Quantcast

ISPOVEST SRPKINJE KOJA ŽIVI U ŠVAJCARSKOJ: Moram na sud jer sam mužu podgrejala ručak! Komšije me prijavile policiji

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
53.295
Istog sam mišljenja,ali to je moglo samo za vreme TITA.
Tebe Franko more druge brige i pojma nemam zasto citas te Kurire i te tuzne price koje
s tobom nemaju nikakve veze jer ti ne mozes da se vratis u Srbiju, nit srpski znas, nit Srbi zele da znaju za tebe,
zasto nam ovde prenosis clanke iz Kurira?

Blues Brothers

Veoma poznat
Poruka
14.622
ma bre neka se napusi kurrca. vidi sta je srbadija od beca napravila. ciganjsku mahalu. setam na ottakringu i sa svih strana pici dimljena paprika sa saobracajnih znakova :
so, soooori sto svajcarci nece te ciganjske fore u svom komsiluku
Dok sam davno radio u jednoj organizaciji u vezi sa integracijom azilanata, kod jednog Palestinca smo pronasli kozu jeste pravu pravcatu kozu koju je drzao u kupatilu u stanu na drugom spratu😂 fino prostro pesak i seno... Kad smo poceli da ga ubedjujemo da to nije bas normalna pojava, frajer izvadi ugovor gde fino pise da je odobreno drzanje kucnih ljubimaca

igi192

Elita
Poruka
15.271
Dok sam davno radio u jednoj organizaciji u vezi sa integracijom azilanata, kod jednog Palestinca smo pronasli kozu jeste pravu pravcatu kozu koju je drzao u kupatilu u stanu na drugom spratu😂 fino prostro pesak i seno... Kad smo poceli da ga ubedjujemo da to nije bas normalna pojava, frajer izvadi ugovor gde fino pise da je odobreno drzanje kucnih ljubimaca
Da bilo je tih indijanca koji su držali kokosi na balkonu i sl.. Ali nije ni to toliko čudno kad se uzme odakle ti ljudi dolaze..

lil_moon

Domaćin
Poruka
3.390
U pravu je čovjek, kad može krmak biti kućni ljubimac
, što ne bi mogla koza :)

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
53.295
:zcepanje::heart:

Ali je ipak to mucenje zivotinja, koza, ovca, krava mora da ide napolje da pase i zato to ne sme tako.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
53.295
:zcepanje::heart:

Ali je ipak to mucenje zivotinja, koza, ovca, krava mora da ide napolje da pase i zato to ne sme tako.
Sad pa citiram samu sebe. al eto, uvek citam neke reportaze o zivotinjama.
Proletos ( ova godina) u svim nemackim medijima vest da se u nekom parku ( neki centralni park)
u Berlinu 16 praseta vrtelo na raznju, a temperatura bila i 30 stepeni ( opasnost od pozara i tako),
kad sam shvatila da je to bio ( valjda) 6,maj i Djurdjevdan sve mi je bilo jasno.
Drugarice i drugovi Romi proslavljaju svoj praznik.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.