Iranske vlasti uhapsile 35 rokera pod optužbom da su satanisti

Дуле, ислам је сам по себи сатанизам, због базе робља на којој почива...
I da je tako , meni nikakav musliman nije došao da me ubeđuje kako treba da budem poligamičan niti me iko od njih tera da postanem pedofil . S druge strane zapadni satanisti mi propisuju zakone , uređuju mi odnose u društvu , preuzeli su prosvetu i pisanje udžbenika , dodele nagrada npr. knjiga . Diktiraju trendove u svm sferama društva ; od ponašanja , izgleda, muzike do filma, mode , umetnosti . Nameću pseudonaučne zaključke itd .

Свега што има срп и чекић се треба одрећи. Руси се требају поставити као и Срби. 1945. смо ослобођени од Нијемаца и Сила Осовине али од стране војске која је успоставила тирански комунистички режим који је радио контра српских интереса. Тако и Руси.
Имаш врло ограничене, протестантске, погледе на сврт.

Симбола под којим су Руси победили гитлеровску германску црномагијску, звер, Руси се неће одрећи никад!

Имаш врло ограничене, протестантске, погледе на сврт.

Симбола под којим су Руси победили гитлеровску германску црномагијску, звер, Руси се неће одрећи никад!
Што га се ми Срби одрекосмо онда?

Што га се ми Срби одрекосмо онда?
За Србе је он симбол пораза, јер је титоизам био антисрбски.
Али петокрака као таква није крива, Тито је чак био противник комунизма, и агент ЦИА, коме је циљ био да разбије Источни Блок.

Петокрака и даље постоји, нисмо је се ми у потоуности одрекли, у Пожаревцу, на Чачалици, имаш руско гробље где стоје петокрака, срп и чекић и православни крст.
Уосталом, петокрака је део наше историје, али она није државни симбол ни Србије, а ни Русије. То знаш, надам се и сам.

Него да се вратимо ми теми, а то је борба Ирана против сатанизма. Констатујем да Иран има право да се бори против сатанизма и деструкције у свом Девлету. :D ;)

Back