Isti a razliciti...?!

blacknymph

Aktivan član
Poruka
1.046
Kad god postavim ovo pitanje nekom ortaku ostajem uskracena za odgovor...a pitanje glasi : Po cemu se razlikuju osobe pogodne za duzu vezu od onih koje sluze samo za jednodnevno privatavanje?
dakle imam gomilu drugarica koje ne mogu da ostvare dugu vezu ali bas nikada i gomilu onih koje zapravo ne znaju sta znaci 'veza za jedno vece'...Nisam primetila nikakve preterane razlike u njihovom fizickom izgledu, intelektu, ponasanju itd... Tako da mi nije jasno po cemu smo mi 'sve iste' a zapravo muskarci vide razliku i to veliku cim neke sluze samo za jedno vece a neke za ozbiljne veze...
 
Kad god postavim ovo pitanje nekom ortaku ostajem uskracena za odgovor...a pitanje glasi : Po cemu se razlikuju osobe pogodne za duzu vezu od onih koje sluze samo za jednodnevno privatavanje?
dakle imam gomilu drugarica koje ne mogu da ostvare dugu vezu ali bas nikada i gomilu onih koje zapravo ne znaju sta znaci 'veza za jedno vece'...Nisam primetila nikakve preterane razlike u njihovom fizickom izgledu, intelektu, ponasanju itd... Tako da mi nije jasno po cemu smo mi 'sve iste' a zapravo muskarci vide razliku i to veliku cim neke sluze samo za jedno vece a neke za ozbiljne veze...

kupanje...
kolko se ko cesto kupa, el sad znas :zcepanje::rotf::zcepanje:
 
pa ne bi baš reko da nema razlike u intelektu i ponašanju...

Pa iskreno nema...postoje ekstremi ali ja ne govorim o ekstremima vec o prosecnim devojkama...poznajem neke izuzetno pametne, lepe i zanimljive osobe koje nikako ne mogu da ostvare vezu dok ima i onih koje su sve to al obrnuto ali zato uvek imaju stabilne i duge veze... Dolazimo do toga da svi muskarci nisu naravno isti i da ih zanimaju razlicite devojke ali kako smo onda mi sve iste?!
 
Pa iskreno nema...postoje ekstremi ali ja ne govorim o ekstremima vec o prosecnim devojkama...poznajem neke izuzetno pametne, lepe i zanimljive osobe koje nikako ne mogu da ostvare vezu dok ima i onih koje su sve to al obrnuto ali zato uvek imaju stabilne i duge veze... Dolazimo do toga da svi muskarci nisu naravno isti i da ih zanimaju razlicite devojke ali kako smo onda mi sve iste?!

Odakle ti ovo zapazenje...
 
Nema to veze sa tim kakva si ti nego sta on zeli sa tobom i koliko ste slicni u nekim shvatanjima.
Ja prva za sebe mislim da nisam u svojih 22 za dugu vezu i neka ozbiljnija vezivanja vec neke light varijante pa sam uvek bila sa zrelim (citaj zivotno iskusnim) muskarcima i to u vezama bas.
 
Kad god postavim ovo pitanje nekom ortaku ostajem uskracena za odgovor...a pitanje glasi : Po cemu se razlikuju osobe pogodne za duzu vezu od onih koje sluze samo za jednodnevno privatavanje?
dakle imam gomilu drugarica koje ne mogu da ostvare dugu vezu ali bas nikada i gomilu onih koje zapravo ne znaju sta znaci 'veza za jedno vece'...Nisam primetila nikakve preterane razlike u njihovom fizickom izgledu, intelektu, ponasanju itd... Tako da mi nije jasno po cemu smo mi 'sve iste' a zapravo muskarci vide razliku i to veliku cim neke sluze samo za jedno vece a neke za ozbiljne veze...
To zavisi i od ženske volje.Kakav utisak ostvari na ''frajera''.Ista osoba može da igra različito sa dva različita muškarca.Odakle ta ideja da samo muškarci biraju:think::neutral:
 
Nema pravila,presudne su emocije.Onaj ko bi odgovorio na ovo pitanje,zapravo znači da se nikada nije ni zaljubio na pravi način.Super devojka,idealna,ne pstoji.
Iz sopstvenog iskustva,po enkada sam neke za koje svi misle da su lake ribe želo za stalno,aneke idealne odbacivao i bežao od njih.
A ako se misli na različitosti u vezi,e tu sam ubeđen,da što je veća razlika,veća su i uzbuđenja.Što više sličnosti,veća monotonija.
 
Kad god postavim ovo pitanje nekom ortaku ostajem uskracena za odgovor...a pitanje glasi : Po cemu se razlikuju osobe pogodne za duzu vezu od onih koje sluze samo za jednodnevno privatavanje?
dakle imam gomilu drugarica koje ne mogu da ostvare dugu vezu ali bas nikada i gomilu onih koje zapravo ne znaju sta znaci 'veza za jedno vece'...Nisam primetila nikakve preterane razlike u njihovom fizickom izgledu, intelektu, ponasanju itd... Tako da mi nije jasno po cemu smo mi 'sve iste' a zapravo muskarci vide razliku i to veliku cim neke sluze samo za jedno vece a neke za ozbiljne veze...

Razlikuje se kvalitet osobe, ove za duzu bi trebalo da su ozbiljne, a za kracu neozbiljne.I prema prvima reba osecati neshto, mislim ne u medjunozju samo. :rumenko:
 

Back
Top