Ispovest pokretača protesta: SZS se nasilno nametnuo kao predvodnik, pritisci od prve nedelje

Јбт....испашће да је она организовала протесте, а она је обична мала глупача без мозга.
...
Komšija je tvrdio da jeste, znači jeste :) :hahaha:
Ti nisi sva svoja ako podržavaš status kvo i acu šiptara,ili misliš da se može nešto promeniti bez SZS koji je najveća opoziciona grupa.Treba nam opšti front svih pravih opozicionih snaga,jer je šiptar suviše jak i nemamo luksuz da biramo.Treba biti pragmatičan i rešavati se prvo najgoreg a to je vučići koji ima vlast.
Da li je vladajuća ekipa do 2012. uzimala u obzir mišljenje opozicionih grupa, naročito najveće, koja je pojedinačno bila jača od svih vladajućih?
Nije. Zašto bi?
Upravo tako...
 
Хтела Анасоновићка да постане преко ноћи лидер и супер-стар. Не иде то тако, потребне су године и године каљења.

A, немој тако.

Види што уме лепо да прави селфије. Као прави миленијалац.

530535_jelena-anasonovic_ff.jpg
 
Кад смо већ код њених селфија, морам да вас питам.

Шта је проблем на следећој слици?

1574610519549.jpeg


Проблем са овом сликом је у томе што Анасоновићка у освајање РТС-а није кренула са правим мушкарцима, попут Бошка Обрадовића или Драгана Ђиласа, већ је кренула у освајање РТС-а са оваквим ликовима као на наредним сликама:

bb5a776b4861e950f6e77450a54b1078.jpg

1574610627077.jpeg

5433c5e875db10120df1272cc2773cb6.jpg
 
Komšija je tvrdio da jeste, znači jeste :) :hahaha:
Da li je vladajuća ekipa do 2012. uzimala u obzir mišljenje opozicionih grupa, naročito najveće, koja je pojedinačno bila jača od svih vladajućih?
Nije. Zašto bi?
Upravo tako...
Nisam spominjao vladajaću mafiju(ne bi im tepao da su ekipa),niti sam rekao to što si citirao u kontekstu da bi oni trebali da uzimaju u obzir bilo šta.Izvrćeš ko naprednjak.
 
Izmrdju ovoga koji daje mali šengen šiptarima i neke koja bi im dala konstitutivnost biram ovoga, dok ne dođe neki koji će im dati q da izbiju oči
Ne gledam samo šta ovaj radi, već šta bi neko mogao da uradi još gore.
Moj stav i valjda imam pravo na njega kao i ti na svoj

Ne znam da li namerno ponavljaš režimske laži i odakle ti to uopšte da bi SZS dao konstitutivnost šipcima.Pa oni su se složili medju sobom o 30 tačaka koje su im zajedničke a medju njima je očuvanje KiM u Srbiji i vraćanje na rezoluciju 1244.A taj tvoj šiptar najotvorenije govori o priznanju(da,razgraničenje upravo to znači),kako mi nemamo metar našeg tamo,ukinuo je naše institucije i ugurao Srbe u institucije tzv Kosova,daje medjunarodni pozivni broj,utvrdio im granice sa carinama,dovlači migrante,mali šengen,itd i tebi to sve nije davanje konstitutivnosti?:dash:
 
Кад смо већ код њених селфија, морам да вас питам.

Шта је проблем на следећој слици?

Pogledajte prilog 616681

Проблем са овом сликом је у томе што Анасоновићка у освајање РТС-а није кренула са правим мушкарцима, попут Бошка Обрадовића или Драгана Ђиласа, већ је кренула у освајање РТС-а са оваквим ликовима као на наредним сликама:

Служећи се њеном логиком Бошко Обрадовић би могао да каже да је покушала да преузме његов упад у РТС
 
Ne znam da li namerno ponavljaš režimske laži i odakle ti to uopšte da bi SZS dao konstitutivnost šipcima.Pa oni su se složili medju sobom o 30 tačaka koje su im zajedničke a medju njima je očuvanje KiM u Srbiji i vraćanje na rezoluciju 1244.A taj tvoj šiptar najotvorenije govori o priznanju(da,razgraničenje upravo to znači),kako mi nemamo metar našeg tamo,ukinuo je naše institucije i ugurao Srbe u institucije tzv Kosova,daje medjunarodni pozivni broj,utvrdio im granice sa carinama,dovlači migrante,mali šengen,itd i tebi to sve nije davanje konstitutivnosti?:dash:

Нема шта нису добили од Вучића,полицију,судство,границе,позивни број...Све оно што нису могли ни да сањају...Чак га и сами хвале за то
 
Ne znam da li namerno ponavljaš režimske laži i odakle ti to uopšte da bi SZS dao konstitutivnost šipcima.Pa oni su se složili medju sobom o 30 tačaka koje su im zajedničke a medju njima je očuvanje KiM u Srbiji i vraćanje na rezoluciju 1244.A taj tvoj šiptar najotvorenije govori o priznanju(da,razgraničenje upravo to znači),kako mi nemamo metar našeg tamo,ukinuo je naše institucije i ugurao Srbe u institucije tzv Kosova,daje medjunarodni pozivni broj,utvrdio im granice sa carinama,dovlači migrante,mali šengen,itd i tebi to sve nije davanje konstitutivnosti?:dash:

Da li mi veruješ da se ne sećam kada sam pogledala nešto na TV, uglavnom pogledam na youtube i to opozicione , alternativne medije , ne gledam ni N1 , odvratna mi je njihova estetika i u rangu su mi sa onima koji su naklonjeni AV, ne čitam novine, pogledam Blic i Kurir , tamo se i nema ništa pročitati , a do ovog stavama sam došla isključivo čitajući ove selektovane vesti i komentare na ovom forumu , jednom mesečno odem i na twitter.

Da bih imala prezentovani stav, mogu slobodno reći, da je proizišao i iz čitanja i tvoje komentare .
Pa sad , kako da ti kažem , ti si jedan od ogovornih za moj ovakav pogled ... a najmanje AV ili neka njegova propaganda
 
"...ne gledam ni N1 , odvratna mi je njihova estetika i u rangu su mi sa onima koji su naklonjeni AV..."

To je sasim razumljivo jer:

- i N1 i Vucic su za priznavanje Kosova
- i N1 i Vucic su za ulazak u NATO
- i N1 i Vucic su protiv bojkota izbora

Ima jos slicnosti, tako da je taj rat izmadju N1 i Vucica poprilicno izfabrikovan i naduvan..
 
Da li mi veruješ da se ne sećam kada sam pogledala nešto na TV, uglavnom pogledam na youtube i to opozicione , alternativne medije , ne gledam ni N1 , odvratna mi je njihova estetika i u rangu su mi sa onima koji su naklonjeni AV, ne čitam novine, pogledam Blic i Kurir , tamo se i nema ništa pročitati , a do ovog stavama sam došla isključivo čitajući ove selektovane vesti i komentare na ovom forumu , jednom mesečno odem i na twitter.

Da bih imala prezentovani stav, mogu slobodno reći, da je proizišao i iz čitanja i tvoje komentare .
Pa sad , kako da ti kažem , ti si jedan od ogovornih za moj ovakav pogled ... a najmanje AV ili neka njegova propaganda
Toliko toga si napisala a u suštini ništa.Uhvatila si se prve moje rečenice a ni reči o onome što sam posle napisao ukazujući na razlike izmedju SZS i tvog firera.Nemoj da se trudiš dalje da odgovaraš.očigledno je da te ne zanima istina.
 
To je sasim razumljivo jer:

- i N1 i Vucic su za priznavanje Kosova
- i N1 i Vucic su za ulazak u NATO
- i N1 i Vucic su protiv bojkota izbora

Ima jos slicnosti, tako da je taj rat izmadju N1 i Vucica poprilicno izfabrikovan i naduvan..
SZS NIJE za priznavanje Kosova,vučići jeste.
SZS nije za ulazak u nato,musliu jeste.
SZS jeste za bojkot koji vodi do slobodnih izbora,šiptar neće prave izbore.
 
Ne znam da li namerno ponavljaš režimske laži i odakle ti to uopšte da bi SZS dao konstitutivnost šipcima.Pa oni su se složili medju sobom o 30 tačaka koje su im zajedničke a medju njima je očuvanje KiM u Srbiji i vraćanje na rezoluciju 1244.A taj tvoj šiptar najotvorenije govori o priznanju(da,razgraničenje upravo to znači),kako mi nemamo metar našeg tamo,ukinuo je naše institucije i ugurao Srbe u institucije tzv Kosova,daje medjunarodni pozivni broj,utvrdio im granice sa carinama,dovlači migrante,mali šengen,itd i tebi to sve nije davanje konstitutivnosti?:dash:
medju njima je očuvanje KiM u Srbiji i vraćanje na rezoluciju 1244.


Како то мисле да изведу без Русије и Кине?
 
Дакле ова мала прича да се скупила екипа звана СзС која покушава да за себе избори статус једине легитимне опозиције па туку све око себе и ове из нове нешто21 и Јову Бакића. Све туку у главу да би они остали једина опозиција. Гуше плурализам у опозицији.
 
Дакле ова мала прича да се скупила екипа звана СзС која покушава да за себе избори статус једине легитимне опозиције па туку све око себе и ове из нове нешто21 и Јову Бакића. Све туку у главу да би они остали једина опозиција. Гуше плурализам у опозицији.
Mala laprda.Normalno da SZS nije jedina opoziciona grupa ali je najsnažnija.Uostalom ovi izbori će biti najbolji pokazatelj ko je opozicija a ko glumi opoziciju zarad svojih interesa.Svi koji su za lažne izbore bez slobode medija su lažna opozicija.Čekamo još izjašnjavanje PSG da vidimo šta su.Zasad malo smrde.I da napomenem pošto ima dosta bolida koji misle da je Sergej u SZS,ne nije!
 
Mala laprda.Normalno da SZS nije jedina opoziciona grupa ali je najsnažnija.Uostalom ovi izbori će biti najbolji pokazatelj ko je opozicija a ko glumi opoziciju zarad svojih interesa.Svi koji su za lažne izbore bez slobode medija su lažna opozicija.Čekamo još izjašnjavanje PSG da vidimo šta su.Zasad malo smrde.I da napomenem pošto ima dosta bolida koji misle da je Sergej u SZS,ne nije!
Није шија него врат. Они који не бојкотују изборе су лажна опозиција а они који следе СзС су једина права опозиција. Откуд право да се тако одређује ко јесте а ко није опозиција.
 
Није шија него врат. Они који не бојкотују изборе су лажна опозиција а они који следе СзС су једина права опозиција. Откуд право да се тако одређује ко јесте а ко није опозиција.
Nije bojkot eksluziva SZS pa i ne traže da ih neko sledi.Svaka stranka sama odlučuje šta da radi.SZS,NDBG,DJB,i još neki ne izlaze zasad.A prosta logika kaže da je svako ko izadje na unapred neregularne izbore vučićev plaćenik ili u najmanju ruku korisna budala,što mu dodje na isto.Niti je iko iz SZS rekao da su oni jedina prava opzicija.Opet spinuješ šiptaroljubac.
 
Da li mi veruješ da se ne sećam kada sam pogledala nešto na TV, uglavnom pogledam na youtube i to opozicione , alternativne medije , ne gledam ni N1 , odvratna mi je njihova estetika i u rangu su mi sa onima koji su naklonjeni AV, ne čitam novine, pogledam Blic i Kurir , tamo se i nema ništa pročitati , a do ovog stavama sam došla isključivo čitajući ove selektovane vesti i komentare na ovom forumu , jednom mesečno odem i na twitter.
Ti si specijalno vaspitanje. Nisi iz redova krezavih, nego si u Vuckovoj hijerarhiji na mnogo znacajnijoj funkciji, znacajan sraf. Plisani bot, tako bih te ja nazvao. Grozis se armije tih krezavih pristalica... Jer si uzvisena, a i Vuckov te sistem tretira kao posebnu.

Tako te barem ja citam, i dozivljavam. Selektivno odabiras infoe, i pokusavas da ih obradis, svakako u korist vladavine sistema. Da li Vuckovog sistema, ili svakog sistema na vlasti u Srbiji (mislim ipak da je ovaj potonji slucaj, sto tebi daje/odredjuje specijalnu poziciju/funkciju u svim tim proslim/buducim sistemima) to mi jos nije dovoljno jasno. Ali bice... :aha2:
 
Није шија него врат. Они који не бојкотују изборе су лажна опозиција а они који следе СзС су једина права опозиција. Откуд право да се тако одређује ко јесте а ко није опозиција.
Šešelj,Vacić, Zavetnici, Čeda i Čanak sigurno nisu opozicija. Previše su bliski naprednjacima na razne načine i ne skidaju se sa televizije a režimski tabloidi ih nikada ne blate.

Sergej i Šapić, DSS su možda prava opozicija koja se razlikuje od SZS u tom smislu što su bliži izlasku na izbore ali treba vreme da pokaže da li su i oni povezani sa SNS.

Konkretno za Sergeja postoji sumnja jer se čovek razbija od snimanja serija, filmova i predstava koje SNS kontroliše dok recimo Šapić vlada na Novom Beogradu i verovatno ima neke poslove sa naprednjacima i radikalima. Za DSS nema neke sumnje ali SNS im razbio stranku baš lako pre par godina.

Neka vreme pokaže.
 
Poslednja izmena:
Ti si specijalno vaspitanje. Nisi iz redova krezavih, nego si u Vuckovoj hijerarhiji na mnogo znacajnijoj funkciji, znacajan sraf. Plisani bot, tako bih te ja nazvao. Grozis se armije tih krezavih pristalica... Jer si uzvisena, a i Vuckov te sistem tretira kao posebnu.

Tako te barem ja citam, i dozivljavam. Selektivno odabiras infoe, i pokusavas da ih obradis, svakako u korist vladavine sistema. Da li Vuckovog sistema, ili svakog sistema na vlasti u Srbiji (mislim ipak da je ovaj potonji slucaj, sto tebi daje/odredjuje specijalnu poziciju/funkciju u svim tim proslim/buducim sistemima) to mi jos nije dovoljno jasno. Ali bice... :aha2:

Па и мени се чини да је Вучић придобио нешто интелектуалаца и да су они бољи од опозиционих.

Nije bojkot eksluziva SZS pa i ne traže da ih neko sledi.Svaka stranka sama odlučuje šta da radi.SZS,NDBG,DJB,i još neki ne izlaze zasad.A prosta logika kaže da je svako ko izadje na unapred neregularne izbore vučićev plaćenik ili u najmanju ruku korisna budala,što mu dodje na isto.Niti je iko iz SZS rekao da su oni jedina prava opzicija.Opet spinuješ šiptaroljubac.
Чим ти се нешто не свиди одмах етикета тако сте и Бакићу и Гордани одмах залепили етикету чим су покушали да се осамостале.
 
Ti si specijalno vaspitanje. Nisi iz redova krezavih, nego si u Vuckovoj hijerarhiji na mnogo znacajnijoj funkciji, znacajan sraf. Plisani bot, tako bih te ja nazvao. Grozis se armije tih krezavih pristalica... Jer si uzvisena, a i Vuckov te sistem tretira kao posebnu.

Tako te barem ja citam, i dozivljavam. Selektivno odabiras infoe, i pokusavas da ih obradis, svakako u korist vladavine sistema. Da li Vuckovog sistema, ili svakog sistema na vlasti u Srbiji (mislim ipak da je ovaj potonji slucaj, sto tebi daje/odredjuje specijalnu poziciju/funkciju u svim tim proslim/buducim sistemima) to mi jos nije dovoljno jasno. Ali bice... :aha2:

Hvala na komplimentima ... ispadoh institucija i čuvar države ...

Jedina pogrešna procena koju ne bih dematovala
 

Back
Top