ISKRENO -STA JE MUSKARCIMA NAJVAZNIJE ?

Veoma sam sklon razmisljanju,vrlo cesto o zivotu,o prioritetima koja nas zaokupljuju.Tako sam dosao i na jedno dosta intrigantno pitanje.Sta je nama muskarcima,
upravo najvaznija od svih vaznih stvari u zivotu.Pomislio sam postici visok stepen obrazovanosti.Ne nije.Postici materijalnu sigurnost.?Ne. Steci zavidnu karijeru ?
Osnovati svoju porodicu-decu....Ne ,ne i ne,I Posle zaista iskrenog i dugotrajnog razmisljanja,kao munja u tropskoj noci,shvatih sustinu prirode muskarca,i svu
snagu njegove pozude.Pa naravno.Nama muskarcima je stalno u glavi medju nogama u nasim misicima,u krvotoku...samo jedno,snazno divlje pozudno...
SEKS .Divlji bez vremendki seks,kojim smo obhrvani uvek,na svakom mestu,u svakoj prilici.Mi smo u stvari,samo na izgled,pripitomljene zivotinje>Nama vladaju
divlji seksualni hormoni.Nama je sirovi seks,ispred domovine porodice,buducnosti.Da .Mi smo robovi seksa,sirovog seksa.Sve ostalo...za nas muskarce,nema vrednosti.!!!
 
Dragi moj Prijatelju.Nisi uspeo svojim postom,da me povredis.Ocigledno,da se moje razmisljanje o tome,sta muskarce najvise zaokuplja,ne moze da
se primeni kod tebe.Ostajem naravno pri rvrdnji,da je seksualni zivotinjski nagon,najveci potencijalni pokretac,kod muskaraca,koji su obdareni tim
prirodnim nagonom.No istina je,da ima mozda 1o% muskaraca,koji nisu impotentni,ali im j priroda nije podarila taj nagon,nagon da stalno zele
koitus,da izgaraju od zelje da stalno svrsavaju.I to,na svakom mestu.U stanu,u prirodi,na radnom mestu.To,sto ti ne osecas tu potrebu,ne treba
da te ljuti,sto mi svi drugi osecamo.!!! Sto se tice tvog predloga,da skacem sa padobranom.Pa skakao bij ja,kada bih sigurno znao,da cu skociti
na neku dobru zensku u narucje.!!!
 
Ne znam, nisam muškarac, ali milion puta sam se pitala kako li izgleda muški orgazam, šta to osećate da je tooooliko dobro da se vrše otmice, uništavaju životi dece samo da bi vi iebali? Sa druge strane, ako je tooooliko dobro, kako se onda uzdrzite od silovanja maltene svake koja prođe pored vas, dece, i uostalom zašto prosto niste svi gej, pa se trpajte non stop.
Svaka čast na ovom priznanju, imaš hrabrosti.
Ja mislim da to nije zbog orgazma. Vec da bi se pohvalili da su imali neku.
 
M4j4- Potpuno opravdano se pitas,koliko je muski orgazam silan.Zaista jeste.To,kada se nama blizi orgazam,neverovatan osecaj nam polazi iz kicmene
mozdine,dolazi do testisa koji pocinju da se grce,da izlivaju spermu kroz penis.Momenti,kada izbacujemo spermu u tri mlaza,jer misici tri puta izbacuju
ejakulaciju,kao projektile.Muskarac kada onanise,izbaci tri mlaza ejakulata preko dva tri metra. Za vreme samog "lansiranja" sperme,mi muskarci se osecamo u tansu,sa suzenom svescu od zadovoljstva.To je bozanski osecaj,koji samo muskarci imaju privilegiju da dozivljavaju.!
 
M4j4- Potpuno opravdano se pitas,koliko je muski orgazam silan.Zaista jeste.To,kada se nama blizi orgazam,neverovatan osecaj nam polazi iz kicmene
mozdine,dolazi do testisa koji pocinju da se grce,da izlivaju spermu kroz penis.Momenti,kada izbacujemo spermu u tri mlaza,jer misici tri puta izbacuju
ejakulaciju,kao projektile.Muskarac kada onanise,izbaci tri mlaza ejakulata preko dva tri metra. Za vreme samog "lansiranja" sperme,mi muskarci se osecamo u tansu,sa suzenom svescu od zadovoljstva.To je bozanski osecaj,koji samo muskarci imaju privilegiju da dozivljavaju.!
Nije bas vam toliko silan osecaj. Nama zenama koje dozive orgazam je 10 puta lepsi osecaj.
 
M4j4- Potpuno opravdano se pitas,koliko je muski orgazam silan.Zaista jeste.To,kada se nama blizi orgazam,neverovatan osecaj nam polazi iz kicmene
mozdine,dolazi do testisa koji pocinju da se grce,da izlivaju spermu kroz penis.Momenti,kada izbacujemo spermu u tri mlaza,jer misici tri puta izbacuju
ejakulaciju,kao projektile.Muskarac kada onanise,izbaci tri mlaza ejakulata preko dva tri metra. Za vreme samog "lansiranja" sperme,mi muskarci se osecamo u tansu,sa suzenom svescu od zadovoljstva.To je bozanski osecaj,koji samo muskarci imaju privilegiju da dozivljavaju.!
Normalno je da se svaki testis zgrči dvaput i izbaci dva mlaza. To je, znači, ukupno četiri. To što je kod tebe tri mlaza, ja bih se konsultovao sa urologom, za svaki slučaj. To se nikako ne uklapa u matematiku prirodnih brojeva.
 
Evo link za najnižu i najprostačkiju (ako ova reč postoji 🤔) i najnapaljeniju "raju", nije Lord jedini, a po popularnosti ove pesme izgleda da su u prošlosti seljani samo mislili ko će na koga da "naskoči"
"Primakni se, mala, čiči, da te čiča KALAJIŠE od kolena pa naviše" HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
https://tekstovi.net/2,845,10516.html
Ja kako.Da cica kalaise pa sve usi da joj zvone .Ja jedva cekam,da ostarim,jer kazu:"Nema udarca bez starca"
 
Veoma sam sklon razmisljanju,vrlo cesto o zivotu,o prioritetima koja nas zaokupljuju.Tako sam dosao i na jedno dosta intrigantno pitanje.Sta je nama muskarcima,
upravo najvaznija od svih vaznih stvari u zivotu.Pomislio sam postici visok stepen obrazovanosti.Ne nije.Postici materijalnu sigurnost.?Ne. Steci zavidnu karijeru ?
Osnovati svoju porodicu-decu....Ne ,ne i ne,I Posle zaista iskrenog i dugotrajnog razmisljanja,kao munja u tropskoj noci,shvatih sustinu prirode muskarca,i svu
snagu njegove pozude.Pa naravno.Nama muskarcima je stalno u glavi medju nogama u nasim misicima,u krvotoku...samo jedno,snazno divlje pozudno...
SEKS .Divlji bez vremendki seks,kojim smo obhrvani uvek,na svakom mestu,u svakoj prilici.Mi smo u stvari,samo na izgled,pripitomljene zivotinje>Nama vladaju
divlji seksualni hormoni.Nama je sirovi seks,ispred domovine porodice,buducnosti.Da .Mi smo robovi seksa,sirovog seksa.Sve ostalo...za nas muskarce,nema vrednosti.!!!
Nabasah na ovo danas i bas sam se nasmejala. Konacno,neko da prizna😀
 
Danas pravimo roštilj

1598264598355.png



Rostilj_meso.jpg
 

Back
Top