Iskreno was zalim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Owe likowe sa qrtzima preko 18 cm z:D z:D
Oni jadni mogu samo owe odwratne zene koje se sa swima z:D. i swaku drugu ce da samo boli ta negowa welicina z:D
Znaci nemaju sanse kod owih slatkih malih dewojaka z:D
Zao mi je, ispustili ste ga kad ste se rodili z;D
Dok wi patite se sa kojekakwim zenama u 50 tim godinama, mi mozemo da slobodno uziwamo sa newinim dewojkama, i onima koje wrede, i mladjima isto, i ne moramo da se brinemo za nase dewojke z:D
Lepo pise u bibliji, swaka owtza swom stadu, owi sa welikim q owe ruzne i stare, a mi koi smo normalni i idealni mi mozemo sa mladjim dewojkama, i lepsim z:D
ali zato ne mozemo sa starijim i owima sto su sa swima z:cry: z:cry:
kako li cu preziweti to z:( z:( z:(
:rotf:
 
Owe likowe sa qrtzima preko 18 cm z:D z:D
Oni jadni mogu samo owe odwratne zene koje se sa swima z:D. i swaku drugu ce da samo boli ta negowa welicina z:D
Znaci nemaju sanse kod owih slatkih malih dewojaka z:D
Zao mi je, ispustili ste ga kad ste se rodili z;D
Dok wi patite se sa kojekakwim zenama u 50 tim godinama, mi mozemo da slobodno uziwamo sa newinim dewojkama, i onima koje wrede, i mladjima isto, i ne moramo da se brinemo za nase dewojke z:D
Lepo pise u bibliji, swaka owtza swom stadu, owi sa welikim q owe ruzne i stare, a mi koi smo normalni i idealni mi mozemo sa mladjim dewojkama, i lepsim z:D
ali zato ne mozemo sa starijim i owima sto su sa swima z:cry: z:cry:
kako li cu preziweti to z:( z:( z:(
:rotf:

A po čemu si ti to normalan i idealan naspram drugih muškaraca?!:manikir:
 
jel su to neki kompleksi ili se meni samo cini......

Pa twoji odgowori su u widu jedne recenice i to jedwa prosto prosirene z:D
Znaci ne znas ni da napises odgowor sa argumentima z:D
Eto to je tip zena koje snosaj efendija moze d aima z:D
Nowalista, i ti zajedno cinite dream team z:D. Swako bi was hteo, i ja jako zalim sto was ne mogu imati z:cry: pa ja onda moram sa swojom slatkom maloletnom dewojkom z:D
 
brate, razumem sta zelis da kazes...ali to neces moci objasniti ovde, zato se ne trudi...

Pa nemam ja sta da objasnim, bolje da oni objasne blagodeti da te nesto boli z:D
Swakoj normalnoj dewojtzi/zeni je jasno, a oni moraju da objasne
tipa nowalista, owa owde, i ostale westitze z:D
Mada neka ih, zajedno snosaj efendija i ostali sa 30 cm, slobodno mogu da uziwaju u njihowim blagodetima z:D
jos kaze snosaj efendija da je welicina najbitnija stwar u braku z:D z:D
loodilo z:D
 
Pa twoji odgowori su u widu jedne recenice i to jedwa prosto prosirene z:D
Znaci ne znas ni da napises odgowor sa argumentima z:D
Eto to je tip zena koje snosaj efendija moze d aima z:D
Nowalista, i ti zajedno cinite dream team z:D. Swako bi was hteo, i ja jako zalim sto was ne mogu imati z:cry: pa ja onda moram sa swojom slatkom maloletnom dewojkom z:D
recenica jedna ali vredna.....odavno sam izasla iz fazona pismenih zadataka......

Nowalista......na nju se przis......pa ti zao sto te nece......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top