...истина о "унитарној и јединственој" Босни

..виђено милион пута али увек вреди погледати изнова јер то је босанска реалност коју само будале не желе да прихвате.



Ovo mi je legendarno...:D Vjerujem da se mnogima ne sviđa,ali šta da se radi...:)
 
Koga zabole za tvoju istinu...

Vidiš da se izručuje Mladić, Dodik opoziva referendum...

Slepac si običan, jer to ne vidiš...

Jedina istina je ona koju možemo da vidimo na snimku, ni tvoja, ni vracarcceva, pa ni moja. Ovi mladići govore ono čemu teže i to treba poštovati. Da li će se to i ostvariti, ostaje nam da vidimo, nekima da se nadaju da će doživeti za naših života, drugi žele da se to ne desi.
Ti si krenuo u odgovor na postavljenu temu sa krajnje ličnim stavom, bez argumenata i bez ozbiljne komunikacije. To nije način da se vodi rasprava, kao ni da tebe neko nakon ovoga ozbiljno shvati.
 
Jedina istina je ona koju možemo da vidimo na snimku, ni tvoja, ni vracarcceva, pa ni moja. Ovi mladići govore ono čemu teže i to treba poštovati. Da li će se to i ostvariti, ostaje nam da vidimo, nekima da se nadaju da će doživeti za naših života, drugi žele da se to ne desi.
Ti si krenuo u odgovor na postavljenu temu sa krajnje ličnim stavom, bez argumenata i bez ozbiljne komunikacije. To nije način da se vodi rasprava, kao ni da tebe neko nakon ovoga ozbiljno shvati.

Џабе причаш ленчици...чак и за гледање снимка је потребна одређена доза озбиљности и интели....знања....а он то не поседује....да поседује не би био фан Ивициног СПС-а.
 
Mladic nakon obavljenog posla slobodno moze u Hag, a Dodik opoziva referendum jer je dobio sta je hteo i bez njega :rtfm:

Не знам, не верујем у ту теорију завере мада немам ни трунку сумње да су Ратка држали негде у "штеку" и да су га само у одређеном моменту извукли на површину.
 
Не знам, не верујем у ту теорију завере мада немам ни трунку сумње да су Ратка држали негде у "штеку" и да су га само у одређеном моменту извукли на површину.

Nisi me shvatio, mislio sam da je Mladic uradio dosta za narod, obezbedio je sa Karadzicem Republiku Srpsku, i hvala mu zbog toga. A sto se tice tvog komentara, ne znam sta tu moze da se misli, nekako stvarno deluje smesno da ga nadju bas tamo i bas kod rodjaka, ali i da je drzan u shteku bas do sada.... Nisam pametan :D
 
Nisi me shvatio, mislio sam da je Mladic uradio dosta za narod, obezbedio je sa Karadzicem Republiku Srpsku, i hvala mu zbog toga. A sto se tice tvog komentara, ne znam sta tu moze da se misli, nekako stvarno deluje smesno da ga nadju bas tamo i bas kod rodjaka, ali i da je drzan u shteku bas do sada.... Nisam pametan :D

...трговина...........а да је урадио..ваљда јесте мада мислим да је могао више.
 
...трговина...........а да је урадио..ваљда јесте мада мислим да је могао више.

Mislis ? A sta su istrgovali, samo se jos vise obrukashe jer su im lagano rekli "Lep gest, ali kasno".

Mozda je i mogao, ali i ovo je dosta u poredjenju sa ostalima koji su mogli sve i svasta, a na kraju nista ;)
 
Mislis ? A sta su istrgovali, samo se jos vise obrukashe jer su im lagano rekli "Lep gest, ali kasno".

Mozda je i mogao, ali i ovo je dosta u poredjenju sa ostalima koji su mogli sve i svasta, a na kraju nista ;)

Па, бориса су по обичају изиграли...........то није ништа ново...овце служе за шишање.
а да је могао више, мислим да јесте......држао је 70% босне и на крају је изгубио 20%
 
Па, бориса су по обичају изиграли...........то није ништа ново...овце служе за шишање.
а да је могао више, мислим да јесте......држао је 70% босне и на крају је изгубио 20%

Izdajnika nije tesko "izigrati" ;)
 

Back
Top