Quantcast

Iskustva na VMA, što detaljnije

rechner27

Aktivan član
Poruka
1.922
Ćao svima, želim upisati VMA ali ne znam kakva je akademija,kakvi su uslovi, itd.
Zamolila bih vas ako bi mogli da mi napišete detaljnije vaša iskustva i kakva je uopšteno akademija. Puno vam hvala svima u napred.
Sve sto ti mogu reci je da diploma svake institucije koja je priznata a tice se medicine, zlata ce vredeti u buducnosti. Znam samo jednog koji je to zavrsio i nije mu lose danas u zivotu. Vrata ce ti biti svuda otvorena. U Svedskoj lekari imaju plate da se smrznes, u Nemacku ulaze kao prasina u usisivac. Sto se tice same akademije, ne verujem da su uslovi studija losi, ako uzmemo u obzir da je to jedina medicinska institucija u ovoj zemlji koja necemu vredi i gde rade pravi strucnjaci. /uglavnom/

uniqweeb

Početnik
Poruka
5
Sve sto ti mogu reci je da diploma svake institucije koja je priznata a tice se medicine, zlata ce vredeti u buducnosti. Znam samo jednog koji je to zavrsio i nije mu lose danas u zivotu. Vrata ce ti biti svuda otvorena. U Svedskoj lekari imaju plate da se smrznes, u Nemacku ulaze kao prasina u usisivac. Sto se tice same akademije, ne verujem da su uslovi studija losi, ako uzmemo u obzir da je to jedina medicinska institucija u ovoj zemlji koja necemu vredi i gde rade pravi strucnjaci. /uglavnom/
Hvala ti puno, ovaj odgovor mi puno znači.
Nadam se da ću uspeti, i da će sve biti u redu.
Hvala još jednom!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.