Istina o Buči

izuzetan

Primećen član
Poruka
808
Kazu Rusi su gadjali i ubili civile u Buci. Cekaj zasto bi to oni radili? Nema logike. Pa da su oni spremni da ubijaju civile ne bi oni nedeljama pazljivo birali mete po gradovima vec bi tepih bombama razorali sva mesta gde se nalaze fasisticke horde zla u obliku ukrajinske vojske. ZNaci nema logike da ubijaju civile po stanici a da tamo gde nacisti se kriji iza civila drzeci civile kao stit da tamo Rusi izbegavaju da gadjaju. Nema logike. Ali ima logike da su tu stanicu punu civila gadjali sami nacisti ukrajinci po naredjenju nacistickog zapada kako bi se otuzila Rusija i izbacila iz neke nevazne UN organizacije. Zapravo danas vise ni sam UN nije vise bitan niti je svetska organizacvija jer je postala americka NATO organizacija i radi ono sto naredi NATO. Dakle ima itekako logike da su to gadjali sami ukrajinci a nema nikakve logike da su to gadjali Rusi. Mada licno mislim da ni ukrajinci nisu gadjali vec da su to ili ubijeni vojnici ili na zalost i civili ubijeni ko zna gde i kada ali onda tu doneseni i iscenirano filmski ta Buca. Mada cak ne mora ni da su ubijeni vojnici vec obicni ljudi koji su prirodnom smrcu umrli jer i u Ukrajini ljudi i danas umiru prirodnom smrcu kao sto umiru svuda u svetu. Recimo u Beogradu svakog dana umre oko 120, 150 coveka pa eto i mi mozemo iscenirati neku Bucu u Srbiji sa telima preminulih ljudi.

Poslednja izmena od moderatora:

izuzetan

Primećen član
Poruka
808
278079343_10160187177562940_364835093860511158_n.jpg

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.492
Kazu Rusi su gadjali i ubili civile na stanici u Buci. Cekaj zasto bi to oni radili? Nema logike. Pa da su oni spremni da ubijaju civile ne bi oni nedeljama pazljivo birali mete po gradovima vec bi tepih bombama razorali sva mesta gde se nalaze fasisticke horde zla u obliku ukrajinske vojske. ZNaci nema logike da ubijaju civile po stanici a da tamo gde nacisti se kriji iza civila drzeci civile kao stit da tamo Rusi izbegavaju da gadjaju. Nema logike. Ali ima logike da su tu stanicu punu civila gadjali sami nacisti ukrajinci po naredjenju nacistickog zapada kako bi se otuzila Rusija i izbacila iz neke nevazne UN organizacije. Zapravo danas vise ni sam UN nije vise bitan niti je svetska organizacvija jer je postala americka NATO organizacija i radi ono sto naredi NATO. Dakle ima itekako logike da su to gadjali sami ukrajinci a nema nikakve logike da su to gadjali Rusi. Mada licno mislim da ni ukrajinci nisu gadjali vec da su to ili ubijeni vojnici ili na zalost i civili ubijeni ko zna gde i kada ali onda tu doneseni i iscenirano filmski ta Buca. Mada cak ne mora ni da su ubijeni vojnici vec obicni ljudi koji su prirodnom smrcu umrli jer i u Ukrajini ljudi i danas umiru prirodnom smrcu kao sto umiru svuda u svetu. Recimo u Beogradu svakog dana umre oko 120, 150 coveka pa eto i mi mozemo iscenirati neku Bucu u Srbiji sa telima preminulih ljudi.
Није у Бучи, у Крематорску. У Бучи су били они мртви на улици.
Већ препознатљив западни сценарио. Већ је било и облака хлора. Остају још бели шлемови и Deja Vu!

zofr

Iskusan
Poruka
5.438
За разрешење оваквих ситуација најважнији елемент је мотив. Русима то није мотив, али Украинцима јесте.

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
174.591
čitam debilne komentare i ne verujem...
po toj logici,koju korist su imale švabe od Aušvica,hrvati od Jasenovca,mi od Srebrenice...
U Aušvicu su se jevreji samospaljivali,u Jasenovcu Srbi i komunisti su masovno izvršavali samoubistva,u Srebrenici su se njih 8000 muslimana sami streljali sa vezanim rukama,ono što su ih škorpioni streljali pred kamerama,u stvari nisu naši nego maskirani holandjani...
Alo bre,jeste li vi normalni???
Rusoguuzoljupci obični...
Poslednja i pretposlednja rečenica ti se definitivno ne slažu.

Nego, šta se događalo u toj Buči? Pa, recimo ovo:

UPOZORENJE:
Eksplicitan snimak ubistva.

Frtajler

Buduća legenda
Poruka
25.701
Ako govorimo o zločinima u Buči, naravno da su ih počinili Rusi i naravno da to Ukrajinci medijski ekspolatiraju najviše šta mogu. Npr, otkriju 10 mrtvih civila ispod srušene kuće u Buči, i to je vijest i drama. A možda se desilo ovo: ukrajinska vojska bila u susjednoj kući, Rusi promašili i ubili civile. I to je ratni zločin? Pa ne baš. Ali ako si odgovoran na nekom području za 90% zločina prema civilima (npr. Buča), onda ti naravno prišiju i ostalih 10%.

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
174.591
Ako vratimo malo film videćemo da su ratni zločini prateća pojava svih ratova. Bar ja ne mogu da se setim rata koji je prošao bez toga.
To znači da je jedini način da ne bude ratnih zločina da ne bude ni rata. Ovaj rat su pokrenuli Rusi, tako da ...

Frtajler

Buduća legenda
Poruka
25.701
Kad smo već kod Srebrenice, znate li da je u februaru Putin izjavio kako je jedan od motiva za invaziju da se Rusima u Lugansku ne desi masakr kao u Srebrenici?
Političke posljedice Srebrenice za Srbiju su grozomorne. Moje mišljenje je da ne bi bilo NATO99 da nije bilo Srebrenice, ali to je druga tema.
Uglavnom, princip svih teoretičara zavjera - ko od toga ima korist - je nekada točan, nekada nije, pa je kao princio besmislen.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.492
Ako vratimo malo film videćemo da su ratni zločini prateća pojava svih ratova. Bar ja ne mogu da se setim rata koji je prošao bez toga.
To znači da je jedini način da ne bude ratnih zločina da ne bude ni rata. Ovaj rat su pokrenuli Rusi, tako da ...
Памети форумска, јел то значи да у Луганску и Дољецку од 2014 људи нису гинули од гранатирања украјинске армије него од ковида?
Рецимо, ово по теби је сасвим нормална ситуација, није ратна?

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
174.591
Памети форумска, јел то значи да у Луганску и Дољецку од 2014 људи нису гинули од гранатирања украјинске армије него од ковида?
Рецимо, ово по теби је сасвим нормална ситуација, није ратна?
Rat je tamo besneo tada (nakon ruske invazije na taj region i Krim), ali posle se to sve smirilo:

žrtve u Ukrajini pre rata.png

Poruka je automatski spojena:

A zasto bi mi Srbi pravili navodnu stetu u Srebrenici da bi sebi napravili posledice ili neko drugi?
Zato što egzekutori o tome uopšte nisu razmišljali.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.492
Rat je tamo besneo tada (nakon ruske invazije na taj region i Krim), ali posle se to sve smirilo:

Pogledajte prilog 1134295
Дај објасни, документуј ту агресију на Луганск и Доњецк?
По питању Крима, да ли си чуо за реч РЕФЕРЕНДУМ?
Биће да ниси! Да ли си чуо колико је људи погинуло од 2014 у Дољецку и Луганску и од кога?
Да ли си ти у животу било чуо и било шта знаш?

Black_star

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.824
Није у Бучи, у Крематорску. У Бучи су били они мртви на улици.
Већ препознатљив западни сценарио. Већ је било и облака хлора. Остају још бели шлемови и Deja Vu!
Mrtva tela po ulicama je zabelezio satelit jos dok je Buca bila okupirana od strane Rusa. Probaj se malo konsolidovati s svojim lauferima. ;)

SURbel

Buduća legenda
Poruka
35.027
Kazu Rusi su gadjali i ubili civile na stanici u Buci. Cekaj zasto bi to oni radili? Nema logike. Pa da su oni spremni da ubijaju civile ne bi oni nedeljama pazljivo birali mete po gradovima vec bi tepih bombama razorali sva mesta gde se nalaze fasisticke horde zla u obliku ukrajinske vojske. ZNaci nema logike da ubijaju civile po stanici a da tamo gde nacisti se kriji iza civila drzeci civile kao stit da tamo Rusi izbegavaju da gadjaju. Nema logike. Ali ima logike da su tu stanicu punu civila gadjali sami nacisti ukrajinci po naredjenju nacistickog zapada kako bi se otuzila Rusija i izbacila iz neke nevazne UN organizacije. Zapravo danas vise ni sam UN nije vise bitan niti je svetska organizacvija jer je postala americka NATO organizacija i radi ono sto naredi NATO. Dakle ima itekako logike da su to gadjali sami ukrajinci a nema nikakve logike da su to gadjali Rusi. Mada licno mislim da ni ukrajinci nisu gadjali vec da su to ili ubijeni vojnici ili na zalost i civili ubijeni ko zna gde i kada ali onda tu doneseni i iscenirano filmski ta Buca. Mada cak ne mora ni da su ubijeni vojnici vec obicni ljudi koji su prirodnom smrcu umrli jer i u Ukrajini ljudi i danas umiru prirodnom smrcu kao sto umiru svuda u svetu. Recimo u Beogradu svakog dana umre oko 120, 150 coveka pa eto i mi mozemo iscenirati neku Bucu u Srbiji sa telima preminulih ljudi.
Ђеносааајд!
Имамо и масовну гробницу... Сад још само да однекуд изрони нека хладњача.
То је тај западњачки 'асортиман'.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.