Quantcast

Istina o zadnjem Balkanskom Ratu!?

fosilvaso

Elita
Poruka
19.841
Čekaj, nije OPET o tome ko, koga i zašto!
Ovaj put me zanima rang lista zatucanosti pojedinih naroda i narodnosti po pitanju apsolviranja i usvajanja ZAJEDNIČKE istine o ovom zadnjem ratu na Balkanu.
Znači, koji će najteže, a koji najlakše pristati na to!? Hvala.

Poruka
1.057
Naravno, pa ni oko njega mnogi Srbi, Hrvati te 'Bošnjaci' nemaju zajednički stav, bez obzira što je bio u Srbiji!:D
Mislim na sve od 1990-e na dalje!
Možemo ih podeliti na poglavlja, ili na 'ofanzive', da se lakše snalazimo!
ма не може то тако, чињеница је да су сви догађаји у прошлости повезани директно или индиректно (јел може неко да ми каже неко неки рат који и данас нема утицаја на свет? ма ако нађате и једну битку свака вам част.....значи морали бисмо да кренемо од освита цивилизације да би то било стварно објективно

fosilvaso

Elita
Poruka
19.841
ма не може то тако, чињеница је да су сви догађаји у прошлости повезани директно или индиректно (јел може неко да ми каже неко неки рат који и данас нема утицаја на свет? ма ако нађате и једну битку свака вам част.....значи морали бисмо да кренемо од освита цивилизације да би то било стварно објективно
Šta ne može!
Drastičan primer: Znaš kako su Nemci bili oduševljeni Hitlerom, a na kraju su se ipak pomirili sa prihvatljivom istinom za OBE strane!
U našem slučaju, prihvatanje zajedničke istine bi značilo da je svaki drugačiji stav zabranjen i kažnjiv na svim stranama!
Sloboda mišljenja i govora: *****ža, odi u Nemačku i javno hvali Hitlera:D

De_Sisti

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.940
kakva plemena ti spominjes?

Nece EU da odredi, ili mozda hoce, ali koliko smo blizu EU pokazuje i suocavanje sa prosloscu izmedju ostalog.

OGLAS:

"psihijatar ce vam pomoci da se suocite sa SOBOM.... predsobljem i kupatilom" :-)

ti stvarno verujes da je to izvokano "suocavanje sa prosloscu" uslov za ulazak u EU?

i sa cim mi to treba da se suocimo? i gde su susedi u svemu tome?

piciginx

Buduća legenda
Poruka
34.959
Čekaj, nije OPET o tome ko, koga i zašto!
Ovaj put me zanima rang lista zatucanosti pojedinih naroda i narodnosti po pitanju apsolviranja i usvajanja ZAJEDNIČKE istine o ovom zadnjem ratu na Balkanu.
Znači, koji će najteže, a koji najlakše pristati na to!? Hvala.
Srbe van Srbije su vodili psihijatri. Srbe u Srbije je vodio njihov pacijent.
Hrvate je vodio JNA general-povjesničar kojemu je uniforma stajala ka krivom ***** šuškavac.
Bošnjake je vodio nekad čistokrvni Srbin koji je od svih boja izabrao baš zelenu.

Jel dosta......

fosilvaso

Elita
Poruka
19.841
Btw. Čini mi se da u nekim novokomponovanim državama postoje određene strukture kojima paše da se lagano održava međunacionalna netrpeljivost, tako se raja zabavlja tim glupostima dok oni na miru i dalje krčme države i uživaju na lovorikama svoga 'rada'
Dobra stara: Zavadi pa Vladaj!?:D

Neofit77

Aktivan član
Poruka
1.805
A ko je to igde rekao? Stvarno. Bili bi blizi EU. Pored tog uslova postoje mnogi drugi. Ali je ovaj jedan od bitnijih.
Ma jok, trebali bi da se polijemo kofom g..ana i da se izbičujemo po leđima, i minimum jedno sto puta ponovimo mantru "Srbija je kriva za sve", i onda ćemo onako usrani da doživimo katarzu i ujedno postanemo pravi evropljani. Izgleda da su neki počeli sa tim receptom, zato su naši ervropejci tako s*****ni, da ne kažem us..ni.