Quantcast

ISPLIVAO ŠOK SNIMAK: Goli Kristijan i pevačica u vreloj akciji pod tušem - overili svaki deo hotela!

Mr.Infinity

Elita
Poruka
16.976

ISPLIVAO ŠOK SNIMAK: Goli Kristijan i pevačica u vreloj akciji pod tušem - overili svaki deo hotela!​

Sve slobodniji sa pevačicom.

Kristijan Golubović nedavno je u Zadruzi prevario svoju suprugu sa pevačicom Kristinom Spalević sa kojom je sve prisniji i slobodniji.
I ovo jutro obeležile su nove "varnice", a dok su ostali zadrugari uveliko spavali oni su se u hotelskoj sobi mazili u krevetu.

https://mondo.rs/Zabava/TV/a1470780/kristijan-golubovic-kristina-spalevic-seks-zadruga.html

Kakva moralna gromada zar ne? Pravi je hrišćanin! :hahaha:

Ma dajte narode molim vas! Običan folirant i estradni kriminalac.

Sem toga ovo je sva lažirano.

Već sledećeg dana kao fora oglasila se njegova supruga sa pričom kako mu je sve oprostila.

To je sve tako lažno i namešteno.

Poslednja izmena od moderatora:

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
10.450

ISPLIVAO ŠOK SNIMAK: Goli Kristijan i pevačica u vreloj akciji pod tušem - overili svaki deo hotela!​

Sve slobodniji sa pevačicom.

Kristijan Golubović nedavno je u Zadruzi prevario svoju suprugu sa pevačicom Kristinom Spalević sa kojom je sve prisniji i slobodniji.
I ovo jutro obeležile su nove "varnice", a dok su ostali zadrugari uveliko spavali oni su se u hotelskoj sobi mazili u krevetu.

https://mondo.rs/Zabava/TV/a1470780/kristijan-golubovic-kristina-spalevic-seks-zadruga.html

Kakva moralna gromada zar ne? Pravi je hrišćanin! :hahaha:

Ma dajte narode molim vas! Običan folirant i estradni kriminalac.

Sem toga ovo je sva lažirano.

Već sledećeg dana kao fora oglasila se njegova supruga sa pričom kako mu je sve oprostila.

To je sve tako lažno i namešteno.
Pa koliko sam ja shvatio, taj je dekintiran totalno, 3/4 zivota proveo je u prdekani, puste ga iz zatvora, on za tjedan dana na ulici pokusa prodati mrvicu droge i odmah padne pa ga buksaju na iducih 4, 5 godina.
I neku boracku karijeru je pokusao, pa ga neki siptarski anonimus natamburao.
Totalni pehist.
Eto, nasao si covjek legalan izvor zarade, majmunise se pred kamerom za pare i ne mora u zatvor.

Evo ga u Zadru s mojim srednjoskolskim kolegom:

kristijan%20golubovic%20goles%20%285%29_v0001.jpg

GIDEON

Domaćin
Poruka
4.497
Pa koliko sam ja shvatio, taj je dekintiran totalno, 3/4 zivota proveo je u prdekani, puste ga iz zatvora, on za tjedan dana na ulici pokusa prodati mrvicu droge i odmah padne pa ga buksaju na iducih 4, 5 godina.
I neku boracku karijeru je pokusao, pa ga neki siptarski anonimus natamburao.
Totalni pehist.
Eto, nasao si covjek legalan izvor zarade, majmunise se pred kamerom za pare i ne mora u zatvor.

Evo ga u Zadru s mojim srednjoskolskim kolegom:
Nije uvek dekintiran, kada proda robu dodje i do kinte.:lol: Nije on bas toliko bio u zatvoru kao sto prica, tacnije nikada nije izdrzao punu kaznu. Poslednji put je dobio 8 godina, otisao na odsluzenje 2016te i evo, vec godinu dana na slobodi.

Mr.Infinity

Elita
Poruka
16.976
Nije uvek dekintiran, kada proda robu dodje i do kinte.:lol: Nije on bas toliko bio u zatvoru kao sto prica, tacnije nikada nije izdrzao punu kaznu. Poslednji put je dobio 8 godina, otisao na odsluzenje 2016te i evo, vec godinu dana na slobodi.
Nije baš na slobodi robija u zadruzi. :mrgreen:

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
10.450
Ja otkako citam o njemu znam da je po nekim zatvorima.
Grcka, Srbija, Njemacka, taj zatvore obilazi kao turisticke znamenitosti.

:mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.