Islamofasisti pokazali snimak Kostunice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A meni se postavlja pitanje zašto nisi naveo da citiraju B92:roll: :lol:

The Hague. Bosnia and Herzegovina representative showed International Criminal Court in The Hague a video recording on which Vojislav Kostunica is seen together with Bosnian Serbs in Sarajevo outskirts, Serbian radio station B92 informs
 
Alekasandar2:
http://www.focus-fen.net/index.php?catid=125&newsid=83798&ch=0

Snimak pokazuje Kostunicu u bosni kako dvogledom gleda Srpske polozaje i prica kako sa ovih polozaja ne treba odstupiti i "gde treba da budu Srpske granice"

Meni s postavlja pitanje:
A sto si onda isporucio Slobu u Hag?
:confused:

Брате, трабало је да се запиташ какве везе има тај снимак са наводним геноцидом и Србијом...Коштуница није био никакав државни фактор тада...

А, Коштуница је иначе био против таквог изручивања Хагу, ако се сећаш.
 
Arhangel NS:
Брате, трабало је да се запиташ какве везе има тај снимак са наводним геноцидом и Србијом...Коштуница није био никакав државни фактор тада...

А, Коштуница је иначе био против таквог изручивања Хагу, ако се сећаш.


Ma mogao je da spreci da je hteo.

Ja sam lepo rekao da su snimak pokazale Muje, a nema nikakve veze sa bilo cim, kao ni same muje.
 
B92 je medju prvima javio i da je uhapšen mladić, pa ništa:roll:
I baš me zanima kako je Koštunica mogao da spreči izručenje Miloševića, kada je izručen tajno.
Ili misliš da je trebalo da digne vojsku, šta?
Da se opet puca zbog Miloševića?
ne svidja mi se način na koji je izručen, a mislim da je tamo gde mu je i mesto iako bi mi ovde imali za što šta da mu sudimo8-)
 
DellBoy-011:
I koliko bi želeo još ljudi da pogine?
Odakle si ti?
Jesi bio ovde kada su nas bombardovali?
jesi došao da braniš?
Jel znaš ti tačno ko je Franco?

Vidis, 2000. su na vlast dosli ljudi koji su u roku od tri dana pohapsili 11,000 ljudi, koliko je malo falilo da krenu da ubijaju po kucama? Kako su poceli da streljaju osumnicene?
gradjanski rat?
djindjic je bio spreman i na to, Zivkovic na sve da zadrzi vlast.

Francisco Franco-Caudillo Del Espana Por La Nome De Dios...
nesto malo znam o istoriji.
 
Alekasandar2:
Vidis, 2000. su na vlast dosli ljudi koji su u roku od tri dana pohapsili 11,000 ljudi, koliko je malo falilo da krenu da ubijaju po kucama? Kako su poceli da streljaju osumnicene?
gradjanski rat?
djindjic je bio spreman i na to, Zivkovic na sve da zadrzi vlast.

Francisco Franco-Caudillo Del Espana Por La Nome De Dios...
nesto malo znam o istoriji.

Akcija Sablja bila je 2003 godine.
Od 11000 uhapšenih 99% su bili ljudi sa kriminalnim dosijeom: narko dileri, ubice i ostali.
Niko nije streljan, osim dvojice glavno osumnjičenih za ubistvo Premijera ove zemlje, bar ja mislim da su streljani.
Ma šta ja mislio o Zoranu Djindjiću ON JE STRELJAN na ulazu u zgradu Vlade Republike Srbije.

Vidim koliko znaš o istoriji, ovo je bilo pre par godina:roll:
 
DellBoy-011:
Akcija Sablja bila je 2003 godine.
Od 11000 uhapšenih 99% su bili ljudi sa kriminalnim dosijeom: narko dileri, ubice i ostali.
Niko nije streljan, osim dvojice glavno osumnjičenih za ubistvo Premijera ove zemlje, bar ja mislim da su streljani.
Ma šta ja mislio o Zoranu Djindjiću ON JE STRELJAN na ulazu u zgradu Vlade Republike Srbije.

Vidim koliko znaš o istoriji, ovo je bilo pre par godina:roll:

Нарко-мафијаш, издајник, развратник и србомрз ЗОРАН ЂИНЂИЋ је страдао у мафијашком обрачуну - уцмекали су га исти они који су га и довели на власт. То шта се је касније догађало, ДОС-гејовска "Сабља", је само био вампирски пир највећих бедника у историји Срба и Србије. Једна банда се је једноставно мафијашки обрачунавала са другом исто таквом мафијашком бандом и на тај начин нанела највише штете Србима и Србији. Даће Бог да се искорени тај кукољ из свете земље Србије. Што се тиче самог Коштунице мора се констатовати да је УПРАВО ОН БИО ТА ЈАЛОВА БЕДЕВИЈА НА ЧИЈИМ САПИМА ЈЕ ДОС-гејовски шљам ДОЈАХАО НА ГРБАЧУ СРБА У СРБИЈИ. Ко са ђаволом тикве сади, кад-тад, добије на главу највећу лудају. Веома ми је жао велике већине ДСС-оваца, многе од њих и лично познајем и знам да су патриоте и не заслужују да их један такав кукавица предводи...
 
Alekasandar2:
Vidis, 2000. su na vlast dosli ljudi koji su u roku od tri dana pohapsili 11,000 ljudi, koliko je malo falilo da krenu da ubijaju po kucama? Kako su poceli da streljaju osumnicene?
gradjanski rat?
djindjic je bio spreman i na to, Zivkovic na sve da zadrzi vlast.

Francisco Franco-Caudillo Del Espana Por La Nome De Dios...
nesto malo znam o istoriji.
govedo smrdljivo!
prvi dan kad zivkovic nije imo podrshku u skupshtinu, raspisao je izbore!!!

prvi dan kad voja nije imo, poslao miliciju i reko jadnicima da nece skoro sunce da vide ako kojim sluchajem ne glasaju kako treba!!!

al ti si smrdljivo govedo, shta tebi znache chinjenice...
 
Krstan:
Нарко-мафијаш, издајник, развратник и србомрз ЗОРАН ЂИНЂИЋ је страдао у мафијашком обрачуну - уцмекали су га исти они који су га и довели на власт. То шта се је касније догађало, ДОС-гејовска "Сабља", је само био вампирски пир највећих бедника у историји Срба и Србије. Једна банда се је једноставно мафијашки обрачунавала са другом исто таквом мафијашком бандом и на тај начин нанела највише штете Србима и Србији. Даће Бог да се искорени тај кукољ из свете земље Србије. Што се тиче самог Коштунице мора се констатовати да је УПРАВО ОН БИО ТА ЈАЛОВА БЕДЕВИЈА НА ЧИЈИМ САПИМА ЈЕ ДОС-гејовски шљам ДОЈАХАО НА ГРБАЧУ СРБА У СРБИЈИ. Ко са ђаволом тикве сади, кад-тад, добије на главу највећу лудају. Веома ми је жао велике већине ДСС-оваца, многе од њих и лично познајем и знам да су патриоте и не заслужују да их један такав кукавица предводи...
Krstane, ovim završavaš učešće na Forumu Krstarice.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top