Quantcast

Iskreno was zalim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Owe likowe sa qrtzima preko 18 cm z:D z:D
Oni jadni mogu samo owe odwratne zene koje se sa swima z:D. i swaku drugu ce da samo boli ta negowa welicina z:D
Znaci nemaju sanse kod owih slatkih malih dewojaka z:D
Zao mi je, ispustili ste ga kad ste se rodili z;D
Dok wi patite se sa kojekakwim zenama u 50 tim godinama, mi mozemo da slobodno uziwamo sa newinim dewojkama, i onima koje wrede, i mladjima isto, i ne moramo da se brinemo za nase dewojke z:D
Lepo pise u bibliji, swaka owtza swom stadu, owi sa welikim q owe ruzne i stare, a mi koi smo normalni i idealni mi mozemo sa mladjim dewojkama, i lepsim z:D
ali zato ne mozemo sa starijim i owima sto su sa swima z:cry: z:cry:
kako li cu preziweti to z:( z:( z:(
:rotf:

Poruka
22.664
Owe likowe sa qrtzima preko 18 cm z:D z:D
Oni jadni mogu samo owe odwratne zene koje se sa swima z:D. i swaku drugu ce da samo boli ta negowa welicina z:D
Znaci nemaju sanse kod owih slatkih malih dewojaka z:D
Zao mi je, ispustili ste ga kad ste se rodili z;D
Dok wi patite se sa kojekakwim zenama u 50 tim godinama, mi mozemo da slobodno uziwamo sa newinim dewojkama, i onima koje wrede, i mladjima isto, i ne moramo da se brinemo za nase dewojke z:D
Lepo pise u bibliji, swaka owtza swom stadu, owi sa welikim q owe ruzne i stare, a mi koi smo normalni i idealni mi mozemo sa mladjim dewojkama, i lepsim z:D
ali zato ne mozemo sa starijim i owima sto su sa swima z:cry: z:cry:
kako li cu preziweti to z:( z:( z:(
:rotf:
A po čemu si ti to normalan i idealan naspram drugih muškaraca?!:manikir:

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
jel su to neki kompleksi ili se meni samo cini......
Pa twoji odgowori su u widu jedne recenice i to jedwa prosto prosirene z:D
Znaci ne znas ni da napises odgowor sa argumentima z:D
Eto to je tip zena koje snosaj efendija moze d aima z:D
Nowalista, i ti zajedno cinite dream team z:D. Swako bi was hteo, i ja jako zalim sto was ne mogu imati z:cry: pa ja onda moram sa swojom slatkom maloletnom dewojkom z:D

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
brate, razumem sta zelis da kazes...ali to neces moci objasniti ovde, zato se ne trudi...
Pa nemam ja sta da objasnim, bolje da oni objasne blagodeti da te nesto boli z:D
Swakoj normalnoj dewojtzi/zeni je jasno, a oni moraju da objasne
tipa nowalista, owa owde, i ostale westitze z:D
Mada neka ih, zajedno snosaj efendija i ostali sa 30 cm, slobodno mogu da uziwaju u njihowim blagodetima z:D
jos kaze snosaj efendija da je welicina najbitnija stwar u braku z:D z:D
loodilo z:D

malamargo

Iskusan
Poruka
6.589
Pa twoji odgowori su u widu jedne recenice i to jedwa prosto prosirene z:D
Znaci ne znas ni da napises odgowor sa argumentima z:D
Eto to je tip zena koje snosaj efendija moze d aima z:D
Nowalista, i ti zajedno cinite dream team z:D. Swako bi was hteo, i ja jako zalim sto was ne mogu imati z:cry: pa ja onda moram sa swojom slatkom maloletnom dewojkom z:D
recenica jedna ali vredna.....odavno sam izasla iz fazona pismenih zadataka......

Nowalista......na nju se przis......pa ti zao sto te nece......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.