Quantcast

Ispovest vozača GSP koji je otišao u Švedsku da vozi kamion

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
32.583

Ovde pise da zidari zaradjuju 3000 evra prosecno u Nemackoj

A Jean kaze da su socijalni slucajevi

Znaci neko ne govori istinu

Ja bih pre rekao Jean, jer ne mogu da ne verujem svojim ocima kad vidim baustelce iz Srbije koji rade u Nemackoj da na odmore dolaze u Audijima. Ne znam sad moguce je da su oni ta auta rentirali, ali ovde lepo pise da je prosek plata za zidara 3000 evra mesecno
to je bruto zarada genije

zemunski kej

Elita
Poruka
16.199
zavisi gde...znam jednu porodicu koja je zbrisala iz Malmea u Stokholm...stan im nije bio problem, već migranti
Letos mi je bio u poseti jedan nas Sved iz Malmea. Blizi se penziji i razmislja da dodje ovde da zivi. Ovo sto kazes za migrante potvrdio mi je kada je na buvljaku ,pijaci u Malmeu video jednog plavog rekao u je GDE SI BRATE SVEDO! Komplet pijac crn od Arapa do Afrikanaca samo taj jedan strci a on bi trebalo da je tamo vecina. On je tamo i rodjen ali ne znam da li je ikada sastavio 3 godine u istoj firmi. Jedno vreme je cuvao jednog felericnog Svedjanina .

Kamael

Buduća legenda
Poruka
38.585
zavisi gde...znam jednu porodicu koja je zbrisala iz Malmea u Stokholm...stan im nije bio problem, već migranti
Bio sam gore pre tri godine i nisam ih uopste vidjao one bliskoistocne i africke. Grad je prepun sto Srba sto drugih stranaca i turista.

Jedna Svedjanka ispricala kako jednom vozila i iza nje se drugi automobil priblizio vise nego sto je dozvoljeno rastojanje i odmah je pozvala policiju tako da ne verujem da migranti prave ikakav problem jer se Svedjani na prvom mestu tripuju na sugurnost. Komsija ce te odmah prijaviti ako imas u stanu kuce a ne izvedes ga napolje u setnju sto se mora raditi svaki dan. U zgradama je nocu posle sedam toliko mirno da se ne cuje nijedan zvuk. Polako i diskretno se ulazi u zgradu i izlazi ujutro kada se krene na posao.

zlatko01

Elita
Poruka
18.958
Bio sam gore pre tri godine i nisam ih uopste vidjao one bliskoistocne i africke. Grad je prepun sto Srba sto drugih stranaca i turista.

Jedna Svedjanka ispricala kako jednom vozila i iza nje se drugi automobil priblizio vise nego sto je dozvoljeno rastojanje i odmah je pozvala policiju tako da ne verujem da migranti prave ikakav problem jer se Svedjani na prvom mestu tripuju na sugurnost. Komsija ce te odmah prijaviti ako imas u stanu kuce a ne izvedes ga napolje u setnju sto se mora raditi svaki dan. U zgradama je nocu posle sedam toliko mirno da se ne cuje nijedan zvuk. Polako i diskretno se ulazi u zgradu i izlazi ujutro kada se krene na posao.
za Šveđane si u pravu, ali za migrante nisi...ide nova godina, čitaćemo vesti, a gledati i snimke divljanja migranata na zapadu...kao prošle godine...biće i otvorenih tema o tome na krstarici...živ bio, pa video

Kamael

Buduća legenda
Poruka
38.585
za Šveđane si u pravu, ali za migrante nisi...ide nova godina, čitaćemo vesti, a gledati i snimke divljanja migranata na zapadu...kao prošle godine...biće i otvorenih tema o tome na krstarici...živ bio, pa video
Tad ih nije bilo da prave bilo kakav veci problem. Mozda je sada drugacije ne znam. U Norveskoj problem sigurno postoji jer su se drznuli da zapale Kuran.

To ce ih kasnije sigurno kostati, skalpirace ih negde u Maroku, Tunisu i slicnim dzamahirijama koje Norvezani posecuju turisticki.

zlatko01

Elita
Poruka
18.958
Tad ih nije bilo da prave bilo kakav veci problem. Mozda je sada drugacije ne znam. U Norveskoj problem sigurno postoji jer su se drznuli da zapale Kuran.

To ce ih kasnije sigurno kostati, skalpirace ih negde u Maroku, Tunisu i slicnim dzamahirijama koje Norvezani posecuju turisticki.
muslimani traže neka svoja prava u zapadnim zemljama...a kada bi hrišćani zatražili neka slična prava u tim islamskim džamahirijama...bili bi živi spaljeni

Kamael

Buduća legenda
Poruka
38.585
muslimani traže neka svoja prava u zapadnim zemljama...a kada bi hrišćani zatražili neka slična prava u tim islamskim džamahirijama...bili bi živi spaljeni
Angela Merkel im i daje ta prava. Nju biraju Evropljani i ne zale se preterano na dolazak migranata. Poljaci i Nemci su imali par demonstracija i to je sve, ovi ostali nista.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
111.099
U uredjenim zemljama vladavina prava je na prvom mestu, gde politicarima ne trebaju divizije telohranitelja vec idu na posao biciklima ili javnim transportom, njihove familije zive sasvim normalan zivot npr. staju u red u pekari, samoposluzi itd.

a kod vas siptara vladaju kriminalci narko dileri i ubice , prodavci belog roblja i trgovci ljudskim organima tipa Edi Rame, Hasima Tacija, Ramusa Haradinaja...

Ovi nasi lopovi su kao male mace kad se uporede sa vasim narko dilerima i ubicama na vlasti

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.