Quantcast

Iskustva sa ginekolozima

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
ok ona nije ginekolog ali valjda ima slucajeva da su od toga proshle ciste. samo prenosim ono shto sam chula :I

nek ti chitaju molitve za zdravlje, shta znash mozhd ai to upali...akosi josh u tom fazonu... ha ha.

Snezna_kraljica

Domaćin
Poruka
3.729
?:
to je "Lora" tako se zove metoda i osecam se ko da uvlacim nekog u sektu a nije josh spreman.

ne znam na mene to bash ne deluje ali mozda na nekog deluje. hi hi. srecno sa ginekolozima meni su dali neku mast od koje mi gljivice nisu proshle tako da se povremeno ceshkam
LORA? To je ono sto ima u Ruskom domu? :D :D :D Kao, nesto nutricionisticki i za zdrav zivot? :D :D :D
(ne mogu da verujem da se jagodica i ja tako dobro razumemo :lol: )

A bas fino sto si nas izvestila da se ceskas... :lol: Luda si skroz ;)

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Snezna_kraljica:
Drage Zene,

Zanimaju me vasa iskustva: da li primecujete razliku u odnosu prema vama izmedju ginekologa zaposlenih u privatnim i drzavnim ordinacijama?

Ja sam do sada imala iskustva samo sa drzavnima i mogu reci da bas nesto i nisam zadovoljna… Recimo, na osnovu ultrazvuka je zakljucila da imam policisticne jajnike. I rekla mi “Sigurno si pod stresom. Moras malo da spustis loptu”. Dakle, nikakvi lekovi, nista. Izgleda da sam nesto propustila.... Od kada je to NORMALNO imati policisticne jajnike?:?

Sa druge strane, cula sam da privatni ginekolozi vrse neke preglede i analize koje nisu potrebne, samo zato sto se to dodatno i skupo placa.

Zato pitam:

Kakva su vasa iskustva? Kako ste nasle meru u svemu?

Koliko ste losih iskustava sa ginekolozima imale, pre nego sto ste naisle na nekog kojim ste zadovoljne?;)
Iskreno, nisam imala losih iskustava..jer sam i ginekologa u ljubljani i ginekologinju u beogradu nasla po preporuci drugih, tako da sam i sama zadovoljna.

A da, oboje su privatnici. Nikada nisam bila kod ginekologa u drzavnim bolnicama.

S

SINDI

Gost
Struja:
nisi u startu seljancura ako osecas nelagodnost prema muskarcima Vaginekolozima. stvar je u opustenosti. nemoj se time opterecivati.mada, oni su nezniji i rekla bih spremniji da te saslusaju i savetuju.blazi su.sto se tice gledanja intimnih delova, draga on se toliko toga nagledao da predpostavljam da te delove i ne gleda drugacije nego sto bi ti reumatolog pregledao zglobove.
jes:)
sticajem okolnosti, ceo zivot mi je ginekolog muskarac..samo u par situacija, kad je moj lekar bio na godisnjem ili sl, pregledala me zena..i htela sam da je isamaram kako je bila gruba i bahata:-? ne znam da li je pravilo, ali eto..moje iskustvo

inace, vec godinama idem kod ginekologa u drzavnu ustanovu, a kod privatnika samo kad su neki specijalisticki pregledi(vezano za trudnoce, i bla, bla)...kod njega sam otisla po preporuci prijatelja , takodje lekara, i covek je stvarno genijalac...mislim da to da li je neko dobar lekar ili nije, nema vise toliko veze da li radi privatno ili ne...:roll:

tarabica

Domaćin
Poruka
3.750
Ako mozes da biras, bolje idi kod privatnog. Kad toliko placas on/ona mora da bude pristojan, ljubazan, fin i da iskoristim taj izraz nezan. Drzavne bas briga (ne sve), primice platu u svakom slucaju :evil: . Ako mu je iole stalo do profesionalne reputacije, privatnik te nece slati na hiljade nepotrebnih analiza, pa da ga proglase za derikozu.

A

anakin

Gost
privatni naravno....ja ne znam odakle ideja drzavnim klinikama da ti kazu da se skines, onda te posalju u sobu gde stojis sa jos 6 golih zena?
mislim, kome je ovo palo na pamet? da ne potrosimo 30 sec dragocenog vremena tako sto cemo skinuti gace kad treba a ne ko u konc logoru...yebote, stojis go i cekas ko na pokretnoj traci...
dozivela ja ovo sad u Beogradu a uvek idem kod privatnog...i sad odem u Institut za majku i dete i eto kako sam se provela...
stvarno jezivo iskustvo...i ne daj boze da si stegnut ili nesto...nema se bre vremena!!! znaci, gura se stetoskop na silu, opustila se ti ili ne...a hladan stetoskop, u sobi se oblaci vec jedna zena...
e da, a na ultrazvuku (vaginalnom, znaci bez gaca, jel da) me poslali u sobu iza paravana...a paravan je pored kreveta gde lezi devojka...pazi, nemas gde da se okrenes...i tako smo se nas dve gologuze gurale u paravanu pola metra sa pola metra jer je doktorka histerisala Ajde, ajde, sta davite i sta se stidite ko da se nikad niste skinule u zivotu....ej bre????
obaska sto me je sve bolelo dva dana posle...kako i ne bi...znate sta znaci gurnuti na silu metalni stetoskop? pa jos nekoliko puta...
da im ***** malo mater...nikad vise kod drzavnog....

slatko volim :))

Aktivan član
Poruka
1.102
anakin--a u kom delu u Institutu si bila? Ja sam bila u onom delu za adolescente i omladinu, i tamo je bilo ok, i doktori i tretman , cak sam bila prijatno iznenadjena.. A izgleda da si ti bila u nekom drugom delu ..
A dobro si i prosla, bila samo jedna devojka prisutna..Mojoj drugarici je uslo 15 studenata i svi je pregledali, Boze sacuvaj..

slatko volim :))

Aktivan član
Poruka
1.102
pa da, u Institutu su uglavnom sve trudnice, porodilje i bebe, osim te odvojene zgrade za omladinu--inace, u tom delu su svi doktori ok i ljubazni i profesionalni, nemam nista osim pohvale..

btw, pricala mi drugarica da je kod nase doktorke dosla devojka iz nekog sela od nekih 18-19 godina i dovela sestru, klinku od 13-14 godina sa stomakom do zuba, u 6-om mesecu, da doktorka uradi abortus :shock:
kaze drugarica da je ova starija plakala i preklinjala doktorku da "sredi" bebu, i drala se u hodniku : "kako ja sad nju kuci da vratim?? Sta da radim?! " A doktorka : "Nista, sacekajte 3 meseca da se rodi"

Ma haos tamo..

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
Snezna_kraljica:
(znam da nije mesto, ali… Cudno je, zar ne? Zene su poznate kao nezne, emotivne, brizne… A muskarci kao lovci, racionalisti i slicno. Kako je onda moguce da su muskarci-ginekolozi nezniji od zena u istom poslu?)
a ovaj poshtuje pic.ku jer mu je bitna a ovoj smeta ako ima bolju nego shto je njena ! konkurencija

Peta W.

Poznat
Poruka
9.787
U pochetku sam ishla kod drzhavnog u Zmaj Ognjena Vuka... tamo me je dochekivala jedna nadrndana,sachuvaj me Bozhe..samo shto se ne izviche na mene..mislim se "Zheno,i ovako mi je neprijatno,ne otezhavaj mi stvari" i u toj frci se ne usudim pola stvari da je pitam. Sad idem opet kod drzhavnog,ali na Novom Naselju. Chovek je u godinama,fin,kulturan,ljubazan i spreman za razgovor i gnjavazhu,jer ga udavim svaki put kad odem. I ima vremena na pretek da slusha sve moje tripove "mislim da imam ovo ili ono" :lol: I nije skup. :wink:

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
Snezna_kraljica:
LORA? To je ono sto ima u Ruskom domu? :D :D :D Kao, nesto nutricionisticki i za zdrav zivot? :D :D :D
(ne mogu da verujem da se jagodica i ja tako dobro razumemo :lol: )
e to ali nije nutricionisticki, nego kao obnavljash se, nisi bolestan, blabla : )) idu uglavnom babe i ja sam ishla ; ))) vish kako sam plodna po netu mora da je zato
e stvarno kao pomayhe za neke ebene bolesti tipa mul.skl...tako kazhu..eto ...bice krajem marta valjda

sam mnogo pocela da se yagledam te fali ovo te dali ono...aaa treba opushteno

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
tarabica:
Ako mozes da biras, bolje idi kod privatnog. Kad toliko placas on/ona mora da bude pristojan, ljubazan, fin i da iskoristim taj izraz nezan.
e druga su neshto pogresno lecili privatnici...bash ginekolozi. tj urolozi : ) : )
valjda e pitacu ga ako budemo ishli da gledamo film! bash cu imati temu za razgovor.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.