Iskren ili idiot

Mislim da je takav muškarac samo iskren...Pa,kaje se,jer je uvideo svoju grešku.No,nikad ne bih oprostila takvima.Kad te jednom vara,uvek će-Čovek se ne može izmeniti....

Nisi u pravu, cudo je sta sve covek moze da uradi kad mu je stalo do nekoga.
Smatram da bi trebalo da joj kaze, po bilo koju cenu. Naravno, ako je rec o ozbiljnoj vezi, a i da nije, na greskama se uci. Znace za sledeci put sta treba da radi, a sta ne!
I da... drugi put za to priznavanje nece biti, tako da pamet u glavu!

Ja sam joj rekao, jeste da je bilo problema, ali sta je, tu je. Ne mogu da je gledam u oci i da lazem. Kompletno to shvatanje veza i brakova na zapadu meni nema smisla.
 
šta bsite mislili o muškarcu
koji prevari ženu
ali nedugo zatim prizna zbog tereta savesti i u fazonu ne zna šta mu bi neće više nikad
muškarci?
žene?
supruge tog muža?

Prevara nije sekund nego minimum pola sata, uvek moze da se presabere pre nego sto ga umoci. O tom suprugu mislim da je zeleo da ga umoci u p'cku a da nije zenina nego neke tamo, i to je to. Posle prevare i priznanja iste, poverenje se svakako gubi, a da li ce se brak nastaviti ili ne zavisi od mnogo faktora, naivno je misliti - glupa je, zato mu je oprostila. Mozda mu nije istinski oprostila niti ce ikad. Iako (nadam se!!!) do sad nisam bila prevarena, cesto mi pada na pamet sta bi bilo kad bi me partner prevario. Odgovor je - ne znam! I nadam se da necu saznati!
 
U tom slucaju bolje da ubuduce pazi sta radi ako ga muci savest nego da priznaje. Vrlo je izgledno da nece naici na razumevanje zene a samim tim moze doci do kraja tog braka/veze. Ne kazem da nema takvih muskaraca i zena, ali oni su jedan u milion.Ja sam pricao sa jednom zenom kojoj je muz priznao iz cista mira da je imao seks sa nekom zenom od 55 god. Prvo ga je gadjala pikslom a onda skocila na njega i posle se razvela. Dakle, ili drzi slic zatvoren ili jezik.
 
Prvo-priznanje je glupo.Od tog trenutka brak ne može biti isti-nastaje pakao.Ako želi da ostane u braku-bolje da ćuti-,,sve što nije bilo na TV-u-nije se ni dogodilo,,.Ukoliko želi da ceo život provede sa rečenicom,,nikad ti neću zaboraviti...,,onda nek prizna.A dobro je ako uopšte uspe da raščisti sa ljubavnicom-neke ne puštaju tako lako,tj.većina.
 
šta bsite mislili o muškarcu
koji prevari ženu
ali nedugo zatim prizna zbog tereta savesti i u fazonu ne zna šta mu bi neće više nikad
muškarci?
žene?
supruge tog muža?
Muskarac koji prizna prevaru, a u braku je - on je, naravno, idiot.
(vazi i obrnuto,za zene)
Zena nije svestenik.Neka ide u crkvu da se ispovedi i olaksa, ali zeni nikada!:)
Koliko je njeno "jesi" - toliko treba da bude vase "nisam":lol:
Pevaru niko od nas ne zaboravlja:)
 
meni se kosa dize na glavi od muskaraca:
- koji izjavljuju ‚‚pile, ne bih ti ja to nikad uradio‚‚..bljak, bljak..
- koji imaju neosnovane izlive ljubomornih momenata - taj ce da prevari mrtav hladan garant uskoro..bljak i za takvog..
- oceva maloletne dece cija se starost jos uvek broji u mesecima, a koji vrsnjaka ne mogu da svrte u gacama..


respekt potpuni onim muskarcima koji imaju petlju otvoreno da kazu kad je takva tema na dnevnom redu u ozbiljnoj vezi (obicno poosle nekoliko nedelja) - ja volim zene, volim tebe al ne mogu da ti obecam da necu nekada da pokleknem pred iskusenjem..
 
Jedan čovek varao svoju ženu sa komšinicom koja je bila u braku...
Pukla bruka, sve se otkrilo.
On ode sa komšinicom, žena ostane u njegovoj kući, sa decom.
Posle nekog vremena on se vrati ženi, a komšinica, obrukana, ostane sama.
Oni nastave kao da ništa nije bilo, dignu kredit, kupe auto, započnu privatni posao.
Deca već završila fakultete, poslić napreduje.
Mislite o tome.
 
meni se kosa dize na glavi od muskaraca:
- koji izjavljuju ‚‚pile, ne bih ti ja to nikad uradio‚‚..bljak, bljak..
- koji imaju neosnovane izlive ljubomornih momenata - taj ce da prevari mrtav hladan garant uskoro..bljak i za takvog..
- oceva maloletne dece cija se starost jos uvek broji u mesecima, a koji vrsnjaka ne mogu da svrte u gacama..


respekt potpuni onim muskarcima koji imaju petlju otvoreno da kazu kad je takva tema na dnevnom redu u ozbiljnoj vezi (obicno poosle nekoliko nedelja) - ja volim zene, volim tebe al ne mogu da ti obecam da necu nekada da pokleknem pred iskusenjem..

bas zanimljivo, pa zar onda to ne znaci da ako je takva tema na dnevnom redu onda to isto vazi za zenu? :think:
A ako ce se oboje varati pa zasto bi i bili zajedno : S : S
zasto se ogranicavati ako vec mozes biti slobodan i uzivati?
 
šta bsite mislili o muškarcu
koji prevari ženu
ali nedugo zatim prizna zbog tereta savesti i u fazonu ne zna šta mu bi neće više nikad
muškarci?
žene?
supruge tog muža?


Ja sam imao tu situaciju.... olaksavajuca okolnost je bila sto se desilo na pocetku veze i valjda smo zbog toga i nastavili dalje, stvar moze biti i pozitivna jer sta ces joj slagati ako si i prevaru priznao, na neki cudan nacin pocinje vise da ti vjeruje. ali prevara je definitivno ubica veze, stalno ti visi kao mac nad glavom i prilikom svake svadje to ce da se pokrene kao tema.
 

Back
Top