Iran priznao: Oborili smo ukrajinski avion

Mesas babe i zabe.
Mozda njihov "DRNDA Corp." ima samo takve automobile. To su automobili za specijalne namene, sa "reduktorima" itd...
Mozda bi i Milosevic preferirao da ga iz Holandeza doteraju u FAP-u, ali ga nisu pitali za misljenje pa ga DRNDA doterao u Mercedesu.

Drugo Chewy je samo jedan od brendova GM, a GM od 2013. godine nije kompanija koju poseduju americki poreski obveznici, nego ovaj "trust", onaj "trust"...bla bla...

A tebi ako nesto tim povod nije jasno, pitaj pokojnika, ja sam pogresna osoba za to.

EPP:

Vaše je samo da umrete, sve ostalo je naša briga“. ... Drnda


je80te, smori me ovo pametovanja na najjednostavnije moguce pitanje
 
Pa kakvo ti je pitanje, takav i odgovor.
Zasto bi drug Staljin reklamirao Mercedes, kad je imao automobil proizveden u fabrici koja nosi njegovo ime?

Nego, ajmo u 100 maraka, da neces pogoditi koji je bio prvi sluzbeni automobil druga Staljina.
pa imaju i Iranci domaci automobiil,prezentovao si ovde fotku jednoga,pa me samim tim cudi voznja u Seviju.Nema ono, "kupuj" domace?
 
pa imaju i Iranci domaci automobiil,prezentovao si ovde fotku jednoga,pa me samim tim cudi voznja u Seviju.Nema ono, "kupuj" domace?
Pa ja ti vec rekoh, saznaj broj telefona te kompanije koja ima ta vozila za "specijalnu namenu", pa pitaj njih kako ih nije sramota.
Msm. Na tvom mesti ja ne bi nikoga smarao tim glupostima na forumu, nego bi skoknuo do ambasade Islamske Republike Iran u Beogradu, i zahtevao da mi daju objasnjenje zasto rahmetli Sulju voze u Cheviju a ne u nekom vozilu "Khodro Grupe".

Siguran sam da ce imati logicno objasnjenje.
 
Uhapšena osoba koja je snimila raketni udar na ukrajinski avion

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=14&nav_category=78&nav_id=1642079

Iranska Revolucionarna garda uhapsila je osobu koja je objavila onlajn video-snimak udara rakete u ukrajinski avion u Iranu prošle sedmice.


Revolucionarna garda preuzela je odgovornost za raketni udar koji je doveo do obaranja aviona i ubistva svih 176 putnika i članova posade.

Snimak trenutka kada je navodno ispaljena raketa koja je pogodila ukrajinski putnički avion objavljen je na Tviteru.
 
Pa ja ti vec rekoh, saznaj broj telefona te kompanije koja ima ta vozila za "specijalnu namenu", pa pitaj njih kako ih nije sramota.
Msm. Na tvom mesti ja ne bi nikoga smarao tim glupostima na forumu, nego bi skoknuo do ambasade Islamske Republike Iran u Beogradu, i zahtevao da mi daju objasnjenje zasto rahmetli Sulju voze u Cheviju a ne u nekom vozilu "Khodro Grupe".

Siguran sam da ce imati logicno objasnjenje.
ma druskane, sa oprostenjem, ali ti smaras citavo vece glupim odgovorima,od trenutka kada si ponosno nakacio fotku iranskog Mercedes-Benz-a
 
Ruski ambasador u Libanonu: Ubojstvo 'našeg drugara' Soleimanija je za osudu; SAD bi trebao napustiti Siriju, Irak!

U izvještaju od 10. siječnja 2020. u libanonskom dnevniku Al-Jumhouriyya, novinar Imad Marmel predstavio je izjave ruskog veleposlanika u Libanonu Aleksandra Zasypkina, koji je oštro kritizirao američku politiku u Siriji i Iraku, uključujući atentat na zapovjednika oružanih snaga IRGC-a Qassema Soleimanija.

1579158854494.png


Zasypkin je opisao atentat na Soleimanija, za kojeg je rekao da je surađivao s Rusijom u borbi protiv terorizma, a Rusi su ga cijenili kao "zločin" i neproporcionalan odgovor na napad na američko veleposlanstvo u Iraku. Dodao je da je s druge strane iranski odgovor na atentat bio oprezan i da zbog toga Iran ne može biti okrivljen za eskalaciju napetosti, posebno jer je SAD prvi put odustao od nuklearnog sporazuma. SAD igra negativnu ulogu u regiji i svoje snage treba povući iz Sirije i Iraka, zaključio je.
Ambasador je također napomenuo da je ruski predsjednik Vladimir Putin nedavno posjetio Damask i razgovarao o Iran-US. napetosti sa sirijskim predsjednikom Basharom Al-Assadom i da je posjet trebao pokazati kako je savez Rusije i Sirije čvrst i da će dvije zemlje nastaviti zajedničku borbu protiv terorizma.

https://www.memri.org/reports/russi...comrade-soleimani-condemnable-us-should-leave

Putin je "tri puta odbio da prizna", da se sastajao sa teroristom Soleimanijem. Sada imamo priznanje da je Soleimani ruski "comrade" i to ne običan već najveći oslonac ruskog imperijalizma na bliskom istoku! Pitanje je zašto se Putin ne sastaje sa svojim tako bitnim drugom? Jel ga sramota?
Bilo kako bilo Rusi su zaglavljeni više nego ikad na bliskom istoku koji nestankom Soleimanija postaje vrlo trustan...
 
Ruski ambasador u Libanonu: Ubojstvo 'našeg drugara' Soleimanija je za osudu; SAD bi trebao napustiti Siriju, Irak!

U izvještaju od 10. siječnja 2020. u libanonskom dnevniku Al-Jumhouriyya, novinar Imad Marmel predstavio je izjave ruskog veleposlanika u Libanonu Aleksandra Zasypkina, koji je oštro kritizirao američku politiku u Siriji i Iraku, uključujući atentat na zapovjednika oružanih snaga IRGC-a Qassema Soleimanija.

Pogledajte prilog 637350

Zasypkin je opisao atentat na Soleimanija, za kojeg je rekao da je surađivao s Rusijom u borbi protiv terorizma, a Rusi su ga cijenili kao "zločin" i neproporcionalan odgovor na napad na američko veleposlanstvo u Iraku. Dodao je da je s druge strane iranski odgovor na atentat bio oprezan i da zbog toga Iran ne može biti okrivljen za eskalaciju napetosti, posebno jer je SAD prvi put odustao od nuklearnog sporazuma. SAD igra negativnu ulogu u regiji i svoje snage treba povući iz Sirije i Iraka, zaključio je.
Ambasador je također napomenuo da je ruski predsjednik Vladimir Putin nedavno posjetio Damask i razgovarao o Iran-US. napetosti sa sirijskim predsjednikom Basharom Al-Assadom i da je posjet trebao pokazati kako je savez Rusije i Sirije čvrst i da će dvije zemlje nastaviti zajedničku borbu protiv terorizma.

https://www.memri.org/reports/russi...comrade-soleimani-condemnable-us-should-leave

Putin je "tri puta odbio da prizna", da se sastajao sa teroristom Soleimanijem. Sada imamo priznanje da je Soleimani ruski "comrade" i to ne običan već najveći oslonac ruskog imperijalizma na bliskom istoku! Pitanje je zašto se Putin ne sastaje sa svojim tako bitnim drugom? Jel ga sramota?
Bilo kako bilo Rusi su zaglavljeni više nego ikad na bliskom istoku koji nestankom Soleimanija postaje vrlo trustan...
Sta kaze za ubistvo sirijskog generala Zahrana Aljausa, koji se borio protiv njegovog drugara Sulejmanija el Droniranog
 
Uhapšena osoba koja je snimila raketni udar na ukrajinski avion
Rumours about the arrest of the source of this #PS752 footage by Iran IRGC are FALSE. https://t.co/n9M9qIbU6D
🤖Nariman (@NarimanGharib) January 14, 2020

I'm getting lots of calls.

They have arrested the WRONG person regarding the #Flight752 In Iran. The person who is a source of the video is SAFE and I can assure you IRGC is orchestrating another lie.
 
Putin je "tri puta odbio da prizna", da se sastajao sa teroristom Soleimanijem. Sada imamo priznanje da je Soleimani ruski "comrade" i to ne običan već najveći oslonac ruskog imperijalizma na bliskom istoku! Pitanje je zašto se Putin ne sastaje sa svojim tako bitnim drugom? Jel ga sramota?
Bilo kako bilo Rusi su zaglavljeni više nego ikad na bliskom istoku koji nestankom Soleimanija postaje vrlo trustan...
sjajan si anal-iticar
 
Podrska slobodnom narodu Irana u borbi protiv tiranskog rezima
Vreme gradjanskog rata neumitno dolazi, sloboda se uvek placala u krvi i Iranski narodi ce ponovo biti slobodni

Kako divnih, hrabrih i casnih ljudi ima u Iranu:

Voditeljka državne televizije Gelare Džabari objavila je da daje otkaz nakon vesti da su za obaranje ukrajinskog aviona krivi iranski projektili. Još dve voditeljke odlučile su se na isti korak.

Džabari se izvinila u postu na Instagramu, u kojem je napisala: "Bilo mi je jako teško da poverujem da su naši građani ubijeni. Oprostite mi što sam ovo kasno saznala. I oprostite mi što sam vam 13 godina govorila laži."

Zahra Hatami napustila je televiziju IRIB rekavši: "Hvala što ste me prihvatali kao voditelja do danas. Nikad se više neću vratiti na televiziju. Oprostite mi", piše Gardijan.

Njihova koleginica Saba Rad objavila je: "Hvala vam za podršku tokom svih godina moje karijere. Najavljujem da posle 21 godine rada na radiju i televiziji, ne mogu da nastavim rad u medijima. Ne mogu".
 

Back
Top