Istina o našem svetu i podeljenom čovečanstvu - odbegla civilizacija

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191
Proučavajući sve što se dešava u vezi sa korona plandemijom došao sam do zaključka da je današnje čovečanstvo duboko podeljeno na dva dela - na one koji znaju šta se zaista dešava i koji učestvuju u korona prevari i na one koji nemaju pojma šta se dešava i koji su prevareni. Otkrio sam da su i drugi istraživači došli do sličnih zaključaka o podeljenom čovečanstvu, a termin kojim su ovi istraživači opisali onaj deo čovečanstva koji zna šta se u stvari dešava jeste - odbegla civilizacija (breakaway civilization).

Dakle, zaključak je da se čovečanstvo u stvari podelilo na dve odvojene civilizacije - jednu kojoj pripada većina čovečanstva i drugu koju čini manji deo čovečanstva, a koja čuva za sebe sva bitna znanja.

Dosta o tome možete počitati i u ovom tekstu na engleskom jeziku: https://breakawaycivilization.com/blog (Imajte na umu da u tom tekstu nije sve tačno i da se i ja ne bih složio sa nekim tvrdnjama iz tog teksta koje su u suprotnosti sa rezultatima mojih istraživanja, ali veći deo teksta smatram tačnim i on daje veoma dobar prikaz ove teme).

Tu odbeglu civilizaciju u stvari čine oni koje nazivamo elitom, a u njihove redove ulaze razne grupe - tehnokratska naučna elita, vlasnici velikog kapitala, pripadnici tajnih okultnih društava, kao i političari, koji stoje na dnu njihove društvene lestvice i koji za njih obavljaju najprljavije poslove.

Šta su ciljevi ove odbegle civilizacije? To ne možemo znati sigurno, jer se pravi ciljevi njihovog delovanja kriju od nas, ali te ciljeve možemo naslutiti - želja da imaju apsolutnu vlast i moć, da budu besmrtni i da postanu "bogovi", putem tehnologije i transhumanizma.

Nažalost, bez obzira koliko nekima izgledalo neverovatno, ovo je prava istina o našem svetu. Najveći je problem što pripadnici ove odbegle civilizacije nemaju morala, etike, kao ni empatije prema ostatku čovečanstva, što su jasno dokazali izazivanjem ratova i kriza i izazivanjem patnje i smrti kod nebrojenih ljudi. Nas koji nismo deo njihove odbegle civilizacije oni smatraju inferiornim i prema tome od njih se ne možemo nadati ničemu dobrom. Da li će iz mržnje prema nama želeti da nam uzmu i slobodnu volju i da nas putem transhumanizma pretvore u hakovane kiborge ili će jednostavno da nas pobiju, ostaje da se vidi. U svakom slučaju, živimo u najmračnijem periodu ljudske istorije.
 
velika tajna je da nema velike tajne

uvek ce biti sukoba , kao i onih koji hoce da zarade, pa smisljaju nacine da to ostvare.

ovo sadasnje moderno robovlasnistvo je lepo smisljeno - ljudi rade kao konji zarad sake papira.

ne treba kao nekad da mislis da ga hranis , dal ce da umre pa gde da ga bacis, samo saka papira i nek on misli.
 
Da ti dam i JMBG i broj lične karte da me lakše pronađu?
Pa vec te znaju,IP je poznat,a cim pocnes da otkrivas tajne planove odma' te lociraju i prate... :D
Vidis da ti pred gajbom sedi Gejts u autu sa zatamnjenim staklima i ceka te...
Pitanje je bilo prosto- vrsis istrazivanja, proucavanja...itd. Ne moras da kazes gde predajes,dovoljno je samo predmet i oblast koju si specijalizirao.Cisto radi relevantnosti istrazivanja.
 
Da, zavere su uvek mracne...narocito protiv mracnih ljudi. Potreba za otkrivanjem takvih zavera najbolje govori o potrebi da se mracni krug sakrije.
A istina je da djavo postoji, samo nije lep i ne brine o ljudima, vec glumi sveticu....dok ne uspostavi kontrolu.
Internet je zgodan medi da se izvrce istina i da je zaista crno belo i obrnuto.
Eto ja bih se zaista slozio sa vecinom posta, samo u beloj varijanti....oni koji poseduju moc se ponasaju kao Gejts otvoreno podrzavaju belu varijantu, a da li su u crnoj to zna onaj ko ih kontrolise....
Recimo da je gejts potpisao pakt sa djavolom u nekoj varijanti, ali posle dosta vremena i mnogo para djavola potisnu, a gejts mora da okrene curak...on je poslusan, jer je to dokazao. Na slican nacin se pojavi i Tramp, pa i Putin...ocigledno je razvrstavanje ko je gde. Problem je znaci ciljevi....
Za ratove je zaduzen Rim tj. NATO tj. Amerika....Tramp povlaci vojske i oduzima snagu Rimu, Putin takodje svet se okrece nenasilju, da li je to belo...jeste.
Sloboda zenskog duha je u najvecoj borbi sa razumom i ta sloboda duha potiskuje potrebu da se koristi nasilje u kome je zena objekt. Znaci oslobadja muskarce obaveze da budu snazi i jaki, pa mogu da se okrenu duhovnosti bez potrebe da stite svoje porodice animalnim atributima....opet u nenasilje.
Nauka i religija to podrzavaju, jer je tu i zamah nauke, ali i oslobadjanje coveka pritisaka koje politika vrsi na njega, a nauku i religiju podrzavaju bas ti globalni mocnici i naravno koriste domete.
Transhumanizam kao moguca pretnja slobodi ljudi svakako zavisi od prilagodjavanja na domete, ali direktno zavisi od ciljeva mocnika. Recimo da je sloboda ugrozena i da mocnici hoce apsolutnu vlast. U tom slucaj im ne bi bila potrebna mesavina rasa, naroda i religija, jer je to mnogo lakse uraditi sa ljudima koji lokalno dominiraju tim grupacijama.
I dodjemo na koronu, jos uvek nejasnih motiva pustena posast, posto ne znamo ni ciljne grupe, ni mehanizme funkcionisanja virusa od ishoda pandemije znace se pravac kojim globalna vlast zeli da usmeri svet. Mozda je cilj samo izazivanje globalne poslusnosti, bez upotrebe nasilja, ali svakako nije smanjenje broja ljudi, jer bi u tom slucaju koristili virus koji je mnogo smrtonosniji i postize dva cilja.
U svakom slucaju globalna vlast je bolji izbor nego gomila neodgovornih lokalnih vlasti, jer je filter odluka mnogo sitniji, gledajuci sa strane obicnih ljudi.
 
Pa vec te znaju,IP je poznat,a cim pocnes da otkrivas tajne planove odma' te lociraju i prate... :D
Vidis da ti pred gajbom sedi Gejts u autu sa zatamnjenim staklima i ceka te...
Pitanje je bilo prosto- vrsis istrazivanja, proucavanja...itd. Ne moras da kazes gde predajes,dovoljno je samo predmet i oblast koju si specijalizirao.Cisto radi relevantnosti istrazivanja.

Ne brini za moj IP, znam ja odavno da se tako može neko locirati i potcenjuješ me ako misliš da nisam preduzeo mere da se u tom smislu zaštitim. Što se tiče istraživanja, govorio sam o svojim privatnim istraživanjima o sadašnjoj situaciji u svetu, koja nisu usko vezana za određenu naučnu oblast.
 
Pa vec te znaju,IP je poznat,a cim pocnes da otkrivas tajne planove odma' te lociraju i prate... :D
Vidis da ti pred gajbom sedi Gejts u autu sa zatamnjenim staklima i ceka te...
Pitanje je bilo prosto- vrsis istrazivanja, proucavanja...itd. Ne moras da kazes gde predajes,dovoljno je samo predmet i oblast koju si specijalizirao.Cisto radi relevantnosti istrazivanja.
Скини слику тог честитог Канађанина са свог "аватара"
 
Ne brini za moj IP, znam ja odavno da se tako može neko locirati i potcenjuješ me ako misliš da nisam preduzeo mere da se u tom smislu zaštitim. Što se tiče istraživanja, govorio sam o svojim privatnim istraživanjima o sadašnjoj situaciji u svetu, koja nisu usko vezana za određenu naučnu oblast.
Ali naravno za priču oko tih ''istraživanja'' nemaš ama baš nikakav dokaz, tako da se više čini da se sve to rodilo u tvojoj glavi.
 
Ne brini za moj IP, znam ja odavno da se tako može neko locirati i potcenjuješ me ako misliš da nisam preduzeo mere da se u tom smislu zaštitim. Što se tiče istraživanja, govorio sam o svojim privatnim istraživanjima o sadašnjoj situaciji u svetu, koja nisu usko vezana za određenu naučnu oblast.
Znaci YouTube univerzitet.
Doguraces do docenta kako si krenuo...
Скини слику тог честитог Канађанина са свог "аватара"
Sta tebe zulja moj avatar? :)
 
Da ti dam i JMBG i broj lične karte da me lakše pronađu?
Vrlo je jednostavno, kad neko nema blage veze sta da kaze ili nije siguran da li je neko u pravu samo ga pita sta si zavrsio? Posto ako te sistem nije prepoznao kao svog roba onda ne smes nista da kazes
A isto ovako i brane svoje vakserske tvrdnje, ako je rekao neko iz sistema onda veruju ako nije odbacuju a ono sta su rekli ma ko ce to da cita...
 
Vrlo je jednostavno, kad neko nema blage veze sta da kaze ili nije siguran da li je neko u pravu samo ga pita sta si zavrsio? Posto ako te sistem nije prepoznao kao svog roba onda ne smes nista da kazes
A isto ovako i brane svoje vakserske tvrdnje, ako je rekao neko iz sistema onda veruju ako nije odbacuju a ono sta su rekli ma ko ce to da cita...
Asistent s tvoga fakulteta (koji god da je):D Argumentovano i logicno, bas kako se trazi:lol:
 
Verovatno se radi o ekonomskom ratu krupnog kapitalizma i malog kapitalizma, u kome,po pravilu veca riba guta manju ribu.
Taj rat se vodi hiljadama godina, ali su u ovom periodu stvari dosle do kulminacije, kao i u svim svetskim ratovima (ratovima za osvajanje sveta).
Ovaj sukob je najvise izrazen u Severnoj Americi i Zapadnoj Evropi, gde je koncentracija kapitala i najveca.
Zasto je borba neizvesna?U Prvom i Drugom Sv ratu krupni kapitalisti su izgubili.Savladali su ih mali kapitalisti, cija je pojedinacna moc manja ali kojih ima daleko vise nego krupnih kapitalista.
Sada je krupni kapitalizam u ofanzivi , kao sto je bio pocetkom Prvog i Drugog Svetskog rata.No odluka dolazi na kraju sukoba.
Donald Tramp zastupa male kapitaliste dok je Demokratska partija USA u rukama krupnog kapitala.
 
Ovaj rat krupnog kapitalizma (beskrupulozno)nastoji pre svega da preotme resurse sitnog kapitalizma,kao i da uspostavi apsolutnu dominaciju nad celokupnim stanovnistvom planete.

Mali kapitalisti se brane udruzivanjem.
Sredstva borbe su u glavnini korupcija nad dubokom drzavom, koja je drzavno cinovnistvo.U prvom redu politicari,vojska,policija, sudstvo, zdravstvo pa ostali.Dakle naredbodavna, sudska i izvrsna vlast.
Sudbina planete zavisi od stepena korumpiranosti,podmitljivosti mase.Kome ce se carstvu privoleti.
 

Back
Top