Quantcast

ISPOVEST SRPKINJE KOJA ŽIVI U ŠVAJCARSKOJ: Moram na sud jer sam mužu podgrejala ručak! Komšije me prijavile policiji

faraonn

Elita
Poruka
16.028
...reakcija Policije u CH . tj. u ovom slucaju i u slicnim
nije zato sto je to tako, nego sto Policija mora da reaguje na neciju prijavu i Policija je
u sluzbi naroda i postuju izvore odakle novac dolazi...Policija gdje god moze i progleda kroz prste ali na neprimjerne slucajeve za status Ove Zemlje moraju reagovati, na rucak se ide kuci a ne da Kunde dolaze i uzivaju u mirisima kisjela kupusa i paprika sa bijelim lukom...to i ja koristim ali u svom prostoru i za sebe...a, to da neko misli kako ona ima Kuhinju na crno u Garazi...smijesno...
Znam primjer kada je 'baustelca' neko prijavio , ko ako ne njegovi,
Policija je poslije kraja radnog vremena ga nasla u nekom porumu ili slicnoj prostoriji,
vidjeli da jede hljeba i servulu sa flasom vode
legitimisali ga i rekli mu da kazuje
da policija ni ni bila...to je tako,
A , gore navedena Gospodja, koja vikendasi u CH. zaista je relevantna da kritikuje 'vjestacki ' zivot u CH. od kojeg kupuje kucu u N.S. i imaju stan u Aarau i tamo ce dolaziti samo zbog cistog vazduha...ali je , po njenom, sve vjestacko i za ne_otici...
P.S.
...lijepo se Ovdje legitimisala...?
Svajcarci cuvaju svoj Narod a i sigurno toliko integrisane dok ovakve ' mucenike' zigosu i
i ...sami su krivi...'selber schuld'...

Gilko Bilboa

Poznat
Poruka
9.959
Sad pa citiram samu sebe. al eto, uvek citam neke reportaze o zivotinjama.
Proletos ( ova godina) u svim nemackim medijima vest da se u nekom parku ( neki centralni park)
u Berlinu 16 praseta vrtelo na raznju, a temperatura bila i 30 stepeni ( opasnost od pozara i tako),
kad sam shvatila da je to bio ( valjda) 6,maj i Djurdjevdan sve mi je bilo jasno.
Drugarice i drugovi Romi proslavljaju svoj praznik.
...

Djurdjev dan je a ja nisam sa onom koju voooooleeeem ...

U Wieni je bilo jos zesce ...

Bili The Kid

Elita
Poruka
15.576
...reakcija Policije u CH . tj. u ovom slucaju i u slicnim
nije zato sto je to tako, nego sto Policija mora da reaguje na neciju prijavu i Policija je
u sluzbi naroda i postuju izvore odakle novac dolazi...Policija gdje god moze i progleda kroz prste ali na neprimjerne slucajeve za status Ove Zemlje moraju reagovati, na rucak se ide kuci a ne da Kunde dolaze i uzivaju u mirisima kisjela kupusa i paprika sa bijelim lukom...to i ja koristim ali u svom prostoru i za sebe...a, to da neko misli kako ona ima Kuhinju na crno u Garazi...smijesno...
Znam primjer kada je 'baustelca' neko prijavio , ko ako ne njegovi,
Policija je poslije kraja radnog vremena ga nasla u nekom porumu ili slicnoj prostoriji,
vidjeli da jede hljeba i servulu sa flasom vode
legitimisali ga i rekli mu da kazuje
da policija ni ni bila...to je tako,
A , gore navedena Gospodja, koja vikendasi u CH. zaista je relevantna da kritikuje 'vjestacki ' zivot u CH. od kojeg kupuje kucu u N.S. i imaju stan u Aarau i tamo ce dolaziti samo zbog cistog vazduha...ali je , po njenom, sve vjestacko i za ne_otici...
P.S.
...lijepo se Ovdje legitimisala...?
Svajcarci cuvaju svoj Narod a i sigurno toliko integrisane dok ovakve ' mucenike' zigosu i
i ...sami su krivi...'selber schuld'...
✅

franak

Elita
Poruka
20.123
Fin neki svet u tvom komsiluku. :D
Fin neki svet u tvom komsiluku. :D
Još bolji će biti u tvom komšiluku.Jutros sam slušao da je Vučić u Albaniji.Ima nameru da se odobri Albancima i Makedoncima da dolaze samo
sa ličnom kartom.Takođe biće odobreno da rade u Srbiji-a to je dobar potez imaće radna snaga.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.