ISKUSENJE

dreamy_goca

Početnik
Poruka
37
Ja verena,srecna,zivimo zajedno,ma idila...sve sto sam ikada sanjala...ali...onda oboje upoznamo Njega,visokog,preplanulog,savrsenog-za jednokratnu upotrebu(gresna sam,znam...).Zove na greh...mami i iskusava...vidi On lepo kako je meni i da se ja cepam i lomim...kako uzdisem i grizem usne...sto je najgore,ne prestajem da volim buduceg muza,ne menja se nista medju nama...sex savrsen,on nezan,divan,zaljubljen...slep kod ociju...i to traje...sad bih ja i jare i pare... da ovog ne izgubim a da Njega gricnem.liznem i probam kao cokoladicu...a oni se znaju...Savete ili slicna iskustva molim...
 
dreamy_goca:
Ja verena,srecna,zivimo zajedno,ma idila...sve sto sam ikada sanjala...ali...onda oboje upoznamo Njega,visokog,preplanulog,savrsenog-za jednokratnu upotrebu(gresna sam,znam...).Zove na greh...mami i iskusava...vidi On lepo kako je meni i da se ja cepam i lomim...kako uzdisem i grizem usne...sto je najgore,ne prestajem da volim buduceg muza,ne menja se nista medju nama...sex savrsen,on nezan,divan,zaljubljen...slep kod ociju...i to traje...sad bih ja i jare i pare... da ovog ne izgubim a da Njega gricnem.liznem i probam kao cokoladicu...a oni se znaju...Savete ili slicna iskustva molim...

Kako dati savet zeni koja ne zna sta hoce.Ili prosto ne govori istinu.
Ako buduceg muza stvarno volis i ako vam je sex savrsen....ja razumem da si u iskusenju, ali bas u tolikom...to je malo nerazumljivo.
Ili ne znas sta ustvari hoces, ili ne govoris celu istinu ili si strasno neizivljena kad mozes toliko da se napalis na nekog tipa samo zato sto je visok zgodan i preplanuo a zivis a nekim koga volis i s kim ti je sex savrsen. A povrh svega, tvoj momak i on se znaju. Pa stvarno....
Mislim...daj sredi se.
 
kada tako mozes da pomislis na drugog ,, onda ti taj sadasnji i ne znaci bas mnogo ,, ,,, ili sam to samo ja tolika guska ,, evo ,, sada moze i tarzan na slonu da prodje ,, ja ga ne bi videla
 
lyon69:
Kako dati savet zeni koja ne zna sta hoce.Ili prosto ne govori istinu.
Ako buduceg muza stvarno volis i ako vam je sex savrsen....ja razumem da si u iskusenju, ali bas u tolikom...to je malo nerazumljivo.
Ili ne znas sta ustvari hoces, ili ne govoris celu istinu ili si strasno neizivljena kad mozes toliko da se napalis na nekog tipa samo zato sto je visok zgodan i preplanuo a zivis a nekim koga volis i s kim ti je sex savrsen. A povrh svega, tvoj momak i on se znaju. Pa stvarno....
Mislim...daj sredi se.

:)
potpisujem
 
Neko rece iskusenja su tu da bismo shvatili koliko nam je jak (slab) karakter.
I meni se slicno nedavno dogodilo i uspela sam da se oduprem (a nije bilo lako) tako sto sam sagledala sta dobijam time a sta gubim... Lepo pustis vreme da prodje, bitno je da ti nije stalno u vidnom polju i videces, srce ce ubrzo prestati jako da lupa kada ga vidis, postace sasvim obican.
 
mada opet ,, tebi je doslo iskusenje u vidu prividjenja ha ,,, e to tek vredi videti kako se odupires ,, u sto lepsem pakovanju naidje sve ti jace zagorca zivot kasnije ,, LELE
 
lyon69:
Kako dati savet zeni koja ne zna sta hoce.Ili prosto ne govori istinu.
Ako buduceg muza stvarno volis i ako vam je sex savrsen....ja razumem da si u iskusenju, ali bas u tolikom...to je malo nerazumljivo.
Ili ne znas sta ustvari hoces, ili ne govoris celu istinu ili si strasno neizivljena kad mozes toliko da se napalis na nekog tipa samo zato sto je visok zgodan i preplanuo a zivis a nekim koga volis i s kim ti je sex savrsen. A povrh svega, tvoj momak i on se znaju. Pa stvarno....
Mislim...daj sredi se.

Bas.... :D
 
Znas sta, ja da bih se tako nalozila na nekog frajera pored svog verenika, moralo bi nesto debelo da ne stima medju nama.
Pa ti sad vidi , smisli se, jel jeste ili nije sve ok?
 
Oladi malo..posebno sto se tvoj buduci i taj slatkis znaju..Samim tim sto si u iskusenju imas problem..ne treba ti jos jedan ..da ti se sadasnji i potencijalni yebac druze..sranja se prave daleko od kuce..
 
dreamy_goca:
Ja verena,srecna,zivimo zajedno,ma idila...sve sto sam ikada sanjala...ali...onda oboje upoznamo Njega,visokog,preplanulog,savrsenog-za jednokratnu upotrebu(gresna sam,znam...).Zove na greh...mami i iskusava...vidi On lepo kako je meni i da se ja cepam i lomim...kako uzdisem i grizem usne...sto je najgore,ne prestajem da volim buduceg muza,ne menja se nista medju nama...sex savrsen,on nezan,divan,zaljubljen...slep kod ociju...i to traje...sad bih ja i jare i pare... da ovog ne izgubim a da Njega gricnem.liznem i probam kao cokoladicu...a oni se znaju...Savete ili slicna iskustva molim...
Sta da ti pricam kad sve znas... :-D
Svidja mi se on, tu vise nema price... vise nista nije kao pre... sanjam oblake... i svi na njega lice... ja stvarno ne znam sta mi je... :-D
Poranila si. Iskusenja treba da nastupe tek u braku :lol:
xyz... to je jednacina bez resenja :-D
 
Hocu reci... samo ti znas sta ces... a normalno, najbolje je da zakocis ako mozes... posle moze sve strahovito da se iskomplikuje... onako kako sad ni ne sanjas da moze...
 
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaao.
dobro jutro
protezem se kao macka.tako sam sanjiva.
vernost? ah!
principi? ah! i za to!
ja to nemam i divno mi je.
tako sam sinoc napisala u jednoj poruci.
hihhi bas sam bila zla.
ali samo malo.
sta ce ti savet? bice ti lakse da odlucis?
sta ce ti slicna iskustva?
da bi se tesila?
molim te.odrasla si osoba.
cak je i nikoli glupo sto oseca potrebu da kresne devojku svog najboljeg druga.
a nikola i pored toga sto je ozenjen krese zgodne sestre.
ne znam sta da ti kazem.ziva nisam.
zabrinuta sam.
 
ne mogu da verujem kako smo svi povrsni!
ustremili smo misli na prvi deo.na njenu ocaranost grehom
a prevideli recenicu pri kraju da je njen verenik slep kod ociju itd.
ovo je signalno svetlo
ja bih na ovo obratila posebnu paznju
pogotovo sto se on odjednom pojavio ,a decko ga poznaje.
ne bih bas bila sigurna da nije u pitanju neka provera sa njegove strane.
ne budi curka dakle.odjebi preplanulog lika ko preslikanog iz ljubavnog vikend romana,samo vam fali jos vetar u kosi i kap rose na podnevnom suncu sto se preliva u hiljadu duginih boja
jbt jel ima neki konkurs?
dakle i ako hoces da zadovoljis potrebu nadji nekoga koga niko ne zna.
ako je dotle doslo.znaci da ga prevaris ili da umres.e molim.
i taj ***** se druzi sa tvojim verenikom, a vidi te da se uvijas ko pile na raznju iz samoupravljacke samoposluge?
dakle, jedna i jedan su dva!
 
vidi On lepo kako je meni i da se ja cepam i lomim...kako uzdisem i grizem usne...
e ovo je vrh
pazi situaciju
oni sede za trpezarijskim stolom,jutro.otvoren prozor,zavesa lagano pigrava na svezem jutarnjem povetarcu
ona u nekoj lakoj majicici svilenkastoj ispod koje se diskretno nazire cipkasti brus,prekrstenih nogu u papucicama sa pufnicom lako klati nogicu.sveze depiliranu. i sad idu sva ova njena stenjanja i kolutanja ocima preko jutarnje soljice kafe a preko puta
baja preplanuo,pa sav nekako sija,sa zalizanom kosom,,go do pojasa,dole naravno poluizbledele farmerke,bos, gleda je kroz nabrekle misice plavim ocima.
ma mislim,ljudi samo mi jos fali ton
 
Struja:
vidi On lepo kako je meni i da se ja cepam i lomim...kako uzdisem i grizem usne...
e ovo je vrh
pazi situaciju
oni sede za trpezarijskim stolom,jutro.otvoren prozor,zavesa lagano pigrava na svezem jutarnjem povetarcu
ona u nekoj lakoj majicici svilenkastoj ispod koje se diskretno nazire cipkasti brus,prekrstenih nogu u papucicama sa pufnicom lako klati nogicu.sveze depiliranu. i sad idu sva ova njena stenjanja i kolutanja ocima preko jutarnje soljice kafe a preko puta
baja preplanuo,pa sav nekako sija,sa zalizanom kosom,,go do pojasa,dole naravno poluizbledele farmerke,bos, gleda je kroz nabrekle misice plavim ocima.
ma mislim,ljudi samo mi jos fali ton

Ahahahaha...... :D
 

Back
Top