Iskomplesirani Muzkarci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

It's a bravery to...

Zainteresovan član
Poruka
347
Ne znam kakav odgovorim trazim ovom temom....ali cisto mi se vrzma po glavi...Da li vam se desilo da upoznate muskarca koji izgleda kao jaka licnost, a kada ga upoznate on je jako nesiguran/iskompleksiran....i kako dalje...kako ga uveriti da je to sve nepotrebno, da je on ok,...i da li vredi. Ili mozda smo mi svi takvi....ali cudno je to kada ocekujete Lava a dobijete Macu....
 
Ne znam kakav odgovorim trazim ovom temom....ali cisto mi se vrzma po glavi...Da li vam se desilo da upoznate muskarca koji izgleda kao jaka licnost, a kada ga upoznate on je jako nesiguran/iskompleksiran....i kako dalje...kako ga uveriti da je to sve nepotrebno, da je on ok,...i da li vredi. Ili mozda smo mi svi takvi....ali cudno je to kada ocekujete Lava a dobijete Macu....

nije to nista - obrnuto je punooo cudnije...( i "rizicnije" po zdravlje )
 
Ma nisu takvi samo muškarci. Puno je osetljivih i nesigurnih ljudi koji se skrivaju iza ledene maske. Kada je muško u pitanju, on stavlja masku mačo mena, ali ona posle određenog vremena mora pasti....Teško je uvek praviti se jak kako stena. A da li vredi sa takvima? Ja mislim da da. Svi se mi damo promeniti, naravno uz puno ljubavi i razumevanja dobijenog od druge strane....osim ako nije baš patologija u pitanju.
 
Ne znam kakav odgovorim trazim ovom temom....ali cisto mi se vrzma po glavi...Da li vam se desilo da upoznate muskarca koji izgleda kao jaka licnost, a kada ga upoznate on je jako nesiguran/iskompleksiran....i kako dalje...kako ga uveriti da je to sve nepotrebno, da je on ok,...i da li vredi. Ili mozda smo mi svi takvi....ali cudno je to kada ocekujete Lava a dobijete Macu....

hahahahahaha..kako uveriti coveka ili zenu da vredi???hehehehe....probaj sa shrinkicima...i malo ljubavi...:lol:
 
To je tako,iz razloga sto zene vole politicare,biznismene..pre svega''mocne'' muskarce..Ako muskarac 'izgleda' kao jaka licnost,to je verovatno zbog posla kojim se bavi..a ne da bi privukao paznju ovako istripovanih pojedinki.
 
Ne znam kakav odgovorim trazim ovom temom....ali cisto mi se vrzma po glavi...Da li vam se desilo da upoznate muskarca koji izgleda kao jaka licnost, a kada ga upoznate on je jako nesiguran/iskompleksiran....i kako dalje...kako ga uveriti da je to sve nepotrebno, da je on ok,...i da li vredi. Ili mozda smo mi svi takvi....ali cudno je to kada ocekujete Lava a dobijete Macu....

ne, nije mi se desilo... uglavnom se i kod samog upoznavanja provale kompleksi... a imamo ih svi, manje vishe... ali, deshavalo mi se da uprkos tome shta vidim kod nekog "ochekujem" da on shvati da ne treba ovo ili ono... i uglavnom sam takvima "dokazivala" da nisu "lavovi" shto mislim da je bilo uzasno za njih...
 
misli da je cudnije? a zar se to cesce ne desava? Ma ajde Lav ili Maca...sve je to isto ;-)

dogadja se, dogadja se i da ima zanimljiv sudski epilog...

isto? paaa...nije, macka (Maca) ima max 15 kila i "male" pandzice, a L(j)av ima mnogo vise kila i mnogo vece "pandzice"...
e, sad sta je izvana, a sta iznutra ponekad je tesko odmah provaliti - jbga to ti je ko s Kinder Jajetom, dok stignes do igrackice...
 
Ne znam kakav odgovorim trazim ovom temom....ali cisto mi se vrzma po glavi...Da li vam se desilo da upoznate muskarca koji izgleda kao jaka licnost, a kada ga upoznate on je jako nesiguran/iskompleksiran....i kako dalje...kako ga uveriti da je to sve nepotrebno, da je on ok,...i da li vredi. Ili mozda smo mi svi takvi....ali cudno je to kada ocekujete Lava a dobijete Macu....

Pokazi mu da si iskompleksiranija, i onda on mora tebe da teši, pa ce da zaboravi na svoje komplekse...:D
 
Ne znam kakav odgovorim trazim ovom temom....ali cisto mi se vrzma po glavi...Da li vam se desilo da upoznate muskarca koji izgleda kao jaka licnost, a kada ga upoznate on je jako nesiguran/iskompleksiran....i kako dalje...kako ga uveriti da je to sve nepotrebno, da je on ok,...i da li vredi. Ili mozda smo mi svi takvi....ali cudno je to kada ocekujete Lava a dobijete Macu....

He, he... Ovo je vrlo raširena pojava.
Valjda u svakom odraslom čoveku/ženi čuči dete. Svi smo mi ponekad nesigurni u sebe, jer smo isfrustrirani životom, ili nismo izgradili sopstvenu ličnost, ili zato što naš karakter u mnogome zavisi od onog što nam se dešavalo u detinjstvu.

Jesam, upoznala sam.
Teško je menjati odraslu osobu. Može biti kontraproduktivno: radiš na tome da ga ubediš da nema razloga da bude nesiguran u sebe, a onda shvatiš da si ti sama sve nesigurnija u sebe. Vrlo mučna operacija, i retko daje rezultate, čini mi se.
Ali, ništa ne treba generalizovati. Nisu svi ljudi isti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top