ISTINE i LAZI od SNS u vezi SRBIJE,SRBSTVA,PRAVOSLAVLJA i EU-USA-NATO-DS

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Draga Braco i Sestre,
i samo smo svesni situacije koja je se nadvila nad Srbijom jos od 2000 tacnije jos od 1990. Sta reci i sta pricati kad neki koji kao treba da pricaju menjaju CAST i MORAL ko svoje kosulje koje su im se USMRDELE od SMRADA.Sta reci o 90 a da se ne zna,pitaj te one koji su bili na ratistima kako je/SRBSKA VLAST-politicka-SUROVALA i bila radna kako sa Muslimanima oni isto i sa UJACIMA.Sve poslove su obavljali kao da rata i nije bilo.A sto je narod jadan ginuo i bivao ubijan,oduzeta prava,imovina itd. o tome i da se neprica.Pitajte DS i DEMOKRATE(to su sve IZDAJNICI SRBSKOG NACIONALA njih sve treba ...) koliko su postigli za 10 godina da se povrate prava kao gradjana,kuce,imanja,bogastva itd. SRBIMA koji su proterani iz Hrvatske.Koliko su po9stigli da SRBI imaju kao sto oni kazu Biznis/da Srbi kupuju firme,kuce,zemlju isto ko ustase po Srbiji-Vojvodini.Sta su to ucinili tim povodom? Postojala je SRS koju je vodio doticni gospodin/grobar dok je Seselj bio u Hagu i koji je jos uvek u Hagu 8.godina bez ikakve presude/samo da navedem da postoji 2/3 kazne sto znaci i kad bi ga sad osudili na 15 godina on bi izasao napolje? Sta osudise USTASE koji su POKLALI SRBSKI NAROD i proterali iz Srbske Krajine? Da bi taj isti TOMISLAV NIKOLIC sa svojim PULKENOM ACA Picicccc oformio SNS i time narusio SRS.Ma sve bi to GLUPI SRBSKI narod progutao kao sto je i progutao da nije evo sad bilo HAPSENJA GENERALA RATKA MLADICA! Sta cemo sad? Da li neredi,dali protesti,dali ista ciniti? Red bi bio da pogledamo malo "doticnog gospodina Nikolica" Dali je doticna osoba ta ista koja je nekad bila u SRS i propagirala misaonu ideju SRBSTVA?Jeste! Da li je ta ista osoba osnovala SNS i odvukla glupe ovce u SNS jer su mislili da rade kao u interesu SRBIJE/naseli na zvaku jeste i to je tacno! Vecina clanova SNS je presla iz SRS ti mentoli su se dali zavesti "PATRIOTIZMOM" na recima tog istog Nikolica i Vucica,ali od kako su oni na vlasti te SNS sve polako izlazi na svoje.Prvo promena u recima,delima,misljenjima,SRBIJI,njenim HEROJIMA itd.
i na kraju izjave ACE :
Vučić: SNS neće organizovati mitinge zbog Mladića

Dali to dovoljno govori o toj istoj STRANCI SNS koja se navodno formirala od SRS i njenih sledbenika/navodnih SRBA.
Od kako Nikolic ode za Brisel i USA,covek postade veci DEMOKRATA od Tadica ha ha ha... demokrata citaj kao UNISTAVAC SRBSTVA,PRAVOSLAVLJA itd.
Zar takvim ljudima da poverujete koji bi navodno trebalo da vas brane,predvode,resavaju nereseno itd. NEKA HVALA VAM gospodo,DALEKO VAM KUCA BILA OD MOJE I NASE.

Mislim da je red da se svi clanovi tog kvazi patriotskog bloka SNS nakon izrecenih,i delom vidjenih radnji kao prave patriote vrate svojoj partiji SRS,jer ISTINA je jedna: GOSPODO VI STE ZAVEDENI OD DVOJICE IZDAJNIKA SRBSTVA I SVEGA CASNOG NA OVOM SVETU.

DOLE IZDAJNICI,
DOLE 5KOLONASI
DOLE DS,SNS
DOLE EU LOPOVI I MAFIJA
DOLE NATO
DOLE VATIKAN!!!!

SPAS SRBIJI
ZIVELA SRBIJA
 
Управо тако, схвата народ, само не добисмо још увек тога правога који ће да нас води. Народ је казнио на изборима СРС, па ДС, па ДСС, казниће опет ДС сада али опет нема у народу консензуса. (калама Србине СРПСТВО се пише са П, не брукај нам Вука Караџића, просветитеља)
 
Ma ja to znam vec godinima moj Eremita,ali sta da radis kad u SRBIJI NAROD NE ZNA.kad je "narod" GLUP! 200.000 novih radnih mesta,1000€ akcije ha haha...DEMOKRATIJA ha ha ha... ovo poslednje je jos najveca LAZ,ali pogotovu SNS-DS kao rivali ovo ono,ma to su ljudi ISTI,oni svi imaju jednog te istog GAZDU a on je €-$ EU-USA-NATO-VATIKAN.
U srbiji treba da se formira "PATRIOTSKA LIGA" slicno nekada KOMITIMA ali da na njanom celu bude za pocetak Vladika-PATRIJARH ARTEMIJE da bi se Pravoslavlje i SRBIJA malo uveli u red koji dolikuje nama i nasem narodu.Nisu nam potrebni ovi ekumenisti.A kasnije kako SINOD odluci.Kralja mi NEMAMO imamo neke IZRODE koji neznaju ni SRBSKI a kamo li nesto o SRBIJI!
 
Draga Braco i Sestre,
i samo smo svesni situacije koja je se nadvila nad Srbijom jos od 2000 tacnije jos od 1990. Sta reci i sta pricati kad neki koji kao treba da pricaju menjaju CAST i MORAL ko svoje kosulje koje su im se USMRDELE od SMRADA.Sta reci o 90 a da se ne zna,pitaj te one koji su bili na ratistima kako je/SRBSKA VLAST-politicka-SUROVALA i bila radna kako sa Muslimanima oni isto i sa UJACIMA.Sve poslove su obavljali kao da rata i nije bilo.A sto je narod jadan ginuo i bivao ubijan,oduzeta prava,imovina itd. o tome i da se neprica.Pitajte DS i DEMOKRATE(to su sve IZDAJNICI SRBSKOG NACIONALA njih sve treba ...) koliko su postigli za 10 godina da se povrate prava kao gradjana,kuce,imanja,bogastva itd. SRBIMA koji su proterani iz Hrvatske.Koliko su po9stigli da SRBI imaju kao sto oni kazu Biznis/da Srbi kupuju firme,kuce,zemlju isto ko ustase po Srbiji-Vojvodini.Sta su to ucinili tim povodom? Postojala je SRS koju je vodio doticni gospodin/grobar dok je Seselj bio u Hagu i koji je jos uvek u Hagu 8.godina bez ikakve presude/samo da navedem da postoji 2/3 kazne sto znaci i kad bi ga sad osudili na 15 godina on bi izasao napolje? Sta osudise USTASE koji su POKLALI SRBSKI NAROD i proterali iz Srbske Krajine? Da bi taj isti TOMISLAV NIKOLIC sa svojim PULKENOM ACA Picicccc oformio SNS i time narusio SRS.Ma sve bi to GLUPI SRBSKI narod progutao kao sto je i progutao da nije evo sad bilo HAPSENJA GENERALA RATKA MLADICA! Sta cemo sad? Da li neredi,dali protesti,dali ista ciniti? Red bi bio da pogledamo malo "doticnog gospodina Nikolica" Dali je doticna osoba ta ista koja je nekad bila u SRS i propagirala misaonu ideju SRBSTVA?Jeste! Da li je ta ista osoba osnovala SNS i odvukla glupe ovce u SNS jer su mislili da rade kao u interesu SRBIJE/naseli na zvaku jeste i to je tacno! Vecina clanova SNS je presla iz SRS ti mentoli su se dali zavesti "PATRIOTIZMOM" na recima tog istog Nikolica i Vucica,ali od kako su oni na vlasti te SNS sve polako izlazi na svoje.Prvo promena u recima,delima,misljenjima,SRBIJI,njenim HEROJIMA itd.
i na kraju izjave ACE :
Vučić: SNS neće organizovati mitinge zbog Mladića

Dali to dovoljno govori o toj istoj STRANCI SNS koja se navodno formirala od SRS i njenih sledbenika/navodnih SRBA.
Od kako Nikolic ode za Brisel i USA,covek postade veci DEMOKRATA od Tadica ha ha ha... demokrata citaj kao UNISTAVAC SRBSTVA,PRAVOSLAVLJA itd.
Zar takvim ljudima da poverujete koji bi navodno trebalo da vas brane,predvode,resavaju nereseno itd. NEKA HVALA VAM gospodo,DALEKO VAM KUCA BILA OD MOJE I NASE.

Mislim da je red da se svi clanovi tog kvazi patriotskog bloka SNS nakon izrecenih,i delom vidjenih radnji kao prave patriote vrate svojoj partiji SRS,jer ISTINA je jedna: GOSPODO VI STE ZAVEDENI OD DVOJICE IZDAJNIKA SRBSTVA I SVEGA CASNOG NA OVOM SVETU.

DOLE IZDAJNICI,
DOLE 5KOLONASI
DOLE DS,SNS
DOLE EU LOPOVI I MAFIJA
DOLE NATO
DOLE VATIKAN!!!!

SPAS SRBIJI
ZIVELA SRBIJA

Zivelo SrBstvo:lol:
 
Poslednja izmena:
Ja верујем да си ти срамота Србије и Српства, да док год имамо такве људе као ти да ће нам бити лоше, раније су књиге писали и мишљења давали учени људи а сада може сваки шљам као ти да нешто нажврља и да то буде мишљење. Не поштујеш Вука Караџића али поштујеш кловна Артемија, црне мантије у црним лимузинама, док Српство које их финансира нема за леба. Црква=Држава=Maфија. Они што живе од народне милостиње имају више од народа. ГДЕ ТО ИМА?
Само се деле, а паметан човек рече да је снага Срба само у слози, а ти покушаваш да делиш људе.
СЕДИ, ЈЕДАН !!!!

Узми и прочитај нешто о Србији и историји и прекини да срамотиш овај народ по форумима
 
Ma ja to znam vec godinima moj Eremita,ali sta da radis kad u SRBIJI NAROD NE ZNA.kad je "narod" GLUP! 200.000 novih radnih mesta,1000€ akcije ha haha...DEMOKRATIJA ha ha ha... ovo poslednje je jos najveca LAZ,ali pogotovu SNS-DS kao rivali ovo ono,ma to su ljudi ISTI,oni svi imaju jednog te istog GAZDU a on je €-$ EU-USA-NATO-VATIKAN.
U srbiji treba da se formira "PATRIOTSKA LIGA" slicno nekada KOMITIMA ali da na njanom celu bude za pocetak Vladika-PATRIJARH ARTEMIJE da bi se Pravoslavlje i SRBIJA malo uveli u red koji dolikuje nama i nasem narodu.Nisu nam potrebni ovi ekumenisti.A kasnije kako SINOD odluci.Kralja mi NEMAMO imamo neke IZRODE koji neznaju ni SRBSKI a kamo li nesto o SRBIJI!


После свега - то је неминовно..........
 
Interesantno,"DROGANA" ja sam po tvome misljenju SRAMOTA SRBIJE I SRBSTVA! Interesantno. U gore navedenom ja tebe nigde nisam ni uvredio niti nesto lose rekao dok u tvome KLONU na moj racun "sto bi rekao moj narod: PLJUSTI" od uvreda.Ali nema veze i to je jedna odlika nas SRBA od vas navodnih "SRBA".DA ja postujem MOJE kako ti lepo kazes CRNE MANTIJE jer to je deo moje Kulture,moje Otadzbine i moga bica,a sto se tice LIMUZINA pa da se videti ko ih vozi svi ali bas svi ovi tvoji mili "EKUMENISTI" a TATA FRANCETIC najboljeg 1.000.000€. Sta ti mislis ko to vice Црква=Држава=Maфија pa to nece reci nijedan NORMALAN SRBIN jer zna sta je i kako je,ali ce reci oni sto TEBE VOLE a mene MRZE e u tome je razlika izmedju nas dvoje. Ti vise volis tudje nego svoje ali pitaj te prijatelje neka te posavetuju kako je njihovo.A ti sto imaju to su tvoji a ne moji! Moji se proganjaju,Ubijaju,HAPSE radi toga jer VOLE I CENE SRBIJU!
 
Док је био Србин и одан Србији:

vucicmladicpx4.jpg


files.php



А, сад кад је еуропејац:

Николић и Вучић у Бриселу са Филеом о европској будућности Србије


Вучић: СНС Србију види као чланицу ЕУ

Свако ко се залаже за ЕУ, аутоматски се залаже за све што ЕУ тражи од Србије, укључујући и жртвовање генерала Младића.

Што Јевреји кажу за издајнике:"Да му се избрише име и сећање на њега".
 
Poslednja izmena:
SMRT STRANKAMA! SLOBODA NARODU! BEZ KRALJA NE VALJA!!!

Jesi li ti citao ovo ili se pravis blesav? Jbo te kralj...

ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИК АЛЕКСАНДАР ЧЕСТИТАО ПРЕДСЕДНИКУ И ВЛАДИ СРБИЈЕ ПОВОДОМ ХАПШЕЊА МЛАДИЋА

Београд, 26. Мај 2011 – Њ.К.В. Престолонаследник Александар II честитао је данас председнику Србије Борису Тадићу, премијеру Мирку Цветковићу и Влади Србије на хапшењу најтраженијег Хашког бегунца генерала Ратка Младића.

Престолонаследник је нагласио значај овог догађаја за европску перспективу Србије, јер је ово хапшење било један од главних услова које је Европска Комисија поставила за наше чланство у Европској Унији. Престолонаследник се нада да ће сада чланство Србије у Европској Унији бити брже и да ће тај процес бити далеко једноставнији.
 

Back
Top