Ispomoc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene da li ste nekad dobile zelju (iako imate redovit sex i imate decka ili ste u braku) da dodju tri tipa i da vas odvale od seksa i vise se s njima nikad ne vidite?
 
sinnke:
Zene da li ste nekad dobile zelju (iako imate redovit sex i imate decka ili ste u braku) da dodju tri tipa i da vas odvale od seksa i vise se s njima nikad ne vidite?

ma kakva dvojica, to je malo, ja mastam da dodju petorica da me razvale, i to naravno sa kurcinama od pola metra kao sto svi forumasi imaju...... :lol:
 
sinnke:
Zene da li ste nekad dobile zelju (iako imate redovit sex i imate decka ili ste u braku) da dodju tri tipa i da vas odvale od seksa i vise se s njima nikad ne vidite?


Hahahaha a joj brate koji si ti lik!

Ma ne veriujem ni jednoj koja kaze NE......

Jedino ako je frigidna.

Ja sam uvek mastao da imam ogroman stan ili kucu i da imam unutra jdno 10 ak riba i da ih kreshem dok mi ne dosadi, koliko god mogu a kad vise ne budem mogao da se lickaju medjusobno, pa da ih gledam....
 
geisha:
ma kakva dvojica, to je malo, ja mastam da dodju petorica da me razvale, i to naravno sa kurcinama od pola metra kao sto svi forumasi imaju...... :lol:


Hahahahahahahah, joj dobra is nema sta.

A ondas ja kazem "ko ti kriv kad si razvaljena pa ti treba pola metra a nije ti dosta prosecan od 25cm..." :lol:
 
Aleksej_BASO:
Hahahaha a joj brate koji si ti lik!

Ma ne veriujem ni jednoj koja kaze NE......

Jedino ako je frigidna.

Ja sam uvek mastao da imam ogroman stan ili kucu i da imam unutra jdno 10 ak riba i da ih kreshem dok mi ne dosadi, koliko god mogu a kad vise ne budem mogao da se lickaju medjusobno, pa da ih gledam....


Ni ja ne verujem kad kazu ne, ali sta mozes kad su takve.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top