dakicaa
Početnik
- Poruka
- 36
Pozdrav svima! 
Javljam se da malo aktiviramo temu oko Sheina, pošto vidim da je trenutno baš popularan.
Iskreno, razumem zašto su se ljudi „navukli“, posebno mi žene
— za relativno mali novac može da se nađe dosta lepih i sasvim solidnih stvari.
Primećujem i da su neke prodavnice počele da naručuju sa Sheina pa dalje preprodaju robu po većim cenama, ali da se vratim na moj problem.
Prvi put sam poručivala sa Sheina i uzela sam dva para cipela. Nažalost, pogrešila sam veličinu. Delimično sam se oslonila i na Ai preporuku za broj, pošto prvi put naručujem, pa sam mislila da će pomoći oko procene veličine — međutim nije baš ispalo najbolje
Kod jednog modela je trebalo da uzmem veći broj jer je zatvoren model, dok je drugi otvoren, pa sam se zbunila između jednog i dva broja.Ali lepo je stigao paket, nisu oštećeni, isti kao sa slike — sve je super, samo je veličina problem.
Zanima me šta biste mi preporučili:
da pokušam return/refund opciju (samo prvo moram da istražim kako tačno funkcioniše i da li postoji mogućnost dodatnih troškova/carine),Ai mi kaže da se za ove manje pakete često ne vraća roba, nego samo refundira novac, ali iskreno nisam sigurna koliko je to tačno i kako uopšte funkcioniše u praksi, pa više ne znam koliko da se oslonim na Ai...
ili
da jednostavno zadržim ove cipele i naručim nove odgovarajuće veličine?
Cela porudžbina me je izašla oko 2419 dinara jer sam imala popust za prvu kupovinu od 50%, pa nisam sigurna da li mi se uopšte isplati da se petljam sa return procedurom.
Usput, čula sam i da kupovina ne treba da prelazi vrednost od 50€ po paketu zbog carine — KOSTAĆE BOGA OCA, bar tako pričaju
Iskreno, ne bi me ni čudilo, svašta rade jer većina ljudi nije dovoljno upućena, pa možda nekome i ova informacija znači 
Ako je neko imao iskustva sa vraćanjem obuće na Shein, značio bi mi savet. Hvala unapred!
Javljam se da malo aktiviramo temu oko Sheina, pošto vidim da je trenutno baš popularan.
Iskreno, razumem zašto su se ljudi „navukli“, posebno mi žene
Primećujem i da su neke prodavnice počele da naručuju sa Sheina pa dalje preprodaju robu po većim cenama, ali da se vratim na moj problem.
Prvi put sam poručivala sa Sheina i uzela sam dva para cipela. Nažalost, pogrešila sam veličinu. Delimično sam se oslonila i na Ai preporuku za broj, pošto prvi put naručujem, pa sam mislila da će pomoći oko procene veličine — međutim nije baš ispalo najbolje
Kod jednog modela je trebalo da uzmem veći broj jer je zatvoren model, dok je drugi otvoren, pa sam se zbunila između jednog i dva broja.Ali lepo je stigao paket, nisu oštećeni, isti kao sa slike — sve je super, samo je veličina problem.
Zanima me šta biste mi preporučili:
da pokušam return/refund opciju (samo prvo moram da istražim kako tačno funkcioniše i da li postoji mogućnost dodatnih troškova/carine),Ai mi kaže da se za ove manje pakete često ne vraća roba, nego samo refundira novac, ali iskreno nisam sigurna koliko je to tačno i kako uopšte funkcioniše u praksi, pa više ne znam koliko da se oslonim na Ai...
ili
da jednostavno zadržim ove cipele i naručim nove odgovarajuće veličine?
Cela porudžbina me je izašla oko 2419 dinara jer sam imala popust za prvu kupovinu od 50%, pa nisam sigurna da li mi se uopšte isplati da se petljam sa return procedurom.
Usput, čula sam i da kupovina ne treba da prelazi vrednost od 50€ po paketu zbog carine — KOSTAĆE BOGA OCA, bar tako pričaju
Ako je neko imao iskustva sa vraćanjem obuće na Shein, značio bi mi savet. Hvala unapred!