ISTINA I LAZ SNS ili Tomislava Nikolica

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Kao sto svi znamo sutra treba da se odrzi navodni miting "Najvece Opozicione Stranke SNS" u BG pod vodstvom Tomislava Nikolica.Mislim nista tu nebi trebalo na prvi pogled da izgleda lose,Vlast je IZDAJNICKA/5kolonasi neke mesavine Ustasa,Crnogoraca,Zidova i sta ga ja znam sta svega ali najmanje SRBA ali sta ima i to koga da interesuje jer Srbe za sve pa i za svoju SRBIJU boli ona stvar. I tako doticni Nikolic koji je do skora bio clan SRS tacnije njihova/radikalna druga glava posle Seselja/"Hrvata velikog Srbina", koji je se zalaga za sve ali samo ne za EU,NATO itd.
Sta se odjednom desava u poslednjih 10 godina sa tim covekom i tim strankama.
1-Seselj ide u zatvor zbog nekih gluposti koje eto traju 8 godina ali do kad i to cemo videti/zivi bili pa videli,Nikolic preuzima stranku izlazi svaki put na izbore i eto uvek nesto fali/samo sto nije a kad ce ne znamo,narod ko narod,neobrazovan,glup,lako zavodljiv,pumpan svakojakim informacijama cak doveden i do prosjackog stapa gde su mu na lepe i pametne nacine i MORAL,VERU i KULTURU srozali do te granice da ga vise nista ni neinteresuje,toliko puta zavodjen ko magarac za Sangarepom a nje nigde ha ha ha... Velikani koji nikad nisu ni bili,slava kloje nikad nije ni bilo sve sa ciljem UNISTAVANJA SVESTI sto je uistinu i postignuto i sta sad?!!!
Sad eto opet imamo posetu Nikolica sa Prcom/Acom u Briselu i vidi odjednom Nikolic ima svoju stranku SNS u toku noci s*jeba SRS i Seselja do kraja/skoro,i sta bi od onog coveka koji je do juce zastupao tamo jedne teze i stanje koji je se Kleo u MORAL i PRAVDU,odjednom menja sliku zivota,do danas je bio najveci Vegetarijanac ali od kako ode u taj Brisel posta najveci MESOZDER vidi cuda nevidjenog... ja se samo pitam sta mu rekose tamo,kako ih to lece nek nam prodaju recept imamo mi jos njih za to ali niko nista... vazno je reci samo da je doslo do toga da je on eto podelio RADIKALE...a dali je on to uopste i ucinio? ko je uopste i bio radikal?na kraju krajeva sta i znaci radikal biti u SRB,sad je popularno biti u SNS i vidi jada kako magarac poceo da kukurice,mislim sve mi jeste jasno da Magarac NJice ali da kukurice i to samo posle Brisela wauuuu stvarno sta rade tamo u tom briselu cime ih to pumpaju...Ali sta se desava u SRB,na ja sad odjednom taj sto kukurice/Nikolic & CO pozivaju narod u EU,NATO EVROPU i sve ono sto je do juce kao clan SRS kontrirao,mi bi smo to rekli postao je veci Nemac i od cistog Nemca iako nemacki ne zna ali nije ni vazno narod je toliko GLUP i ZALUDJEN da niko nece ni razliku primetiti.
I vec se prica o UNIJAMA,POBEDI UCENAMA itd. sve sa jednom tackom doci na vlast i SKINUTI ove 5kolonase VATIKANA ali ko ce nam onda doci pa naravno SRBSKI nastrojen Nikolic iz SRS/jer tamo je bio SRBSKI NASTROJEN? a sad je SNS i sad je i tu razumno prihvatljiv/cinjenicno stanje opet eto za SRBSKU STVAR:
DOSTA VISE NARODE,
SVE JE TO LAZ I VARKA NIKOLIC JE SAMO PERFIDNIJI NASTAVAK POLITIKE KOJU SU I KOJU CE I DALJE TI ISTI CENTRI SMRTI SRBIJE PROTIV NASEG NARODA I NASEG NACIONALA VODITI,ne zavaravajte se nista on nije bolji od DS i TADICA/Francetica-USTASE sve su to isti timovi isti im je gazda samo druge dresove imaju razlicitih boja ali isti im je gazda.
DOSTA I NE IDITE SUTRA NA MITING JER SRBIJA NIJE GLUPA,NAS NAROD ZNA DOBRO STA I KO JE IZA SVEGA TOGA BOJKOTUJTE SNS,DS i momentano sve stranke koje su u SRBIJI JER SVI ONI IMAJU ISTI ZADATAK,GAZDU i CILJ!!!


SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 
DOSTA I NE IDITE SUTRA NA MITING JER SRBIJA NIJE GLUPA,NAS NAROD ZNA DOBRO STA I KO JE IZA SVEGA TOGA BOJKOTUJTE SNS,DS i momentano sve stranke koje su u SRBIJI JER SVI ONI IMAJU ISTI ZADATAK,GAZDU i CILJ!!!


SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA

Tako je kalama, ali si zaboravio da je Srbija glupa... A to ces videti sutra kad dodje gomila budaletina da se loži na Grobara i Acu... To nisu ljudi koji se bune za svoje dobro, to su ljudi koijma treba ovan, jer svojim glavama ne umeju da razmišljaju.
 
Ne znam sta da kazem ali znam da nisu ni oni ali isto ni ovi sto su na vlasti/navodne DEMOKRATE jer to je sve jedna te ista BAGRA,u momentu u SRBIJI koliko god smesno zvucalo ja bih jedino samo jednog za sad birao kao PREDSEDNIKA SRBIJE i to je NESUMLJIVO koliko god se smejali na nasu ZALOST istinito ja bih jedino PALMU birao kao PREDSEDNIKA SRBIJE on koliki god navodno mentol i dilea bio on barem radi za svoju opstinu i svoj narod. Ne znam razmislite sta kazem,sve ovo drugo je NASA SMRT.
 
Kakve Kraljeve i bakrace pa ne znaju ni Srbski da pricaju a kamo li nesto drugo,svadjaju se izmedju sebe pola ih i negovori izmedju sebe,Demokrate to sve USA_EU skolovan kadar dosao u SPAS SRBIJE spava kod tetke na krevetu a sad tezak MILIJARDE i svi tako od 1 do poslednjeg,Desni orjentisani isti klinac,do juce go ko pistolj a danas VILE i milione € a narod umire od gladi,ja nevideh u tih demokrata da neko za nesto odgovara a toliko kradja,ubistava,pronevera itd. ma sve je to ista BAGRA:
SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 
Идем да протествујем против режима. И да је ријеч о великом митингу ДСС, дошао бих.
Дакле, сјутра долазим да протетсвујем против режима, а не да бих дао подршку Томи и Аци.
Ако Тома и Аца то злоупотребе ријечима, сви ови људи су наши гласачи, њихова ствар, ја знам због чега сам на том мјесту у то вријеме био...
 
Основни задатак је скинути демократске лоповчине и полтроне са власти. За то су се радикали показали неспособни од петог октобра, а данас када на челу имају Вјештицу, Тодоровића и сличне приказе неозбиљни су потпуно.

Са друге стране килаваца Тому треба подржати, па ако буде једнако лош, ко Тадић, у шта не верујем, онда и њега отерати. То је једино решење.
 
Основни задатак је скинути демократске лоповчине и полтроне са власти. За то су се радикали показали неспособни од петог октобра, а данас када на челу имају Вјештицу, Тодоровића и сличне приказе неозбиљни су потпуно.

Са друге стране килаваца Тому треба подржати, па ако буде једнако лош, ко Тадић, у шта не верујем, онда и њега отерати. То је једино решење.

Ај не каки
 
Основни задатак је скинути демократске лоповчине и полтроне са власти. За то су се радикали показали неспособни од петог октобра, а данас када на челу имају Вјештицу, Тодоровића и сличне приказе неозбиљни су потпуно.

Са друге стране килаваца Тому треба подржати, па ако буде једнако лош, ко Тадић, у шта не верујем, онда и њега отерати. То је једино решење.

ne bi njega zapad forsirao da nema sa njim planove...biraju oni beskičmenjake koje ucenjuju a kad im više ne budu trebali zasite ih se ..polse par godina niko i neće pamtiit Acu,Tomu i ostale ližisahane....
 
Основни задатак је скинути демократске лоповчине и полтроне са власти. За то су се радикали показали неспособни од петог октобра, а данас када на челу имају Вјештицу, Тодоровића и сличне приказе неозбиљни су потпуно.

Са друге стране килаваца Тому треба подржати, па ако буде једнако лош, ко Тадић, у шта не верујем, онда и њега отерати. То је једино решење.

Ma nsta rece? Pa dok bude oteran narod ce izumreti
 

Back
Top