Ispovest vozača GSP koji je otišao u Švedsku da vozi kamion

“U Zaječaru ali i čitavoj Srbiji stvara se tako loša, politička atmosfera da ispada da je bolje otići u Slovačku da se tamo radi za 500 evra, i da se od tih para potroši 200, 300 evra na hranu i stan i da pritom spavate sa njih 20-ak u sobi, kao u vojsci i onda ti maltene ne ništa ne ostane… ali eto kao primam 500, a neću da ostanem da radim za 300 evra kući, gde mi mama ujutru isprži jaja za doručak ili to što ima. Ta atmosfera za Srbiju je katastrofa, ta negativna energija koju šire će nas pojesti, a ne to što mi nemamo.


Kakav lazljivi


MORON
 
"neka njemu 300 e ja idem u Slovacku za 1500e a ne za 500 , nemoj da lazete narod vise i ne spavas sa njih 20 nego sa 3 ili 4 sve zavisi da li ides sa prijateljima a ako ides sa curom ili bracni par ili brat i sestra delite samo vi stan ne jedi g..na Bosko je..o te Vucic u bu…u i sve vas neradnike i neradnicku klasu … "
-
Sale 22.08.2018. At 15:02
evo meni u Slovackoj ostaje barem 700e cisto…

itd
 
"neka njemu 300 e ja idem u Slovacku za 1500e a ne za 500 , nemoj da lazete narod vise i ne spavas sa njih 20 nego sa 3 ili 4 sve zavisi da li ides sa prijateljima a ako ides sa curom ili bracni par ili brat i sestra delite samo vi stan ne jedi g..na Bosko je..o te Vucic u bu…u i sve vas neradnike i neradnicku klasu … "
-
Sale 22.08.2018. At 15:02
evo meni u Slovackoj ostaje barem 700e cisto…

itd
ali se spava sa 40 :)))
 
Pre dvajes-trijes godina ( Franko je dugo tamo) mogao je da kupi stan za 200.000 franaka,
al mu valjda nisu davali kredit, sada takav stan kosta 1,2 miliona franaka, sad je star , opet mu ne daju kredit.
Већ годинама купује кућу на селу у Србији али никако да повуче обарач.
Ако је новац у питању могли би организовати crowdfunding да скупимо једно 5000 евра да се и он човек скраси већ једном.
 
Већ годинама купује кућу на селу у Србији али никако да повуче обарач.
Ако је новац у питању могли би организовати crowdfunding да скупимо једно 5000 евра да се и он човек скраси већ једном.

On bi s time pokrenuo biznis sa sekundarnim sirovinama...
 
Већ годинама купује кућу на селу у Србији али никако да повуче обарач.
Ако је новац у питању могли би организовати crowdfunding да скупимо једно 5000 евра да се и он човек скраси већ једном.

Jako je sitna to lova od 5,000.Pa ja sam samo bolesničku kasu platio oko 13.000 franaka,da ne pričam ostalo.
 

Back
Top