G
Gost31
Gost
Hajde da svi koji su imali pozitivna iskustva sa astrologom napisu par redaka o tome.Ne morate da navodite ko vam je radio horoskop,vec koliko je bio tacan,koliko je vremena proslo od tada i koliko se ispunilo od recenog.Ovo me interesuje prvenstveno zbog toga sto sam negde napola-niti verujem,niti ne verujem.Zelela bih da mi pomognete u dilemi koliko ima istine u astrologiji.
Pre desetak god mi je citala natalnu devojka kojoj je astro bio hobi. Sve je bilo u istinitim okvirima, sto se tice proslosti, a i "buducnost" se ispostavila takvom. Tako sam se i sama zainteresovala za astro. Usput sam tutkala kartu pred svakog ko se izjasnio da je ljubitelj iste, kacila na forume.. ali je to bilo bas smesno i ocajno sa moje strane
Mislim da je realna cena oko 50e za natal i konsultacije.