kalama
Aktivan član
- Poruka
- 1.558
Draga Braco i Sestre,
i samo smo svesni situacije koja je se nadvila nad Srbijom jos od 2000 tacnije jos od 1990. Sta reci i sta pricati kad neki koji kao treba da pricaju menjaju CAST i MORAL ko svoje kosulje koje su im se USMRDELE od SMRADA.Sta reci o 90 a da se ne zna,pitaj te one koji su bili na ratistima kako je/SRBSKA VLAST-politicka-SUROVALA i bila radna kako sa Muslimanima oni isto i sa UJACIMA.Sve poslove su obavljali kao da rata i nije bilo.A sto je narod jadan ginuo i bivao ubijan,oduzeta prava,imovina itd. o tome i da se neprica.Pitajte DS i DEMOKRATE(to su sve IZDAJNICI SRBSKOG NACIONALA njih sve treba ...) koliko su postigli za 10 godina da se povrate prava kao gradjana,kuce,imanja,bogastva itd. SRBIMA koji su proterani iz Hrvatske.Koliko su po9stigli da SRBI imaju kao sto oni kazu Biznis/da Srbi kupuju firme,kuce,zemlju isto ko ustase po Srbiji-Vojvodini.Sta su to ucinili tim povodom? Postojala je SRS koju je vodio doticni gospodin/grobar dok je Seselj bio u Hagu i koji je jos uvek u Hagu 8.godina bez ikakve presude/samo da navedem da postoji 2/3 kazne sto znaci i kad bi ga sad osudili na 15 godina on bi izasao napolje? Sta osudise USTASE koji su POKLALI SRBSKI NAROD i proterali iz Srbske Krajine? Da bi taj isti TOMISLAV NIKOLIC sa svojim PULKENOM ACA Picicccc oformio SNS i time narusio SRS.Ma sve bi to GLUPI SRBSKI narod progutao kao sto je i progutao da nije evo sad bilo HAPSENJA GENERALA RATKA MLADICA! Sta cemo sad? Da li neredi,dali protesti,dali ista ciniti? Red bi bio da pogledamo malo "doticnog gospodina Nikolica" Dali je doticna osoba ta ista koja je nekad bila u SRS i propagirala misaonu ideju SRBSTVA?Jeste! Da li je ta ista osoba osnovala SNS i odvukla glupe ovce u SNS jer su mislili da rade kao u interesu SRBIJE/naseli na zvaku jeste i to je tacno! Vecina clanova SNS je presla iz SRS ti mentoli su se dali zavesti "PATRIOTIZMOM" na recima tog istog Nikolica i Vucica,ali od kako su oni na vlasti te SNS sve polako izlazi na svoje.Prvo promena u recima,delima,misljenjima,SRBIJI,njenim HEROJIMA itd.
i na kraju izjave ACE :
Vučić: SNS neće organizovati mitinge zbog Mladića
Dali to dovoljno govori o toj istoj STRANCI SNS koja se navodno formirala od SRS i njenih sledbenika/navodnih SRBA.
Od kako Nikolic ode za Brisel i USA,covek postade veci DEMOKRATA od Tadica ha ha ha... demokrata citaj kao UNISTAVAC SRBSTVA,PRAVOSLAVLJA itd.
Zar takvim ljudima da poverujete koji bi navodno trebalo da vas brane,predvode,resavaju nereseno itd. NEKA HVALA VAM gospodo,DALEKO VAM KUCA BILA OD MOJE I NASE.
Mislim da je red da se svi clanovi tog kvazi patriotskog bloka SNS nakon izrecenih,i delom vidjenih radnji kao prave patriote vrate svojoj partiji SRS,jer ISTINA je jedna: GOSPODO VI STE ZAVEDENI OD DVOJICE IZDAJNIKA SRBSTVA I SVEGA CASNOG NA OVOM SVETU.
DOLE IZDAJNICI,
DOLE 5KOLONASI
DOLE DS,SNS
DOLE EU LOPOVI I MAFIJA
DOLE NATO
DOLE VATIKAN!!!!
SPAS SRBIJI
ZIVELA SRBIJA
i samo smo svesni situacije koja je se nadvila nad Srbijom jos od 2000 tacnije jos od 1990. Sta reci i sta pricati kad neki koji kao treba da pricaju menjaju CAST i MORAL ko svoje kosulje koje su im se USMRDELE od SMRADA.Sta reci o 90 a da se ne zna,pitaj te one koji su bili na ratistima kako je/SRBSKA VLAST-politicka-SUROVALA i bila radna kako sa Muslimanima oni isto i sa UJACIMA.Sve poslove su obavljali kao da rata i nije bilo.A sto je narod jadan ginuo i bivao ubijan,oduzeta prava,imovina itd. o tome i da se neprica.Pitajte DS i DEMOKRATE(to su sve IZDAJNICI SRBSKOG NACIONALA njih sve treba ...) koliko su postigli za 10 godina da se povrate prava kao gradjana,kuce,imanja,bogastva itd. SRBIMA koji su proterani iz Hrvatske.Koliko su po9stigli da SRBI imaju kao sto oni kazu Biznis/da Srbi kupuju firme,kuce,zemlju isto ko ustase po Srbiji-Vojvodini.Sta su to ucinili tim povodom? Postojala je SRS koju je vodio doticni gospodin/grobar dok je Seselj bio u Hagu i koji je jos uvek u Hagu 8.godina bez ikakve presude/samo da navedem da postoji 2/3 kazne sto znaci i kad bi ga sad osudili na 15 godina on bi izasao napolje? Sta osudise USTASE koji su POKLALI SRBSKI NAROD i proterali iz Srbske Krajine? Da bi taj isti TOMISLAV NIKOLIC sa svojim PULKENOM ACA Picicccc oformio SNS i time narusio SRS.Ma sve bi to GLUPI SRBSKI narod progutao kao sto je i progutao da nije evo sad bilo HAPSENJA GENERALA RATKA MLADICA! Sta cemo sad? Da li neredi,dali protesti,dali ista ciniti? Red bi bio da pogledamo malo "doticnog gospodina Nikolica" Dali je doticna osoba ta ista koja je nekad bila u SRS i propagirala misaonu ideju SRBSTVA?Jeste! Da li je ta ista osoba osnovala SNS i odvukla glupe ovce u SNS jer su mislili da rade kao u interesu SRBIJE/naseli na zvaku jeste i to je tacno! Vecina clanova SNS je presla iz SRS ti mentoli su se dali zavesti "PATRIOTIZMOM" na recima tog istog Nikolica i Vucica,ali od kako su oni na vlasti te SNS sve polako izlazi na svoje.Prvo promena u recima,delima,misljenjima,SRBIJI,njenim HEROJIMA itd.
i na kraju izjave ACE :
Vučić: SNS neće organizovati mitinge zbog Mladića
Dali to dovoljno govori o toj istoj STRANCI SNS koja se navodno formirala od SRS i njenih sledbenika/navodnih SRBA.
Od kako Nikolic ode za Brisel i USA,covek postade veci DEMOKRATA od Tadica ha ha ha... demokrata citaj kao UNISTAVAC SRBSTVA,PRAVOSLAVLJA itd.
Zar takvim ljudima da poverujete koji bi navodno trebalo da vas brane,predvode,resavaju nereseno itd. NEKA HVALA VAM gospodo,DALEKO VAM KUCA BILA OD MOJE I NASE.
Mislim da je red da se svi clanovi tog kvazi patriotskog bloka SNS nakon izrecenih,i delom vidjenih radnji kao prave patriote vrate svojoj partiji SRS,jer ISTINA je jedna: GOSPODO VI STE ZAVEDENI OD DVOJICE IZDAJNIKA SRBSTVA I SVEGA CASNOG NA OVOM SVETU.
DOLE IZDAJNICI,
DOLE 5KOLONASI
DOLE DS,SNS
DOLE EU LOPOVI I MAFIJA
DOLE NATO
DOLE VATIKAN!!!!
SPAS SRBIJI
ZIVELA SRBIJA


