Quantcast

Исламизација Европе

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
14.209
Screenshot_2020-03-07-23-26-19.png

Lažu ih i nagovaraju da krenu u Evropu.

Poruka
8.109
Већ сам писао о томе, али поновићу. До које мере је ислам пореметио и променио Европу, говори чињеница да ЛГБТ популација са традиционалне левичарске позиције се окреће ка десници.
Левица их пушта низ воду, јер сматрају да ће добити нове гласове од секуларних муслимана, али то је све дневно-политичка акција.

Boris Grušenko

Elita
Moderator
Poruka
19.708
Сада је јасно да избеглице нису само из Сирије,нису породице,нема жена и деце...ово је ,како и Мађарски премијер Орбан каже,ВОЈСКА:
Питање је чија је то војска, и који јој је циљ,ко све то финансира,и да ли је Европа у стању да се одбрани од те пошасти.
Коме је у интересу исламска Европа,и зашто.
Onima iz zapadnjačke administracije i duboke države koji već decenijama dobijaju milijarde od Arapa.

Dok su islamisti u Bosni sekli glave srpskim vojnicima SAD i NATO im je pružala podršku iz vazduha isto kao i na Kosovu. Orbanova Mađarska je priznala islamističku tvorevinu okupirano Kosovo a buni se protiv migranata.

Sada je vreme da se i Zapad neposredno upozna sa vrednostima slatkog islama.

FDDD

Ističe se
Poruka
2.544
Odes iz Srbije sa tako nekom pricom ne valja ti drzava dodjes u Nemacku pa ti ni ona ne valja ne moze da se ugodi nezadovoljnim ljudima
Ne valja! Ako nekad dodjes ovde, osetices nepravdu o kojoj i Nemci pricaju. Zasto da deo moj rada i truda poklonis, das nekome ko to ne zasluzuje, bez tvog znanja i saglasnosti? I ja sam bio neverni Toma dok nisam dosao ovde. Nadam se da mozes da ukapiras ovo.

Poruka
20.948
recimo da misle ljudi da idu u civilizaciju i da treba da spreme teren za dolazk porodice, ato mladje sto je sklanjaju od rata koji je evropa izazvala svojim potrebama za novim radnicima i novim resursima, preko svog poltrona NATO vojske...
Што не иду у СА, Јордан, Емирате... међу сабраћу, него у омрзнуту Европу, међу "невјернике"?
Морам признати да их не волим видјети.

Peconi123

Poznat
Poruka
8.682
Ne valja! Ako nekad dodjes ovde, osetices nepravdu o kojoj i Nemci pricaju. Zasto da deo moj rada i truda poklonis, das nekome ko to ne zasluzuje, bez tvog znanja i saglasnosti? I ja sam bio neverni Toma dok nisam dosao ovde. Nadam se da mozes da ukapiras ovo.
A u kom delu sam ja rekao da nisi u pravu? Samo pricam o ljudima koji recenicama tipa "pa to nema nigde samo kod nas"ili " takve stvari se rade samo u Srbiji znas kad bi to tako smelo u ..." pljuju po Srbiji pa onda kad odu u te drzave koje hvale shvate da nije tako samo kod nas

FDDD

Ističe se
Poruka
2.544
A u kom delu sam ja rekao da nisi u pravu? Samo pricam o ljudima koji recenicama tipa "pa to nema nigde samo kod nas"ili " takve stvari se rade samo u Srbiji znas kad bi to tako smelo u ..." pljuju po Srbiji pa onda kad odu u te drzave koje hvale shvate da nije tako samo kod nas
Ja sam tako razumeo, ok. Mnogo stvari je bolje nego u Srbiji a neke su i gore. Kad ti neko otkida od usta onda to zna najvise da zaboli.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.