Iskrenost

SVAKO OD NAS VOLI NA DRUGAČIJI NAČIN, RAZLIČITE OSOBE VOLIMO DRUGAČIJE... Postoji poslovica: Ono što ne znaš, nije se dogodilo!! S druge strane, ukoliko nekoga dovoljno voliš, ( zbog svoje ljubavi - sebičluka ) naćićeš načina da oprostiš.
Iskrenost je sjajna i velika stvar, ali treba biti oprezan s tim, ne treba je zloupotrebljavati :o :!:
 
nekad je lakse opsrostiti, a mnogo teze zaboraviti.oprostis prevaru, ali izgubis poverenje u tu osobu, onda postanes sumnjicav pa i na bezazlene stvari gledas kao na potencijalnu prevaru...i onda se nadjes u zacaranom krugu nepoverenja, svadja, optuzivanja, iz kog je tesko izaci, a da veza ne pukne...ne znam sta bih ja radila u takvoj situaciji
 
iskrena:
Kad bi vam devojka priznala prevaru,da li bi joj oprostili,a da ste vec duze vreme zajedno?

...A da smo duze vreme zajedno?
Da smo duze vreme zajedno,valjda bih je upoznao kako dise.Rec PREVARA ne volim,kad je sex u pitanju,nit PRELJUBA,ali aj...
Pa ne bi mogla da me izlaze,jer kad covek laze,sitnice ga odaju.I ako cekas da ti ona to kaze,pa ona to i ucini,e tek tad eto belaja.Pobogu! Zasto ti je rekla?

Znas ono:
Soso,ja sam video sta sam video,ali ako cujem da varos prica,ne cekaj me kuci :lol: :lol: :lol:
 
Eh, ja to ne bih mogao. Ja sam prevario ljubav svog zivota (yebi ga mlad sam a ne volim da filozofiram) to je saznala, pa mi je na neki nacin vratila (muvala se samo to znam sigurno...) Eh, tu je sad progovorila muska sujeta u meni.

Ne mogu da zamislim kako mu se daje, on je stiska, ona ga grli... ma i sad mi se mozak blokira kad pomislim. Raskinuo sam, jer ne mogu da se pomirim sa tim kao da nije moja... ma ne znam...

Bolno je, patio sam godinama... ali

"Zena mora biti takva da u meni ne izazove cak ni sumnju!"

Gaj Julie Cezar.
 
ja nekad bree sebi ne prashtam...
a kamoli njoj!

kad se to desi...
trebalo je tako...
a ako je trebalo tako - nije potrebno itji na dalje!
:shock:
 
фигхтер:
dadap:
Ja sam oprostila. I nije mi zao. Pogresio je, priznao je. Pored njega sam se osecala fenomenalno, i zaista nije bilo vredno zbog jedne pijane noci sve to upropastiti. Niko od nas nije svetac. Ne sudite prestrogo drugima jer ne mozete biti 100% sigurni kako bi se vi ponasali u tekvoj situaciji. Neke stvari se jednostavno dese...

Slazem se, najlakse je suditi. Nije to.... Draga moja, moze da se desi da se sapletes dok ides niz stepenice i slomis nogu, moze da ti padne saksija na glavu... To su stvari koje se jednostavno dese! Dovodjenje u situaciju da se dva tela spoje je PROCES! To JE TRAJNO VREME! Koliko god kratko, dovoljno da budemo svesni postupka.... To je samo dokaz da u toj vezi nesto nije valjalo. Osudjeno na propast pre ili kasnije. Zato treba spakovati kofere i nastaviti potragu za tom SPECIJALNOM JEDNOM!
Znam, otvorio sam mnogo skoljki preno sto sam nasao biser... Sada me ima, zauvek. Posle prevare nista vise nije isto, magije vise nema, praznina i sumnje... Ako je i bilo, ako ne, nije ni bitno!Razlika izmedju vodjenja ljubavi i seksa je velika! TANTRIZAM je ono cemu treba stremeti posto nadjemo tog/tu posebnu osobu... potpuno jedinstvo duha i tela! Nije lako pobeci od povrsnosti, od iskusenja lakih zadovoljstava ali je nagrada velika! Vodjenje ljubavi nije DESTINACIJA, to je PUTOVANJE!

Ne ne bih oprostio... Ne bih prestao da volim, ali ne bih oprostio. Kada dotaknemo neke nivoe, ne mozemo pristati ni na sta manje....

Pozdrav!
 
Cenim iskrenost. Oprostio bih, ali bih se istovremeno i duboko razočarao, tako da bi sam taj čin najverovatnije predstavljao kraj veze, braka. Nije bitan toliko ni sam čin prevare, koliko period nakon prevare, gde niste sigurni da li je to bilo samo za jednu noc, ili jos uvek traje. Pa onda posmatrate sa kim prica, ko je zove, kad se vraca kuci i ostale gluposti. Treba sebe postedeti takvog ponasanja.
 
Iskrenost= ubedjenje da govorimo istinu (a istina ima raznih , i ne slazu se uvek medjusobno)

Prevara postoji jedino ako te uhvate,a to se obicno desava ako otvaras usta tamo gde ne treba, i pohvalise se drugima o ucinjenom
 

Back
Top