Iskrenost

sad dali bih nekome oprostila prevaru neznam... slagala bih ako bi rekla da bi ili ne... zavisi od situacije... ali sigurno cenim iskrenost ipak treba imati čuku za to... i lakše prebolim najtežu istinu od najmanje laži...
 
Uvijek sam govorila da ne bi nikada oprostila prevaru.Sad da iskreno kažem ,ne znam.
Možda i bih oprostila,ovisi o situaciji.Još kad bi mi priznao.Bolje nego da saznaš od nekog 10-og.
 
A šta bi mi stajalo na putu ka tom oproštaju? Sujeta ili neki drugi ego ili macho trip?

Ako se radi o pravoj ljubavi i incidentu koji se desio jedanput, naravno da bih joj oprostio. Našu ljubav štitim od svega, pa i od posledica tako ekstremnih događaja. Ništa na svetu, pa ni sopstveni ponos (ma šta to značilo), ne bi smelo da mi bude bitnije od toga. :!:
 
NE BIH! Mozda je sirovo, mozda je balkanski, ali ne ne i ne:) U principu volim otvorenu vezu, trazim poverenje ali ga i ukazujem. Nekada je dovoljna i samo sumnja, iako po prirodi nisam sumnjicav, ali prevara se oseti bilo da se desila ili postoji mogucnost da se desi.
 
Ja sam oprostila. I nije mi zao. Pogresio je, priznao je. Pored njega sam se osecala fenomenalno, i zaista nije bilo vredno zbog jedne pijane noci sve to upropastiti. Niko od nas nije svetac. Ne sudite prestrogo drugima jer ne mozete biti 100% sigurni kako bi se vi ponasali u tekvoj situaciji. Neke stvari se jednostavno dese...
 
dadap:
Ja sam oprostila. I nije mi zao. Pogresio je, priznao je. Pored njega sam se osecala fenomenalno, i zaista nije bilo vredno zbog jedne pijane noci sve to upropastiti. Niko od nas nije svetac. Ne sudite prestrogo drugima jer ne mozete biti 100% sigurni kako bi se vi ponasali u tekvoj situaciji. Neke stvari se jednostavno dese...

аха, значи ипак се десе... :roll:
 
фигхтер:
dadap:
Ja sam oprostila. I nije mi zao. Pogresio je, priznao je. Pored njega sam se osecala fenomenalno, i zaista nije bilo vredno zbog jedne pijane noci sve to upropastiti. Niko od nas nije svetac. Ne sudite prestrogo drugima jer ne mozete biti 100% sigurni kako bi se vi ponasali u tekvoj situaciji. Neke stvari se jednostavno dese...

аха, значи ипак се десе... :roll:
Da, kako vama tako i nama.
 
dadap:
фигхтер:
dadap:
Ja sam oprostila. I nije mi zao. Pogresio je, priznao je. Pored njega sam se osecala fenomenalno, i zaista nije bilo vredno zbog jedne pijane noci sve to upropastiti. Niko od nas nije svetac. Ne sudite prestrogo drugima jer ne mozete biti 100% sigurni kako bi se vi ponasali u tekvoj situaciji. Neke stvari se jednostavno dese...

аха, значи ипак се десе... :roll:
Da, kako vama tako i nama.

пих, шта сад да ти одговорим? :wink:
 
timmy:
Izgubljena:
blondi:
sad dali bih nekome oprostila prevaru neznam... slagala bih ako bi rekla da bi ili ne... zavisi od situacije... ali sigurno cenim iskrenost ipak treba imati čuku za to... i lakše prebolim najtežu istinu od najmanje laži...

Slazem se.
verovatno da, u slučaju da je to bilo onako usput bez ponavljanja i ozbiljnosti i da ga neznam
Ja takodje, mada zavisi koliko je velika prevara. :? :? :?
 
али све то има своје...опростиш једном, њој се то свиди, па све рачуна "опићу се мало више, па ће ми ваљда опростити и други пут..."
 
Ja sam oprostio!Ok,nije bila neka prevaretina,poljubila se sa mojim najboljim drugom,sada vec ex.Naljutio sam je tada zesce a on je kao hteo da joj pruzi utehu.Bio je,kaze poljubac a onda ga je odbila jer je valjda skontala sta radi.Hvala joj sto mi je priznala.To bas i nije cesto,a?I dalje sam sa njom,evo vise od 2,5 godine
 
фигхтер:
али све то има своје...опростиш једном, њој се то свиди, па све рачуна "опићу се мало више, па ће ми ваљда опростити и други пут..."

Pre nego sto pocnes razmisljati na taj nacin probaj da odgovoris na prostije pitanje: "sta je to prevara?". U cemu je prevara ako je ona zadovoljila svoju znatizelju, nagon ili ko zna sta vec a voli tebe i samo tebi i ti to znas?
 
ОК, то стоји, али познајем давојке које стварно воле своје дечкоње, али опет са друге стране повремено шврљају...
мислим, много загуљен овај живот.
рецимо ја знам да мени девојка то не би тако лако опростила...уосталом као и ја њој.
зато, ако је девојка права, онда сам за ону варијату - или волиш или не волиш, трећег нема.
 
фигхтер:
ОК, то стоји, али познајем давојке које стварно воле своје дечкоње, али опет са друге стране повремено шврљају...
мислим, много загуљен овај живот.
рецимо ја знам да мени девојка то не би тако лако опростила...уосталом као и ја њој.
зато, ако је девојка права, онда сам за ону варијату - или волиш или не волиш, трећег нема.

Pa to resavate vas dvoje u medjusobnom razgovoru. Znate sta kome smeta a sta "moze da prodje". Navikavate se jedno na drugo.
Pa ljudi i biraju jedne druge prema osobinama koje im odgovaraju.
Najbitnije je poverenje. Ako tog poverenja nema, onda nema nicega.
 

Back
Top