Ispovest zatvorskog cimera Žarka Lauševića...

E za ovo "znate li vi ko smo mi" je 100% u pravu, to se NIKAD ne govori, jer to iritira sve a ne samo Crnogorce i to nikad ali nikad ne moze da smiri situaciju ili neki konflikt vec moze da izazive samo kontra efekat i dodatno isprovocira onu drugu stranu, to je kao gasenje pozara benzinom ili dolivanje ulja na vatru.
Primera radi ja sam po prirodi onako kuler i ovako prilicno vedre i blage naravi ali to kad mi neko kaze " znas li ti ko sam ja" ili krene da se poziva na nekakav autoritet e to je jedna od bas ekstremno retkih stvari koja moze me izbaci iz takta i koja budi agresiju u meni, tu odma skacem i reagujem impulsivno (pa moze da bude ne znam ni ja ko).

Његов брат је рекао "знате ли ко је он", и то је речено не у смислу указивања на некакав виши ауторитет већ једноставно обавештење тим момцима , а који га можда нису у том мраку кафане познали, да је то Жарко Лаушевић, омиљени глумац многих па вероватно и њима. У том случају те речи су могле смирити ситуацију чак је окренути на шалу. Друга је ствар што ти балвани који су га напали очито нису ни видели бисокоп или позориште у животу па је ефекат изговореног испао сасвим другачији.

zapalo mi za oko da nijedan od nabrojanih (Tadic, Dacic, Draskovic.....) nisu srbi vec crnogorci. Cudi me da Lausevic nije dobio i milionsko obestecenje radi pretrpljenog straha dok je ubijao ovu dvojicu.
Koji je to monstrum narod.........sacuvaj me boze.
davno bilo...Vukasin Maras, bio je glavni za stambena pitanja za drzavne kadrove..tada smo bili u zajednici...oko 200 stanova ili stambenih kredita, podeljeno je drnogorskim kadrovima...usrecio nas

I treba da ćutite kada može svako sa strane da vam bude gazda jer ste jaki samo kao masa.
Juče smo čitali kako branite taliana koi juri i ubija lopove, a čim e neko naš ko se suprotstavio nasilju onda je ubica, ne smeta vam ni to što su ubijeni već osudjivani krimosi koji se ***** čim neko nije iz crnogorskih klanova....znači nasilnici mogu, a ljudi ne smeju da se bune.
Iako je crnogorac nije bio iz klanova i uradio je ono što rade ljudi i štiti zakon, ako nije vaš usmeni zakon.

Back