Santa Fe
Iskusan
- Poruka
- 6.161
Sad sam došao sa neke modne revije, bilo smor do jaja, ali su one šetaljke bile vrhunske
i odem ja iza u bekstejdž, da malo ošacujem, kad tamo sine neka 3 stilista, ebem li ga šta su, al su derpei skroz.
Šta tako dobre čavke rade iza sa furunašima? Alo??

i odem ja iza u bekstejdž, da malo ošacujem, kad tamo sine neka 3 stilista, ebem li ga šta su, al su derpei skroz.
Šta tako dobre čavke rade iza sa furunašima? Alo??


... Ti ofingeri većinom ne ispunjavaju osnovni uslov da bi uopšte bile čavke... nemaju tri dimenzije.

