Istinite fotografije vanzemaljaca?

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
16.888
Događaji koji su se odigravali u Rozvelu (Novi Meksiko) davne 1947. godine i danas su predmet rasprava.
Taj događaj je 1970. godine postao postao predmet intenzivnih polemika širom sveta i razvijale su se teorije
kojima se želelo otkriti priroda objekta koji se srušio...
Vojska SAD-a i dalje tvrdi da su pale krhotine eksperimentalnog visinskog balona koji je pripadao programu
"Modul". U isto vreme mnogi zagovornici NLO-a tvrde da se u stvari srušila vanzemaljska letilica i da su tela
vanzemaljaca pronađena...

Ove slike su navodno originalne...

Screenshot_21.png
Screenshot_24.png


Screenshot_25.png
Screenshot_26.png


Screenshot_27.png
Screenshot_28.png


Screenshot_29.png
Screenshot_30.png


Screenshot_32.png
Screenshot_33.png


:confused:
:confused::confused:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Događaji koji su se odigravali u Rozvelu (Novi Meksiko) davne 1947. godine i danas su predmet rasprava.
Taj događaj je 1970. godine postao postao predmet intenzivnih polemika širom sveta i razvijale su se teorije
kojima se želelo otkriti priroda objekta oji sesrušio...
Vojska SAD-a i dalje tvrdi da su pale krhotine eksperimentalnog visinskog balona koji je pripadao programu
"Modul" U isto vreme mnogi zagovornici NLO-a tvrde da se u stvari srušila vanzemaljska letilica i da su tela
vanzemaljaca pronađena...

Ove slike su navodno originalne...

Pogledajte prilog 1261216 Pogledajte prilog 1261217

Pogledajte prilog 1261218 Pogledajte prilog 1261219

Pogledajte prilog 1261220 Pogledajte prilog 1261223

Pogledajte prilog 1261225 Pogledajte prilog 1261226

Pogledajte prilog 1261227 Pogledajte prilog 1261229

:confused:
:confused::confused:

Znas kako, ovo je prosto neverovatno, ali slike su tu. Ono sto je tu cudno je kako su ih dobavili i ostali zivi?
 
Znas kako, ovo je prosto neverovatno, ali slike su tu. Ono sto je tu cudno je kako su ih dobavili i ostali zivi?
U civilizaciji u kojoj živimo sve može da bidne, a ne mora da znači...
Lagali su nas za sve... ama baš za sve...
Danas smo izvrnuli naglavačke najveće naučne istine...
Lično bih volela da doživim da nam dođe u goste neka napredna kosmička rasa...
ali da budu dooooobrrrriiiii...
 
U civilizaciji u kojoj živimo sve može da bidne, a ne mora da znači...
Lagali su nas za sve... ama baš za sve...
Danas smo izvrnuli naglavačke najveće naučne istine...
Lično bih volela da doživim da nam dođe u goste neka napredna kosmička rasa...
ali da budu dooooobrrrriiiii...
Mislim da teorija o dobrim vanzemaljcima pada u vodu, pogotovo humanoidima...
Gledaj kako su prosli Indijanci, a to je analogija sta bi se desilo sa nama
da neka napredna civilizacija dodje ovde... takva stvar je nama nepoznata..
 
Mislim da teorija o dobrim vanzemaljcima pada u vodu, pogotovo humanoidima...
Gledaj kako su prosli Indijanci, a to je analogija sta bi se desilo sa nama
da neka napredna civilizacija dodje ovde... takva stvar je nama nepoznata..
Ne verujem da su sva stvorenja zla kao što je čovek...
Volim da sanjam da ima dobrote i dobrih namera u drugim bićima,
pa što da ne i u vanzemaljcima...
Volim da čitam Artura Klarka
 
Ne verujem da su sva stvorenja zla kao što je čovek...
Volim da sanjam da ima dobrote i dobrih namera u drugim bićima,
pa što da ne i u vanzemaljcima...
Volim da čitam Artura Klarka
Mislim da sve u prirodi govori, da ako je evolucija tacna, da dobro i zlo ne postoji, nego ono sto vidimo je da veca riba jede manju.
Nema teorije da tehnologija vodi u dobrotu. Razlog zbog koga se ide u osvajanje kolonija je iskljucivo predatorske prirode.
Ako evolucija radi, ona radi na isti nacin u celom svemiru.
 
Mislim da sve u prirodi govori, da ako je evolucija tacna, da dobro i zlo ne postoji, nego ono sto vidimo je da veca riba jede manju.
Nema teorije da tehnologija vodi u dobrotu. Razlog zbog koga se ide u osvajanje kolonija je iskljucivo predatorske prirode.
Ako evolucija radi, ona radi na isti nacin u celom svemiru.
sa jedne strane si u pravu... ali, uvek se spotaknem na činjenicu da ne poznajemo zakone koji vladaju u kosmosu i
da smo sigurno sa znanjem i namerama na niskom stupnju... pade mi na pamet Nikola Tesla koji je rekao da kada
čovek bude spojio nauku i duhovnost, da će tek tada u nauci napraviti skok od nekoliko hiljada godina... možda
će ljudi tada postati vrednija vrsta...
 
Pa sad za ove konkretno fotografije nisam siguran ali na kraju krajeva to nije ni bitno, mislim svakom ko je malo informisan i nezatucan jasno je da su oni tu , svakako da postoje autenticni snimci i fotografije NLO-a i vanzemaljaca (kao recimo onaj snimak sa nosaca aviona "Nimic" is 2004) , znaci vec su ih i NASA i Pentagon priznali.

Takodje postoje snimci sirom sveta, hiljade svedoka, gomile i gomile izvestaja i dokumentacija, dosta ljudi koji tvrde da su otimani pa cak imaju i fizicke tragove na sebi (u vidu nekih cudnih implanata u svom telu za koje se ne znaju ni cemu sluze a ni kako su dospoli u njihovo telo , pritom su izradjeni i od nekih nama nepoznatih legura, recimo psihijatar i profesor Dzon I Mek sa Harvarda je bio specijalista za tu temu i objavio dosta knjiga i radova na tu temu).

Recimo i bivsi kanadski ministar odbrane Pol Helijer je rekao da on pouzdano zna da najmanje 4 razlicite vanzemaljske vrste posecuju planetu Zemlju (ili su vec stacionirani ovde) i da on licno veruje da ih ima mnogo vise ali ima i pouzdane i jasne dokaze za samo te 4 vrste (recimo ima i neka KGB-ova knjiga gde se pominju desetine razlicitih vanzemaljskih rasa).
Mislim ono sto je vec izvesno i jasno, oni su ovde, NLO-i su stvarni , te neke stvari kao sto su vanzemaljske otmice, sakacenja stoke , sruseni NLO-i, tela vanzemaljaca, itd je isto vrlo stvarno i realno i nesto sto se zaista desava (ili se desavalo), znaci mozemo da konstatujemo da su oni tu i da se te neke stvari zaista desavaju, a sad odgovore na pitanja kao sto su recimo , odakle zapravo dolaze, kakve su im zaista namere, sta tacno zele od nas, koliko su vec ovde i dokle misle da ostanu, zasto rade te neke stvari koje rade, da li imaju kontakte i nekakve dogovore sa nekim ljudima i kojim, itd.......e to su vec neke stvari za koje nemamo bas pouzdane odgovore, doduse imamo i tu neke indicije, tvrdnje isto nekih da kazemo pouzdanih ljudi, neke price, teorije ali generalno informacije o tim nekim stvarima su dosta onako sture i cesto su na nivou samo nekih teorija i spekulacija (iako su verovatno neke od njih i istinite ali verujem da svakako ima i dosta nekih polu-informacija i netacnih informacija ).
Recimo primera radi znamo da vanzemaljci vrse nekakve medicinske eksperimente nad ljudima, uzimaju im uzorke DNK, sperme, jajnih celija, itd i ad neki na osnovu toga su zakljucili da oni prave neku hibridnu vrstu (ili njima dodaju nase gene ili nama njihove) e sad to vrlo lako moze biti istina i ima logike a sad da li zaista prave neku hibridnu vrstu i sta je tacno cilj tih otmica i eksperimanata to tesko da moze iko 100% pouzdano da zna osim ako mu mozda oni sami nisu rekli i otkrili mu svoje planove ili recimo neki covek koji je bio otet tvrdi da oni imaju dobre namere, da menjaju nas DNK zato sto zele da nas poguraju u pravom smeru, itd , iako je recimo i on sam tvrdi da se malo cega seca i da se samo seca nekakve cudne metalne ovalne prostorije , kako je nepomicno go lezao , kako su neka cudna bice se motala oko njega sa nekakvom opremom i uredjajima i kako je vecinu vremena bio bez svesti dok nije vracen na mesto sa kog su ga i oteli, sad sigurno da taj covek tesko da zna zasto su mu to uradili i sa kojim namerama ali s obzirom da je to jedno misticno a verujem i vrlo traumaticno iskustvo onda mu je verujem lakse da veruje kako oni imaju pozitivne i dobre namere i kako je to sto mu se desilo cak pozitivna stvar nego da veruje suprotno i da se jos dodatno plasi i traumatizira i jednostavno je ubedio sebe u to da je to bilo nesto pozitivno i nastavio dalje, tako da je to ono vrlo cest i stvar percepcije i licnog dozivljaja, uostalom sve je stvar percepcija i licnog dozivljaja pa tako i ta neka iskustva.
 
Pa sad za ove konkretno fotografije nisam siguran ali na kraju krajeva to nije ni bitno, mislim svakom ko je malo informisan i nezatucan jasno je da su oni tu , svakako da postoje autenticni snimci i fotografije NLO-a i vanzemaljaca (kao recimo onaj snimak sa nosaca aviona "Nimic" is 2004) , znaci vec su ih i NASA i Pentagon priznali.

Takodje postoje snimci sirom sveta, hiljade svedoka, gomile i gomile izvestaja i dokumentacija, dosta ljudi koji tvrde da su otimani pa cak imaju i fizicke tragove na sebi (u vidu nekih cudnih implanata u svom telu za koje se ne znaju ni cemu sluze a ni kako su dospoli u njihovo telo , pritom su izradjeni i od nekih nama nepoznatih legura, recimo psihijatar i profesor Dzon I Mek sa Harvarda je bio specijalista za tu temu i objavio dosta knjiga i radova na tu temu).

Recimo i bivsi kanadski ministar odbrane Pol Helijer je rekao da on pouzdano zna da najmanje 4 razlicite vanzemaljske vrste posecuju planetu Zemlju (ili su vec stacionirani ovde) i da on licno veruje da ih ima mnogo vise ali ima i pouzdane i jasne dokaze za samo te 4 vrste (recimo ima i neka KGB-ova knjiga gde se pominju desetine razlicitih vanzemaljskih rasa).
Mislim ono sto je vec izvesno i jasno, oni su ovde, NLO-i su stvarni , te neke stvari kao sto su vanzemaljske otmice, sakacenja stoke , sruseni NLO-i, tela vanzemaljaca, itd je isto vrlo stvarno i realno i nesto sto se zaista desava (ili se desavalo), znaci mozemo da konstatujemo da su oni tu i da se te neke stvari zaista desavaju, a sad odgovore na pitanja kao sto su recimo , odakle zapravo dolaze, kakve su im zaista namere, sta tacno zele od nas, koliko su vec ovde i dokle misle da ostanu, zasto rade te neke stvari koje rade, da li imaju kontakte i nekakve dogovore sa nekim ljudima i kojim, itd.......e to su vec neke stvari za koje nemamo bas pouzdane odgovore, doduse imamo i tu neke indicije, tvrdnje isto nekih da kazemo pouzdanih ljudi, neke price, teorije ali generalno informacije o tim nekim stvarima su dosta onako sture i cesto su na nivou samo nekih teorija i spekulacija (iako su verovatno neke od njih i istinite ali verujem da svakako ima i dosta nekih polu-informacija i netacnih informacija ).
Recimo primera radi znamo da vanzemaljci vrse nekakve medicinske eksperimente nad ljudima, uzimaju im uzorke DNK, sperme, jajnih celija, itd i ad neki na osnovu toga su zakljucili da oni prave neku hibridnu vrstu (ili njima dodaju nase gene ili nama njihove) e sad to vrlo lako moze biti istina i ima logike a sad da li zaista prave neku hibridnu vrstu i sta je tacno cilj tih otmica i eksperimanata to tesko da moze iko 100% pouzdano da zna osim ako mu mozda oni sami nisu rekli i otkrili mu svoje planove ili recimo neki covek koji je bio otet tvrdi da oni imaju dobre namere, da menjaju nas DNK zato sto zele da nas poguraju u pravom smeru, itd , iako je recimo i on sam tvrdi da se malo cega seca i da se samo seca nekakve cudne metalne ovalne prostorije , kako je nepomicno go lezao , kako su neka cudna bice se motala oko njega sa nekakvom opremom i uredjajima i kako je vecinu vremena bio bez svesti dok nije vracen na mesto sa kog su ga i oteli, sad sigurno da taj covek tesko da zna zasto su mu to uradili i sa kojim namerama ali s obzirom da je to jedno misticno a verujem i vrlo traumaticno iskustvo onda mu je verujem lakse da veruje kako oni imaju pozitivne i dobre namere i kako je to sto mu se desilo cak pozitivna stvar nego da veruje suprotno i da se jos dodatno plasi i traumatizira i jednostavno je ubedio sebe u to da je to bilo nesto pozitivno i nastavio dalje, tako da je to ono vrlo cest i stvar percepcije i licnog dozivljaja, uostalom sve je stvar percepcija i licnog dozivljaja pa tako i ta neka iskustva.
Znam, i ja sam gledao Dosije X.
 
Pojaviše se vanzemaljci u okolini Niša, selo Međurovo, bar tako pišu neke novine, ako se Kurir i Press uopste mogu nazvati novinama.

Press na primer piše:
Kada su seljaci stigli na njivu neobično biće se na njihove oči vinulo u nebo.- Kada smo mu prišli sasvim blizu, to što je ličilo na čoveka počelo je da se smanjuje. Dostiglo je veličinu veće ptice, a i njegov oblik je najviše podsećao na neku krilatu životinju blistavih boja. Biće je prhnulo ka nebu i to je bio prvi zvuk koji smo čuli da je proizvelo. Kada se našlo na nebu, ponovo se preobličilo u čoveka, selo je za neku mašinu i udaljilo se velikom brzinom - prepričava neobičan događaj Slavica.
ili:
Stvorenje koje je dopola bilo zlatnožute boje, dok je preko donje polovine tela imalo nešto što je ličilo na kecelju, naizmenično se uspravljalo i klečalo, a kada smo se mi približili odletelo je ka nebu - opisuje susret sa vanzemaljcem Tomislav.Vukosava kaže da još drhti od straha kad se svega seti.- Nisam videla to stvorenje izbliza, ali sam ga videla dok je letelo. Tako nešto nikada u životu nisam videla - još uvek uplašena, priča Vukosava.
U priču se uključuje i prof. Pavle Premović, sa odseka za hemiju (stručnjak za NLO-e, kako kažu u Pressu):
Pre nekoliko godina, jedan moj prijatelj mi je u poverenju saopštio da mu se jednom prilikom, dok je vozio auto, na vetrobransko staklo spustilo neobično čovekoliko biće, koje se posle izvesnog vremena pretvorilo u “pticu”, koja je odletela ka nebu. Slavičina priča me je podsetila na ovaj događaj, o kojem moj prijatelj više nije želeo da govori, bojeći se da ne bude proglašen ludim - kaže Premović.
Da bi se ipak malo izvadili Kurir i Press prenose i reči prof. Dragana Gajića (sa odseka za fiziku, Prirodno-matematičkog fakulteta u Nišu i predsednika Astronomskog društva Alfa, iz Niša) gde on kaže da je verovatno reč o nekoj čudnoj ptičurini:
Moguće je da je u Međurovo sletela neka genetski izmenjena ptičurina od koje su seljani pomislili da je vanzemaljac. Verovatnoća da u svemiru ima života veoma je mala jer život zahteva rigorozne uslove, koje nijedno nebesko telo u Sunčevom sistemu osim Zemlje nema.
 
Znam, i ja sam gledao Dosije X.

Taj Dosije X je jako inteligentna serija, to su ljudi uglavnom shvatali samo kao ono fikciju i zabavu ali malo ko je u to vreme kapirao koliko je to zapravo ozbiljna serija i koliko govori o nekim istinitim stvarima, recimo Kris Karter tvorac te serije je inace po profesiji novinar i istrazivac i zna jako puno ljudi (od kojih su neki i na vrlo osetljivim mestima) , zna dosta ljudi iz cia, fbi iz vojske i obavestajnih strukturi , sretao je dosta i brojne istrazivace paranormalnog i ufologe i covek je dobio mnoge informacije iz prve ruke i mnoge od tih informacija je bez sumnje iskoristio za seriju, samo sto u to vreme kada je nastala ta serija nije jos bilo interneta, dosta teze se stizalo do takvih informacija, takodje atmosfera je bila drugacija i to je bila neka tabu teba i mnogo manje se razgovaralo o takvim stvarima, danas se mnogo vise i slobodnije razgovara o tim stvarima, takodje svaki dan na Historiju, Diskaveriju imas dokumentarce o tome, na internetu gomile snimaka NLO-, na jutubu isto dosta kanala koji se bave tim temama, itd, a u to vreme nista od toga jos nije bilo.
Recimo ja se bavim ufologijom vec preko 20 godina (vise ovako amaterski iiz hobija), jos od osnovne skole sam citao o tome, gledao dokumentarce, emisije i upijao sve sto sam mogao da nadjem o tome i recimo kako sam dublje ulazio u to, kako mi se prosirivao opseg i kolicina informacija i kako sam vec polako poceo da od tih delica informacija slazem neku slagalicu, da spajam tacke i da dobijem neki uvid u neke stvari i neku malo kompletniju sliku znaci ja sam se zapanjio kad sam se osvrnuo na Dosije X i koliko ima istine u toj seriji, ono metaforicki receno ispade da je ta serija zapravo neka vrsta dokumentarca (pogotovo mislim na glavnu pricu serije).

Znas to je odprilike ono kao kada gledas neki biografski film ili seriju o ne znam nekom pevacu, reperu, muzickoj grupi, sportskom timu ili mozda nekom istorijskom dogadjaju a oni onda u spici napisu "svi likovi i dogadjaju su delo fikcije i svaka slicnost sa stvarnim likovima i dogadjajima je samo slucajnost" ali svi znamo da je to sranje i da su to napisali samo da se ograde (eventualno u slucaju nekih tuzbi ili necega) i ti kad gledas taj film ili seriju mozda jesu izmenjena imena likova, malo neki dogadjaji dodatno dramatizovani ili dodatno ubaceni u celinu ali kad gledas jasno ti je o cemu se radi, ko je ko, prepoznajes likove, dogadjaje, itd, epa donekle je slicno i sa Dosijeom X , pogotovo za one koji su malo informisaniji i koji se zanimaju za te stvari i sami ih na ovaj ili onaj nacin istrazuju.

Ja mislim da je Dosije X kao serija i postala takav fenomen i dostigla takvu ogromnu popularnost bas iz razloga zato sto vecina fanova serije su znali ili imali neki osecaj i intuiciju da tu ima neceg stvarnog i da nije sve samo obicna fikcija a autor serije ih je onako lukavo zaintrigirao i navukao ih, nije nikad rekao ili javno tvrdio tako nesto ali je gledaocima onako lukavo te neke stvari poturio pod nos tek da ih zaintrigira i zagolica im mastu (cak mozda i neka vrsta male psiholoske igrice), ono da ne bude ocigledno ali ti nagovestava neke stvari i podsvesno govori da ima tu neceg.
Sad takva serija ne bi imala taj prolaz i tu vrstu reakcije jer danas se mnogo vise prica o tome, mnogo vise se zna o tome , takve stvari su vec donekle postaje mejnstrim i sad odma bi se znalo o cemu se tu radi, danas bi bilo previse ocigledno. ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top