onaj put kroz šumu ka vrhu, a nas dvojca se sprdamo kako je sablasno dok nas ova od pozadi opominje da smanjimo doživljaj jer je frka i njoj i sinu...
Ja malo dao po gasu a kum opominje da upalim bar duga da ne zveknemo neku dvljač...
Kako sam upalio tako na putu pogurena baba... :eek:
Usporim, ukočim... ništa sa škripanjem guma... vratim u rikverc da vidimo da l možda treba da je povezemo do negde... izađem ja, izađe kum a babe nigde... :confused:
Gledaj levo, gledaj desno, dozivaj... samo put i šuma...
Nismo se više zaustavljali do granice... a mali navuko ozbiljne traume :lol:
😳
 
neka baba pojavila se i otisla a ja je nisam video kod kapije, ili je splinter na sto metara ili ne znam, od komsije nikako da trazim sliku babe koja je zivela u kuci koju sam kupio (od komsije)
Пробудиш се једно вече, а она седи на столици уз кревет...
1596825003712.png

Таман после можеш да наплатиш за неки интервју у Трећем оку... Информеру. :lol:
 
Da i ja ispricam jednu sto se desila mojoj mami.Desilo se 2005,mozda mjesec dana nakon smrti njene dugogodisnje drugarice koja je bolovala od raka.Ljetnja noc,vracamo se od tetke koja zivi blizu nas.Moja sestra i brat su isli ispred i zezali se a ja i mama iza.Odjednom je mama uhvatila mene za ruku i pozurila kad smo usli u kucu nije nista pricala samo je otisla da spava.Ujutru smo je pitali sta joj se desilo sinoc i zasto je odmah otisla spavati.Rekla nam je da je vidjela zenu u bjelom kako prelazi ulicu ispred nas,i da je sigurna da je to ta njena drugarica.
 
Da i ja ispricam jednu sto se desila mojoj mami.Desilo se 2005,mozda mjesec dana nakon smrti njene dugogodisnje drugarice koja je bolovala od raka.Ljetnja noc,vracamo se od tetke koja zivi blizu nas.Moja sestra i brat su isli ispred i zezali se a ja i mama iza.Odjednom je mama uhvatila mene za ruku i pozurila kad smo usli u kucu nije nista pricala samo je otisla da spava.Ujutru smo je pitali sta joj se desilo sinoc i zasto je odmah otisla spavati.Rekla nam je da je vidjela zenu u bjelom kako prelazi ulicu ispred nas,i da je sigurna da je to ta njena drugarica.
Spooky.
 
Kasam bio klinac osmi razred, skupili se mi posle casova da zovemo duhove. I veseli, ko cobani mladi, seli tako, tik do skole, komotno ljudski na travu.
Samo logorska vatra falila, al ajd nije bitno.:) Lepo suncano vece, april bio mislim, i aj kao sta cemo, ajde uvatimo se za ruke. Bila neka Sanja sisata pored, voleo bi da sam nju uvatio za ruku kad vec ne mogu za..,al i to nije bitno.:) Kako,sta, ajde sad zazmirite svi, i meditirajte kao, zovite da se pojavi nesto, neki znak, neko cudo, bilo sta. Mantamo mi tako, mantamo...mantamo...mantamo...:lol: Prodje mozda 15-20 min, nista, svako otvara oci reko nema nista od ovoga, al kao nema veze, pokusali smo, srece nam nase blentave tinejdzerske...:p I cistimo se, zaprljani od one trave i zemlje, kad neko pogleda u nebo i vice sta je ono ?? Sta, reko..? Pogledam i ja gore...Sad, ne mogu tacno da objasnim sta sam video, ali jos tada mi se cinilo da je izvesti tako nesto tehnoloski nemoguce... Naime, svi smo videli trag od aviona na plavom, prozracnom nebu, cak i taj avion koji je ovaj trag ostavljao za sobom...ali nesto je bilo krajnje neobicno s tim tragom... Kad je izlazio iz dupeta aviona, trag je bio pravolinijski i cinio se normalnim...ali negde na mozda 20-30 metara dalje od aviona, trag je pocinjao da se uoblicuje u nekakve simbole.:eek: Pitali smo se jel moguce da gledamo svi ovo.:) Dim iz aviona, taj trag, odjednom je gubio svoju pravolinijsku strukturu i bukvalno obrazovao niz dimnih signala.:p Zapamtio sam i oblike: bila je to obrnuta osmica, simbol beskonacnosti, potom kriva crta, nalik ovoj `~`...i meni najneobicnije -malo srce...:) Mi smo se svi odusevili i istovremeno nam se to cinilo mogucim i nemogucim za izvesti, ovostranim i onostranim u nekoj pomesanoj meri, toliko je ta decija glava pomesana u to doba svim i svacim da ne pravi razliku.:) Ja i dan danas ne umem sebi da objasnim da li sam video nekakvu izvodljivu aeromitinsku akrobaciju, ali sto vise razmisljam, sve mi nemogucije deluje tako nesto izvesti...Pogotovo sto se to videlo tacno iznad nasih glava na jasnom mestu na nebu. Nestalo je za 5 min.:confused: Odosmo kuci zadovoljni, kao da se tako nesto podrazumevalo nakon nase male decije seansice.:):eek: Kakvi smo blentovi bili.:p
 
Пробудиш се једно вече, а она седи на столици уз кревет...
Pogledajte prilog 744791
Таман после можеш да наплатиш за неки интервју у Трећем оку... Информеру. :lol:
Ne, bio sam sam u kuci.
Dvoriste, kapija od dvorista nije bila zakljucana, nalazi se na jedno 15 metara od vrata od kuce.
U pola bela dana vrata od kuce se otvorise, i udje baba neka sa naocarima, cim me je ugledala pitala je da li u ovoj kuci zivi ta sto sam kupio od nje kucu, ja rekoh da ne, da je ona umrla. Baba nije pitala nista ni kada ni kako samo je izasla, ja izadjeh posle nje da zakljucam kapiju, nikog nije bilo, celu sam kucu pretrazio da se baba nije mozda negde sakrila, jer nije bilo moguce da ode iz videokruga tom brzinom, samo sam je vrata zatvorila znavi i nestala.
Posle mi je sinulo da je ta baba od koje sam kupio kucu nosila isto naocare da nije videla.

Ako se bude na toj stolici ljuljala kao sto kazes, hebacu joj mavter!
 
Ima jos jedan dogadjaj, kada sam bio mali, skoro svake noci malo kad legnem u krevet nakon nekih pola sata cuo bih neko saputanje sa prozora i nisam se usdjivao da pogledam ko to sapuce jer se culo bar dva tri saputanja.
Ali to nije nista!
Nakon ove babe, to se desilo ne znam ni ja pre nekih 5-6 godina, srecom. Srecom da je to bio dan, jer bih komsiji hebao malo mamu sto mi je prodao tu kucu.
Samo ne znam, jos uvek mi je znatizelja da li je baba koja je zivela u ovoj kuci nosila naocare, ne znam kako to komsiju da pitam?
 
@The Graeat Gatsby
"Здраво живо, комшија! Не бих да будем превише нападан, али, занима ме... да ли би сте били љубазни рећи ми да ли је бака која је пре мене живела у овој кући имала обичај да се вампири? Не знам зашто, али, мислим да ме је посетила пре пар вечери."

Ако добијеш одговор:
"Ти си четврти човек из комшилука који ме је питао исто"
знаш шта ти је чинити... :cepanje:
AngryInsistentAmmonite-max-1mb.gif
 
@The Graeat Gatsby
"Здраво живо, комшија! Не бих да будем превише нападан, али, занима ме... да ли би сте били љубазни рећи ми да ли је бака која је пре мене живела у овој кући имала обичај да се вампири? Не знам зашто, али, мислим да ме је посетила пре пар вечери."

Ако добијеш одговор:
"Ти си четврти човек из комшилука који ме је питао исто"
знаш шта ти је чинити... :cepanje:
Pogledajte prilog 745380


Ti se tu zezas a covjek u ozbiljnom problemu :ljutko:
Nemoj da ti baba dodje u posjetu :per:
 
@The Graeat Gatsby
"Здраво живо, комшија! Не бих да будем превише нападан, али, занима ме... да ли би сте били љубазни рећи ми да ли је бака која је пре мене живела у овој кући имала обичај да се вампири? Не знам зашто, али, мислим да ме је посетила пре пар вечери."

Ако добијеш одговор:
"Ти си четврти човек из комшилука који ме је питао исто"
знаш шта ти је чинити... :cepanje:
Pogledajte prilog 745380

 

Back
Top