Ispomoć

Paula

black cat
Moderator
Poruka
27.390
Tema je zapravo dojebnik. Pa stavljam upozorenje za sve sklone da se skandalizuju 🤣, da mogu da je preskoče.

Dakle, muž i žena, partner i partnerka, ona u nekim godinama još želi sex, može želi hoće, ali on slabo. Da li je u pitanju što mu se na nju više ne diže ili generalno mu, da kažemo, nije više do toga.

Neki parovi reše da nađu tipa koji bi mogao da to radi, pri čemu je muž ili tu negde ili čak i ih gleda, a možda i učestvuje, tipa oralni sex dok ovaj drugi radi posao.

Zašto bi to bilo nešto loše, tj zar to nije mnogo bolje rešenje od toga da ona nađe nekoga njemu iza leđa?

Ima naravno i drugo rešenje, da joj on da dozvolu, tipa nađi, nemoj samo mene da obaveštavaš, ne želim da znam. I pazi koga nalaziš. Šta je bolje rešenje?
 
Statistički, muškarac može duže a žena želi kraće :D
Muškarac može imati aktivan sexualni život i sa 70+, a većina žena gubi sexualnu želju u perimenopauzi, ona se i dalje sexa ali nje baš da to sama poželi, češće da ugodi partneru. Poslije se vrati ta želja samo što je to željica a ne želja i puno više joj treba za potpuni užitak. Dakle, možda da pitanje dopuniš-proširiš i sa doebnicom :D
 
Nije lose ni prosto prirodno biti u skladu s godinama biti covek a ne zivotinja, koja moze da kontrolise svoje nagone i bude posvecena porodici i partneru,jer moze ona pre partnera izgubiti zelju ,jer ce svakako u nekom dobu doci nemoc pa ne bi njoj da se desi to
Pa šta znam, u nekim god pred klimaks žene imaju vrlo izraženu potrebu. A nemanje sexa vodi u hormonalne probleme... To kažu i ginekolozi. Dakle, pitanje je i zdravlja
 
Statistički, muškarac može duže a žena želi kraće :D
Muškarac može imati aktivan sexualni život i sa 70+, a većina žena gubi sexualnu želju u perimenopauzi, ona se i dalje sexa ali nje baš da to sama poželi, češće da ugodi partneru. Poslije se vrati ta želja samo što je to željica a ne želja i puno više joj treba za potpuni užitak. Dakle, možda da pitanje dopuniš-proširiš i sa doebnicom :D
Na osnovu čijeg iskustva pišeš?
Da, evo tab je već to uradio 😂
 
Statistički, muškarac može duže a žena želi kraće :D
Muškarac može imati aktivan sexualni život i sa 70+, a većina žena gubi sexualnu želju u perimenopauzi, ona se i dalje sexa ali nje baš da to sama poželi, češće da ugodi partneru. Poslije se vrati ta želja samo što je to željica a ne želja i puno više joj treba za potpuni užitak. Dakle, možda da pitanje dopuniš-proširiš i sa doebnicom :D
a posle se cudite sto gledamo mladje ...cccc...
 
Tema je zapravo dojebnik. Pa stavljam upozorenje za sve sklone da se skandalizuju 🤣, da mogu da je preskoče.

Dakle, muž i žena, partner i partnerka, ona u nekim godinama još želi sex, može želi hoće, ali on slabo. Da li je u pitanju što mu se na nju više ne diže ili generalno mu, da kažemo, nije više do toga.

Neki parovi reše da nađu tipa koji bi mogao da to radi, pri čemu je muž ili tu negde ili čak i ih gleda, a možda i učestvuje, tipa oralni sex dok ovaj drugi radi posao.

Zašto bi to bilo nešto loše, tj zar to nije mnogo bolje rešenje od toga da ona nađe nekoga njemu iza leđa?

Ima naravno i drugo rešenje, da joj on da dozvolu, tipa nađi, nemoj samo mene da obaveštavaš, ne želim da znam. I pazi koga nalaziš. Šta je bolje rešenje?
Razvod. Najbolji.
 
Na osnovu čijeg iskustva pišeš?
Da, evo tab je već to uradio 😂
:roll:

Biološki mehanizmi nakon menopauze ipak dosta utječu na spolne odnose. Naime, čak 42-88% žena u postmenopauzalnom razdoblju navodi da se susrelo s određenim simptomima seksualne disfunkcije od kojih su najčešći:

– suhoća, svrbež, iritacija i peckanje genitalnog područja
– smanjena lubrikacija
– bolni spolni odnosi
– smanjen libido
– smanjeno uzbuđenje
– izostanak i slabljenje orgazma.
 
:roll:

Biološki mehanizmi nakon menopauze ipak dosta utječu na spolne odnose. Naime, čak 42-88% žena u postmenopauzalnom razdoblju navodi da se susrelo s određenim simptomima seksualne disfunkcije od kojih su najčešći:

– suhoća, svrbež, iritacija i peckanje genitalnog područja
– smanjena lubrikacija
– bolni spolni odnosi
– smanjen libido
– smanjeno uzbuđenje
– izostanak i slabljenje orgazma.
Koje su ovo godine otorilike?
 
Pa šta znam, u nekim god pred klimaks žene imaju vrlo izraženu potrebu. A nemanje sexa vodi u hormonalne probleme... To kažu i ginekolozi. Dakle, pitanje je i zdravlja
U brak ne treba da se ulazi zbog sexa i strasti nego ljubavi,iz raznih razloga prisustvo partnera moze izostati pa ne vidim da zbog toga treba traziti ispomoc ili pristanak partnera na istu,mislim ja ne bih legao pored zene koja razmeni sms sa drugim muskarcem a ne izlucevine
 
:roll:

Biološki mehanizmi nakon menopauze ipak dosta utječu na spolne odnose. Naime, čak 42-88% žena u postmenopauzalnom razdoblju navodi da se susrelo s određenim simptomima seksualne disfunkcije od kojih su najčešći:

– suhoća, svrbež, iritacija i peckanje genitalnog područja
– smanjena lubrikacija
– bolni spolni odnosi
– smanjen libido
– smanjeno uzbuđenje
– izostanak i slabljenje orgazma.
auuuuuuuuuuuu :eek: pa masakr da napravim ako seksam zenu preko 50

okrecem se ja mladjim definitivno, necu da imam neku na dusi....
 
Ipak, gore prođu one koje ne koriste pikicu :D

Otprilike 50% žena gubitkom hormona nakon menopauze susrest će se sa simptomima genitourinarnog sindroma kao što su gubitak elastičnosti te stanjivanje rodnice, vaginalna suhoća i smanjena lubrikacija, bol pri spolnim odnosima (dispareunija), sklonost ozljedama i krvarenju genitalnog područja te urinarni simptomi. Povećani rizik za nastanak genitourinarnog sindroma imaju žene koje nisu vaginalno rodile, pušačice te žene koje ne prakticiraju spolne odnose ni masturbaciju.
 

Back
Top