Iscurio snimak iz Doljevca koji je prikazan na sudu (VIDEO)

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
90.636

Iscurio snimak iz Doljevca koji je prikazan na sudu (VIDEO)​


N1 televizija došla je do dela snimka sa naplatne rampe Doljevac nakon saobraćajne nezgode u kojoj je poginula Stanika Glogorijević pre četiri godine. Na snimku se, kako za našu televiziju objašnjava advokat Božo Prelević, vidi momenat kada policija stiže na lice mesta.


Sud je imao ovaj snimak u okviru dokaznog postupka, kaže Prelević za N1.

„Snimak je interesantan zato što dva svedoka, oba su policajci saobraćajne policije, koji tvrde da su bili kod hotela ‘Nais’- to je pravac iz Niša, a kada su dolazili do naplatne rampe videli su da je velika magla. Kada je sudija pustio taj snimak vidi se da oni dolaze iz potpuno suprotnog pravca iz Leskovca, da se ne nalazi dvoje ljudi u kolima nego jedan, prave polukružno okretanje i staju kao da su došli iz Niša“, tvrdi Prelević.

Svedočenje o magli iz tog pravca je irelevantno, kaže Prelević. Zanimljivo je i da policajac koji je izašao iz vozila kaže da je obavio prvi razgovor s vozačem. “Ja sam ga pitao da li je zatekao vozača u kolima, rekao je – nisam, ‘da li ste se raspitivali ko je vozač’ – nisam, i na kraju na pitanje ‘kako znate da je on vozač ako ništa od toga niste uradili’, policajac nije imao odgovor“, prepričava Prelević tok saslušanja.

Prelević za N1 kaže i da su imali nekoliko svedoka sa naplatne rampe Doljevac od kojih je čak jedan ostavio i vizit kartu, ali nije smeo da se kasnije pojavi na sudu. U hodniku van sudnice bilo je dosta ljudi sa naplatne rampe koju su imali razne verzije događaja pa i „jedan zanimljiv gospodin koji je rekao da su okrivljenog (vozača) upravo ti policajci dovezli na naplatnu rampu. Ja to ne mogu da tvrdim kao i da kažem da li je to tačno. Kada sam ga pitao da li bi želeo da to ponovi pred tužiocem on je rekao da se plaši”, kaže Prelević.

Dejanu Stanojeviću, vozaču bivšeg direktora Koridora Srbije Zorana Babića, pravosnažnom presudom Apelacionog suda u Nišu je povećana kazna i osuđen je na 4 godine i 6 meseci zatvora zbog saobraćajne nesreće koja se dogodila na naplatnoj rampi “Doljevac”, u kojoj je poginula Stanika Gligorijević (51).
fgfg.jpg



https://n1info.rs/vesti/iscurio-snimak-iz-doljevca-koji-je-prikazan-na-sudu/


Ajme.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Dejanu Stanojeviću, vozaču bivšeg direktora Koridora Srbije Zorana Babića, pravosnažnom presudom Apelacionog suda u Nišu je povećana kazna i osuđen je na 4 godine i 6 meseci zatvora
Јесу ли му након повећања казне пропорционално повећали и рекомпензацију?
 
Da. Sad jos objasni njegov naprasni nestanak sa politicke scene i sakrivanje 2minuta snimka?
Чим ми ти објасниш како то да функционер вози возача на задњем седишту. Да ли га је планирао као резерву ако направи неки прекршај, оно као Миле рента бубрег из Националне класе, или је нешто друго у питању.
 
Чим ми ти објасниш како то да функционер вози возача на задњем седишту. Да ли га је планирао као резерву ако направи неки прекршај, оно као Миле рента бубрег из Националне класе, или је нешто друго у питању.
Ok onda dajte 2min snimka.
 
Onda bolje cuti.
Па ћутим и чекам да објасниш твоју логику да функционери данас возе возаче који седе позади. Ти си тај који ми на питања одговара питањем. Дакле ћутим, искокао сам кокице и чекам објашњење. Биће занимљиво осећам.
 
Па ћутим и чекам да објасниш твоју логику да функционери данас возе возаче који седе позади. Ти си тај који ми на питања одговара питањем. Дакле ћутим, искокао сам кокице и чекам објашњење. Биће занимљиво осећам.
A sto ne bi vozio iz neke zajebancije ono daj da probam MASINU? Slomio je butnu kost jer je vozio.

I zasto su policajci dali lazne izjave? Ko se stiti i zbog cega?
Zasto je Palma izjavio da zna ko je vozio kada se zakuvalo oko podvodjenja maloletnica u Jagodini?
 
A sto ne bi vozio iz neke zajebancije ono daj da probam MASINU? Slomio je butnu kost jer je vozio.

I zasto su policajci dali lazne izjave? Ko se stiti i zbog cega?
Zasto je Palma izjavio da zna ko je vozio kada se zakuvalo oko podvodjenja maloletnica u Jagodini?
А шта ћемо са 500 милиона Кинеза који су се доселили у Србију, што би рекли у Кад порастем бићу кенгур.

Ајде бре не будали. Јесте возач се возио позади, возио га његов газда. Једна од милион опозиционих прича која је дошла у ћорсокак у тренутку када је кренула хиперпродукција измишљотина од оне да ће се на Београду на води градити џамија, до оне да по милионити пут признајемо Косово и уводимо санкције Русији. Или оне да је Алек лично задавио Цвијана и бацио га у реку да изгледа као самоубиство.

Дакле дај нешто оригиналније нађи, ово су приче које нису никога потресле, осим оне који су их измислили. Народ заболе кур.ац генерално за многе те ствари. Милион и једна афера, што истинита што измишљена, ни за један промил није угрозила власт. Негде где би летеле главе и падале владе, овде је власт још јача. Јер се никада није правио филтер и раздвајало дневнополитичко ср.ање од оног реалног.

Можда Бабић возио из зајебанције, јел је то заиста најбоље што можеш да одговориш. Подвођење малолетница је тек посебна прича. Знамо које су али нећемо да кажемо, наступи Маринике и Игора Јурића. И онда када им кажеш да на тај начин те наводно напаствоване малолетнице и даље трпе силовања и замолиш их да оду у полицију, суд да добију заштиту, одговор је НЕ, јер не верујемо држави.

Па добро пребаците их онда негде преко у неку западну демократију где се осећају сигурно, па нека изађу са исповестима шта је то Палма наводно радио. Нека се тресе влада, нека избије скандалчина. Али до дана данашњег осим наступа опозиционих политичара који су причали о томе, ни један једини посредан или непосредан доказ није изведен. Дакле и ова будалаштина одлази на сметлиште неуспелих политичких маневара опозиције.
 
Poslednja izmena:

Back
Top